عکس: خشم خامس از بی اعتمادی بنیتس
۲۷۲۱۴۰
۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
۲۰۹۷۴
هرچند بنیتس اصرار دارد که شرایط خامس در رئال مادرید مطلوب است و او هیچ مشکلی ندارد ولی رسانه های اسپانیایی با نظر سرمربی رئال موافق نیستند.
ورزش سه: هرچند بنیتس اصرار دارد که شرایط خامس در رئال مادرید مطلوب است و او هیچ مشکلی ندارد ولی رسانه های اسپانیایی با نظر سرمربی رئال موافق نیستند.

خامس رودریگز بر خلاف فصل گذشته که بازیکن مورد اعتماد آنچلوتی بود، در فصل جاری اولین بازیکن تعویضی بنیتس محسوب می شود و حتی در برخی بازی ها، 90 دقیقه روی نیمکت نیز نشسته است.

عکس: خشم خامس از بی اعتمادی بنیتس

دوربین های شبکه مووری استار، پس از تعویض شدن خامس در بازی مقابل ایبار، تصاویری از این ستاره کلمبیایی شکار کرده اند که او را خشمگین و معترض به تعویض نشان می دادند. او پس از مشاهده تابلوی تعویض، با دست، صورت خود را گرفته و با تکان دادن سر، تعجب و نارضایتی خود از تعویض را نشان داد. خامس پس از اینکه روی نیمکت نشست نیز همچنان ناراحت بود و با پرت کردن بطری آب، نشان داد که از بی اعتمادی بنیتس به خودش تا چه اندازه عصبانی است.

خامس فصل گذشته نیز به دفعات از سوی آنچلوتی تعویض شده بود ولی هرگز شاهد اینگونه حرکات از او نبودیم. به نظر می رسد که ارتباط احساسی مثبتی بین او و بنیتس وجود ندارد که این مساله باعث افت کیفی محسوس خامس نیز شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج