این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۷۳۱۱
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
۱۴۰۴۱۵
هیچ‌كدام از آنها در خانواده‌ای ثروتمند نبوده‌اند اما ایده‌های عالی، پشتكار، هوش و گاهی نبوغ، آنها را به غول‌های بزرگ اقتصادی دنیا بدل كرده است. حالا آنها رازهای موفقیت خود و درس‌هایی را كه در كل زمان گرفته‌اند با شما در میان می‌گذارند.
برترین ها: آنها میلیاردر هستند اما میلیاردرهایی خودساخته، هیچ‌كدام از آنها در خانواده‌ای ثروتمند نبوده‌اند اما ایده‌های عالی، پشتكار، هوش و گاهی نبوغ، آنها را به غول‌های بزرگ اقتصادی دنیا بدل كرده است. حالا آنها رازهای موفقیت خود و درس‌هایی را كه در كل زمان گرفته‌اند با شما در میان می‌گذارند.

یك خصلت مشترك میلیاردرهای خودساخته این است كه آنها برای بیان دیدگاه‌ها و عقایدشان راحت هستند و خجالت نمی‌كشند. به‌ همین دلیل می‌توانید از ذهن فعال و دیدگاه‌های خلاقانه آنها استفاده كنید و حتی از آنها كمك بگیرید تا ثروتمند شوید،‌ یا اینكه قدرت رهبری‌تان را افزایش دهید یا در كار موفق‌تر شوید.خب، طبیعی است كه این میلیاردرها به شما نمی‌گویند كه با صرفه‌جویی در مصرف بنزین می‌‌توانید ماهی 10 دلار صرفه‌جویی كنید، یا با خاموش‌ كردن چراغ‌ های اضافی می‌توانید كمی پس‌انداز كنید، طبیعی است كه توصیه‌های آنها درباره مسائل، كلی باشد. مثلا اینكه چگونه در كارتان موفق‌تر باشید، چگونه در حرفه‌تان جهش كنید و مسائلی از این قبیل...
 
مطالعه نظرات این افراد می‌تواند دیدگاه جالبی به شما بدهد و در زندگی شما تغییراتی ایجاد  كند.

وارن بافت

خودتان را كشف كنید

می‌گویند این مرد موفق‌ترین سرمایه‌گذار كل تاریخ است، این سرمایه‌دار كه پیش‌بینی می‌شود هر 4 سال یك ‌بار ثروتش دوبرابر می‌شود، سخنران برجسته‌ای است. او در صحبت‌هایش نكته‌های جالب و هوشمندانه‌ای درباره موفقیت و پیشرفت می‌گوید، مثلا یك‌بار در یك برنامه تلویزیونی گفت: «اگر بخواهم به طور عام به  همه مردم یك توصیه كنم، این است كه روی استعدادهای خودتان سرمایه‌گذاری كنید، استعدادهای خودتان را كشف كنید و به آنها بها دهید؛ زیرا این چیزی است كه هیچ‌كس نمی‌تواند آن را از شما بدزدد یا از آن تقلید و كپی‌برداری كند... این را مطمئن باشید كه اگر استعدادهای خودتان را كشف كنید و به طور صحیح و با برنامه مناسب به پرورش آن اقدام كنید، قطعا انسان موفقی خواهید شد.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
در مصاحبه‌ای دیگر، وارن بافت به اهمیت مقروض‌نبودن پرداخت. او در مصاحبه با یاهونیوز گفت: «به طور معمول، هر انسانی كه بدهی یا قسط ندارد،‌ خوشحال‌‌تر از انسانی است كه بدهی یا قسط دارد. باید اولین هدف زندگی‌تان در بخش اقتصادی پرداخت بدهی‌‌ها باشد. مهم‌ترین نكته‌ای كه می‌تواند در زندگی شما ایجاد ثبات اقتصادی كند، این است كه وام‌های با بهره سنگین نگیرید، شاید وام‌ها به شما در مدت كوتاه كمك كنند اما وام‌های با بهره سنگین قطعا در آینده شما را در بازپرداخت دچار مشكل می‌كند... این توصیه من است، هیچ‌وقت مقروض نباشید.»
 


چارلی مانگر

3 قانون موفقیت در اقتصاد

چارلی مانگر، شریك تجاری وارن بافت است كه حالا یكی از میلیاردرهای مشهور جهان محسوب می‌شود و به صورت مستقل سرمایه‌گذاری می‌كند. كتاب «چالری آلماناك بیچاره» او شهرت بسیاری داشته، توصیه‌های حرفه‌ای و شغلی جالبی دارد: «من 3 قانون برای خودم دارم، 3 قانون موفقیت، شاید نتوانید هر 3 را همزمان انجام دهید اما باید تلاش‌تان را بكنید. این 3 قانون اینگونه هستند:

- هیچ‌وقت چیزی را كه خودتان به عنوان خریدار آن را نمی‌خرید به دیگری نفروشید.

- هرگز برای كسی كه به او احترام نمی‌گذارید یا ستایش‌اش نمی‌كنید كار نكنید.

- فقط با كسانی كار كنید كه از كاركردن با آنها لذت می‌‌برید.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 

این میلیاردر خودساخته كه برای رسیدن به ثروت بسیار تلاش كرده توصیه‌هایی هم درباره زندگی دارد: «سعی كنید هر روز كه از خواب بیدار می‌شوید كمی بهتر از قبل باشید و سعی كنید انسان بهتری باشید. به وظایف خودتان با دقت و از روی میل عمل كنید. سعی كنید قدم به قدم پیش بروید، لازم نیست كه خیلی سریع پیشرفت كنید، آرام‌آرام و باحوصله اما همیشه رو به جلو حركت كنید.» آخرین توصیه مانگر هم این است: «مهم‌ترین نكته این است كه با تغییرات زندگی كنید و به آنها عادت كنید. اگر قرار بود كه دنیا تغییر نكند من هنوز پول كمی داشتم و یك كارمند ساده بودم.»
 


برنی الكستون

آتش را خاموش كنید

برنی الكستون یكی از آن میلیاردرهای عجیب و غریب است، او در حیطه‌های مختلفی از اقتصاد حضور داشته اما عمده ثروت و شهرتش را مدیون عشقش است: «مسابقات اتومبیلرانی فرمول یك.» برنی الكستون كه حالا مدیر مسابقات اتومبیلرانی فرمول یك جهانی است، می‌گوید كه در تمام زندگی‌اش یك فرمول ساده برای موفقیت داشته است: «آتش خاموش‌كردن» این میلیاردر موفق در توضیح حرف خود می‌گوید: «دلیل موفقیت من در زندگی خیلی ساده است.
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
من یك میل پایان‌ناپذیر به كار در حیطه‌ای داشتم كه عاشق آن بودم و فقط دوست داشتم این كار را انجام دهم، وقتی تا این حد به كاری علاقه داشته باشی حتما در آن موفق می‌شوی... اما اگر بخواهم راهبرد كل زندگی‌ام را برای شما بیان كنم، باید بگویم كه من به شیوه آتش‌نشان‌ها زندگی كرده‌ام، هر آتش‌نشانی صبح خودش را با این فكر شروع می‌كند كه آن روز یك آتش را خاموش كند، من هم هر روز خودم را با فكركردن به یك آتش و اینكه چگونه بر آن غلبه كنم، شروع می‌كردم، هیچ روزی در زندگی من نبوده كه در آن به حل یك مسئله فكر نكنم، اگر هم آتش آنقدر بزرگ بود كه به تنهایی نمی‌توانستم آن را خاموش كنم حتما از دیگرانی كه به آنها اعتقاد و اعتماد داشتم، كمك می‌‌گرفتم.»و اما آخرین توصیه‌های برنی الكستون برای شما: «همیشه صادق باشید، همیشه وفادار باشید، همیشه مسئولیت‌پذیر باشید، اگر وظیفه‌ای را پذیرفتید یا قراردادی را منعقد كردید تا آخر به آن وفادار باشید».
 


بیل گیتس

یك میلیارد دلار مساوی است با یك همبرگر

این مرد را الگوی ثروتمندشدن در قرن بیست‌ویكم می‌نامیدند. او پایه‌گذار شركت مایكروسافت است كه یكی از بزرگ‌ترین سرمایه‌داران كل تاریخ محسوب می‌‌شود. وی در سخنرانی در دانشگاه واشنگتن گفته بود: «واقعا وقتی كارم را شروع كردم به این فكر نمی‌كردم كه روزی ثروتمند شوم، چه برسد به اینكه در میان افراد خیلی ثروتمند قرار بگیرم... خیلی از كسانی كه كارشان را خوب انجام می‌دهند به چیزهایی می‌رسند كه در آغاز حتی تصورش را هم نمی‌كردند... مطمئن باشید كه مهم‌ترین مسئله این است كه عاشق كاری كه می‌خواهید انجام دهید باشید و به خودتان ایمان داشته باشید.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
در مصاحبه‌ای با مجله پیپل هم بیل گیتس گفته بود: «مهم‌ترین اتفاق زندگی این است كه كاری بكنی كه عاشق آن باشی، وقتی كاری را بكنی كه عاشق آن هستی، لذتی را تجربه می‌كنی كه در ثروتمندشدن بیش از حد هم نمی‌توانی آن را تجربه كنی. البته كاملا این را می‌فهمم كه هدف همه انسان‌ها ثروتمند شدن و به دست آوردن میلیون‌ها دلار باشد، قطعا ثروت، آزادی و قدرتی به انسان می‌بخشد كه برای هر كسی لذت‌بخش است اما خب راستش را بگویم، وقتی به آن رسیدی می‌بینی كه هیچ فرقی با یك همبرگر ندارد.» این ثروتمند افسانه‌ای كه البته مبالغ زیادی را هم صرف كارهای خیرخواهانه و نیكوكارانه در جهان كرده بارها گفته بود كه ثروت تا قبل از به‌دست آوردن آن جالب است اما بعد از آن واقعا لذت‌بخش نیست.استیو جابز

به صدای درونتان گوش دهید

یكی از پایه‌گذاران شركت اپل وكسی كه به او لقب «مغز دیجیتال» داده بودند، یكی از تاثیرگذارترین ثروتمندان جهان بود. جابز همیشه به تمام افرادی كه از او یك نصیحت می‌خواستند می‌گفت: «به دنبال آرزوهایتان بروید، به‌دنبال رؤیاهایتان، هرقدر كه رؤیاهایتان بزرگ باشد، می‌توانید به آن برسید.» استیو جابز یك‌بار در مصاحبه‌ای با برنامه دنیای امروز CNN گفت: «زمان شما محدود است، پس آن را به زندگی‌كردن به شیوه دیگران هدر ندهید، نگذارید قوانین و سنت‌ها برای شما تصمیم بگیرند، با فكر دیگران زندگی نكنید. برای زندگی خودتان ارزش قائل شوید.
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
باید برای آن چیزی كه حس درونی و قلبتان به شما می‌گوید ارزش قائل شوید. حس درونی شما قبل از عقلتان می‌داند كه شما چه می‌خواهید و باید چه كار كنید. گوش‌كردن به صدای درونتان باید اولویت‌ اول شما باشد و بقیه چیزها بعد از آن قرار می‌گیرند.»استیو جابز همیشه می‌گفت كه آرزو و رؤیایش این است كه ذره‌ای فعال در كهكشان باشد. باید بدانید كه شاید چنین آرزویی به نظر بزرگ نباشد اما وقتی یك مرد بزرگ این را می‌گوید باید به آن دقت كنید.مارك زاكربرگ

سریع باشید؛ خیلی سریع

پایه‌گذار پروژه عجیب و بسیار موفق «فیس‌بوك» جوان‌ترین میلیاردر جهان محسوب می‌شود، او و دوستانش یك سایت كوچك را در بوستون پایه‌گذاری كردند و هرگز تصورش را نمی‌كردند كه سایت كوچك آنها روزی به بزرگ‌ترین اتفاق عالم مجازی بدل شود. او هنوز بسیار جوان است و با توجه به تجربه نه‌‌چندان زیادش در زندگی شاید فردی مناسب برای ارائه راهكار و توصیه و ارائه الگو به نظر نرسد اما خب این مرد جوان بسیار باهوش و بسیار موفق حرف‌های جالبی برای شما دارد:
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
«چیزی كه می‌‌خواهم به دیگران، به خصوص به جوان‌ها بگویم این است كه باید سریع حركت كنید، خیلی سریع، ریسك‌‌پذیر باشید و جاه‌طلب، سعی كنید قدم‌های بزرگ بردارید، از انجام كارهای بزرگ نترسید، بهتر است كاری را امتحان كنید و در آن موفق نشوید تا اینكه همیشه در حسرت انجام دادن آن كار بمانید. تلاش برای انجام یك كار، هرقدر هم بزرگ و ترسناك باشد، بهتر از بیكار ماندن و پا روی پا انداختن است. این میلیاردر جوان كه به‌تازگی ازدواج كرده در سخنرانی در دانشگاه ویرجینیا هم گفت: «از تجربه‌های جدید نترسید، هیچ‌وقت برای تغییردادن زندگی و پیداكردن هدف‌های جدید دیر نیست.»
 


جف بزوس

نه سخت باشید، نه نرم

سایت آمازون از مشهورترین سایت‌های جهان است و طبیعی است این سایت جزء گران‌‌قیمت‌ترین سایت‌های جهان محسوب ‌شود. این سایت كه ابتدا برای خرید كتاب و مجلات راه‌اندازی شد اما اكنون بزرگ‌ترین سایت تجاری آنلاین جهان است. جف بزوس یكی از دو پایه‌گذار این سایت در مصاحبه‌ای با مجله نیویوركر گفته است: «خیلی از مردم به این اعتقاد دارند كه باید در لحظه زندگی كرد اما من جزو این دسته نیستم. فلسفه و دیدگاه من این است كه درباره آینده و اهمیت زمان چه در امروزه و چه در آینده فكر كنیم و سعی كنیم قدر این زمان را بدانیم و به گونه‌ای برنامه‌ریزی كنیم كه در آینده حس راضی‌بودن را داشته باشیم. همیشه سعی كرده‌ام كه برای آینده برنامه‌ریزی كنم و به هدفی كه می‌خواهم برسم تا بتوانم از خودم راضی باشم، با این شیوه همیشه موفق بوده‌ام.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 

جالب است كه این متخصص نرم‌‌افزار و تاجر بسیار موفق در روانشناسی هم سررشته دارد: «برای موفق‌شدن هم باید سختی داشت و هم انعطاف، اگر بیش از حد نرم باشید با هر مشكلی متوقف می‌شوید و نمی‌توانید از راه‌های سخت بگذرید. اگر هم اصلا انعطاف نداشته باشید با روبه‌رو شدن با هر مسئله‌ای كه راه‌حل آن را نمی‌دانید خودتان را خواهید دید كه مرتب سر به دیوار می‌كوبید و به هیچ راه‌حل دیگری فكر نمی‌كنید.»جیمز دایسون

شكست‌ها مهم‌تر از پیروزی‌ها هستند

میلیاردری كه یكی از ایده‌های فوق‌العاده‌اش جاروبرقی بدون كیسه آشغال بود و همچنین مالك شركت دایسون هم هست، حالا یكی از مغزهای خلاق در حیطه اقتصادی ارزیابی می‌شود. جالب است كه دایسون در بیشتر مصاحبه‌ها و سخنرانی‌هایش بیشتر از آنكه درباره پیروزی و موفقیت‌هایش صحبت كند، درباره شكست‌ها و ناكامی‌هایش صحبت كرده است، البته این كار دلیل دارد، این مغز بزرگ اقتصادی می‌گوید: «بزرگ‌ترین درس‌هایی كه در زندگی گرفته می‌شود، درس از شكست‌ها و ناكامی‌هاست. همه ما انسان‌ها اشتباه می‌كنیم اما مهم این است كه ارزش این شكست‌ها را بدانیم و از هر اشتباهی درس بگیریم و سعی كنیم با درس‌گرفتن از هر شكست، پیشرفت كنیم.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
شاید فكر كنید كه این یك شعار است اما بدانید كه دایسون و تیم تحقیق و مطالعات او 5126 بار آزمایش روی جاروبرقی‌ها را انجام دادند كه همه آنها شكست خورد اما سرانجام در 5127 آزمایش اتفاق خوبی افتاد و یك كشف جالب رقم خورد. جیمز دایسون می‌گوید: «مهم  این است كه شكست‌ها شما را متوقف نكند، مهم این است كه به درست بودن كاری كه انجام می‌دهید ایمان داشته باشید و از رسیدن به آن ناامید نشوید، هر شكست می‌تواند به شما نشان دهد كه در چه جایی و چه زمینه‌ای مشكل داشته‌اید و با برطرف‌كردن آنها به موفقیت برسید.»جگ ولش

چگونه یك مدیر موفق باشید

شاید نام این میلیاردر را زیاد نشنیده باشید اما حتما نام شركت او را زیاد شنیده‌اید، «جنرال الكتریك» حالا یكی از غول‌های تجاری- صنعتی جهان است. درست است كه ولش چند سال پیش بازنشسته شد اما او بود كه «جنرال الكتریك» را به یك غول اقتصادی بدل كرد، خود ولش هم حالا میلیاردری محسوب می‌شود كه هنوز مدیران شركت از او مشورت می‌گیرند. در سال‌های اخیر چندبار در مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها توصیه‌ها و الگوهایی برای افرادی كه دوست دارند رمز موفقیت او را بدانند، ارائه داده است.
 
جالب است كه او در همه صحبت‌هایش سعی كرده تا حرف‌ها و پندهایش را در 2 دسته جداگانه ارائه دهد: «برای كارمندان و افراد تازه‌كار و گروه دوم برای مدیران.»  او برای كارمندان و كارگرانی كه در محل كار مشكل دارند، این راه‌حل را ارائه می‌دهد: «ممكن است آنها خیلی راحت روسای خود را مسئول بدانند اما آیا واقعا این قضاوت درست است، بد نیست كه یك‌بار در آینه نگاه كنید و صادقانه با خودتان حرف بزنید: مشكل از شماست یا رئیس شما؟ چه اشتباهاتی را شما مرتكب شده‌اید و چه اشتباهاتی را او؟ اگر پس از همه بررسی‌ها بازهم احساس كردید كه رئیس و مدیر شما مقصر اصلی است و شما در محل كارتان یك قربانی هستید، نباید در این وضعیت بمانید، هیچگاه فردی نباید در قالب یك قربانی باشد، باید آزادی خودتان را كسب كنید و حتی اگر لازم است راه‌تان را از مسیری تازه و حتی از نقطه صفر شروع كنید.»
 
این افراد موفق رازهایشان را تنها به شما می گویند! 
 
 
اما كسی كه 15 سال یكی از بزرگ‌ترین شركت‌های جهان را مدیریت كرد، برای مدیران هم توصیه‌هایی دارد: «یك مدیر موفق یعنی كسی كه از پیروزی دیگران لذت ببرد زمانی‌كه شما مدیر یا رئیس باشید، باید یك لیدر باشید تا موفق شوید و لیدر خوب كسی است كه بداند موفقیت مجموعه‌اش بسیار مهم‌تر از موفقیت خودش است.»

این مدیر بزرگ و باتجربه می‌گوید كه مدیران موفق باید این شیوه عملكردی را در نظر داشته باشند: «من باید از تك‌تك كارمندانم بااطلاع باشم، باید به آنها بگویم كه چرا در مجموعه من هستند و چرا به آنها علاقه دارم و چرا می‌خواهم تا بهتر و موفق‌تر باشند. اگر یك مدیر این ارتباط را با زیردستان خود نداشته باشد، نمی‌‌توان او را یك مدیر موفق دانست.»
برچسب ها:
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1392/04/24
سلام خیلی عالی بود به نظر من برای فهم بیشتر باید تجربیاتمونو با نظر هایی که افراد موفق ارائه میکنند مقایسه کنیم و نتیجه بگیریم

خیلی انرژی گرفتم و بهترین راه برای پیشرفت خودم و کشورم را استفاده از این تجربیات میدونم
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1395/10/24
منم به امید خدا راز موفقیتم را خواهم گفت.و در بین این افراد قرار خواهم گرفت انشاالله
پاسخ ها
a.j
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
یه وقت ندزدنت خخخخ
میترا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
انشالله چرا که نه موفق باشین
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1396/04/06
خب دیگه،رازهاشون رو یاد گرفتم،پیش به سوی میلیاردر شدن.... ما که رفتیم،کسی جا نمونده باشه
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1396/06/21
به نام هستی بخش
من و همسرم مطعن هستییییییییییم که موفق میشیییییییییییم.
با یاری خداااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1396/12/17
باید طوری فکر وتلاش کنید که بقیه دنبال راز موفقیت شماباشند نه اینکه مثل یک دستگاه فتو باشیم
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/02/02
ظرف سه ماه هر روز با بیست ساعت خوندن بدون هیچ معلمی از مهندسی رشته ریاضی خودتو برسونی به پزشکی دانشگاه تهران میدونی یعنی چی.....خالق داستان موفقیت خودت باش اونایی که ضعیف ان تقلید میکنن
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1397/04/05
رونالدو هم از فقر به ثروتمندی رسید
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/04/14
راز مشترک بین همه اینا در دو قدم بنظرم خلاصه میشه اول از ته دل همشون خاستن پیشرفت کنند دوم عمل کردن
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/04/23
به نظر من ما یه چیز داریم که هیچ کدوم از اینها ندارند اونم اهل بیته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
شما به بزرگوارید ببخشید
United Kingdom
23:33 - 1397/05/12
نه بابا چه رازای خفنی!!خوب شد گفتن وگرنه ما مونده بودیم بخدا!!!عجب رازایی!!خب الان که این رازای خفنو گفتن الان ماهم یهو خفن میشیم!!! جلل الخالق ما چقد نفهم بودیم این رازای خفنو نمیدونستیم!!
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/05/28
واقعا همچین آدم هایی با چنین ویژگی های قابل پرستش هستن: نه از لحاظ ثروت مادی؛ بلکه از نظر ثروت عقلانی و درست نگاه کرده ب قضیه ها و کارها؛ واقعا زندگی کردن از چنین دیدگاه هایی لذت بخش میتونه باشه و امیدوارم برداشت صحیحی از گفته های این عزیزان داشته باشیم
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1397/07/25
خیلی عالی بود اشکم در اومد ولی نمیدونم‌ چرا تو کشور ما وقتی حرف از مصاحبه با افراد موفق و ثروتمند میشه از کلمه ی راز استفاده میشه،هیچ رازی وجود نداره قوانین رسیدن به ثروت اینقدر ساده اس که از بس ساده اس مردم باور نمیکنن دنبال راههای عجیب غریب تر میگردن،مطمئنم کشور ما در حال پیشرفته و تا چند سال آینده در رتبه ی های بالا قرار میگیره چون جوونای ما دارن پیشرفت میکنن هر چی از گذشته شنیدن و تو مغزشون کردن رو دارن تغییر میدن، پیش به سوی آینده ای بهتر و زیباتر
Czech Republic
16:37 - 1397/10/16
خیلی ممنونم ازتون بسیار عالی بود رازهای این افراد موفق برای من.......ٍ
انشالله که استفاده کنم و عمل کنم به تجربه ها باارزش این شخصیت ها
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1398/01/03
یه میلیارد یه کارافرین یه سرمایه گذار به عنوان موفقیت همواره بر روی پافشاری در انجام کار رو توصیه میکنن و هیجگاه نتونستن راز اصلی موفقیت رو در قلب کلمه بیان کنن موفقیت اونا از ذهن اونا اغاز شده و هرگز همون راز از دهان اونا در قالب کلمه خارج نمیشه هر کس یه ویژگی داره اگه اونو بشناسید قطعا موفقید یادتون باشه وقتی موفق شدید به من و امسال من که افراد متوسط هستیم مغرور نباشید
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/01/28
سلام دوستان!این کاره خوبیه از تجربه دیگران برای موفقیت استفاده میکنین..
اما خیلی توجه نکنین چون این ادما راز های اصلی دارن و نمیان ب شما بگن تا واس خودشون رقیب درست کنن اینا نوسنده اصلی دارن اونا چنتا راز الکی از مغزشون درست میکنن خودتون فکر کنین پی میبرین.یاحق
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
سلام .در واقع هیچ راز شگفت انگیزی به اون صورت که ما دنبالشیم و فکر میکنیم وجود نداره!و دلیل اینکه که در بسیاری از کارها موفق نمیشیم اینه که فکر میکنیم افراد موفق حتما یه رازی ،یه سری و یا یه طلسمی ،چیزی دارن که موفقند غافل از اینکه همین انرژی که صرف کشف رازها و دلیل موفقیت اونا میکنیم و بعدشم مایوس میشیم از اینکه اونا حتما یه راز خاصی دارن ،فقط کافی بود که همون وقتو میذاشتیم روی کارهایی که خودمون داریم و اونوقت میتونستیم فقط در مورد حس موفقیت نخونیم بلکه تجربشم کنیم...البته این حرفایی که گفتم بیشتر مخاطبش خودم و ضمیرم بود چون واقعا نیاز دارم که به این باور خودم عمل کنم و در حد آرمانی نمونه...در اخر امیدوارم که همه مون بتونیم بپذیریم که چیزای بزرگ از ما وقت و اراده میخوان و بتونیم با مدیریت خودمون در هر زمینه ای که دلمون میخواد موفق بشیم.....
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/05/28
به نظر من هر کس به خواهد کاری را انجام دهد می تواند مگر اینا که راز هایشان را خوندید از کسی راز پرسیده بودند نه خوب پس شما ها هم می توانید شرط اول اراده بسیار قوی که حتی اگر به مشکل هم خوردید متوقف نشید وشرط دوم باید به کاری می خواهید انجام دهید علاقه داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/08/09
راز اونا اینه که مسیر ناهموار رو خودشون هموار کردن و به امید کمک کسی نموندن.
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/08/15
دل بزرگ و مغز بزرگ و درستکاری و ادامه مسیر درست پیشرفت حاصل میکند.
Netherlands
22:20 - 1398/09/16
خیلی عالی بود خوشم اومد انشالله چند سال دیگه منم تو کارم موفق میشیم با پوشت کار رقابت زیاد تو بازار باید جنگید منم تولیدی کیف دارم
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/10/04
برید پایین نوشته بازدید پونصد میلیون نفر.
بابا خالی بند ایران هفتادمیلیون نفر جمعیت داره
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1399/01/12
ولی به نظر من داخل این دنیا زیاد به فکر پول و ثروت نباشیم. این دنیا یک امتحان و تا می توانیم کار های خوب انجام دهیم تا در آن دنیا به زندگی خوب دست بیاییم و هرکس که تلاش و کوشش کند , انشاءالله به هدف خود برسد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
کلینیک النا_فوتر