مرعشی: با لاریجانی ائتلاف نمی‌کنیم
۲۷۳۷۲۴
۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۴
۲۰۳۴۸
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: ما با لاریحانی به‌عنوان رقیبی خوب رقابت می‌کنیم و به‌طور خاص در مقابل لاریجانی در قم کاندیدا نمی‌دهیم اما ائتلافی صورت نمی‌گیرد، چراکه نه ما و نه آن‌ها نیازی به این ائتلاف نداریم.
خبرگزاری تسنیم: حسین مرعشی در مراسم یادواره شهدای دانشجو که عصر یک شنبه در سالن رشد استان البرز برگزار شد، در جمع خبرنگاران در مورد مساعد نبودن فضای اصلاح‌طلبی در استان البرز، اظهار داشت: حزب ما در سراسر کشور از وحدت اصلاح طلبان حمایت می‌کند و این سیاست در همه استان‌ها پیگیری می‌شود که اصلاح طلبان را به متحد باقی ماندن دعوت کنند.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل باید همه نیروهای اصلاح طلب در قالب یک شورای اصلاح‌طلبان استان گرد هم بیایند که انجام این کار در کرج نیز به‌زودی محقق می‌شود.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی تصریح کرد: در این شورای اصلاح طلبان علاوه بر نمایندگان احزاب ملی و استانی، نمایندگان ادوار اصلاح طلب و میانه‌روی مجلس، مدیران ادوار گذشته استان‌ها، شخصیت‌های منفرد و تأثیرگذار بر اساس دستورالعمل‌های ویژه حضور می‌یابند.

وی گفت: هیچ نقطه اختلاف و جدایی در هیچ کجای ایران از جمله در کرج ایجاد نمی‌شود.

مرعشی در پاسخ به خبرنگار در مورد سرلیستی عارف در انتخابات مجلس تصریح کرد: وی به‌عنوان سرلیست تهران وارد فضای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌شود.

وی همچنین در مورد وارد شدن به ائتلاف به‌همراه لاریجانی، گفت: ما با لاریحانی به‌عنوان رقیبی خوب رقابت می‌کنیم و به‌طور خاص در مقابل لاریجانی در قم کاندیدا نمی‌دهیم اما ائتلافی صورت نمی‌گیرد، چراکه نه ما و نه آن‌ها نیازی به این ائتلاف نداریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج