عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید
۲۷۵۷۴۲
۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
۱۸۷۲۹
زوج‌هایی که به طور معمول چهار تا شش بار در هفته رابطه جنسی دارند نسبت به آنهایی که رابطه جنسی کمتری دارند، ۴ تا ۷ سال جوان‌تر به نظر می‌رسند.
وب سایت نی نی بان: زوج‌هایی که به طور معمول چهار تا شش بار در هفته رابطه جنسی دارند نسبت به آنهایی که رابطه جنسی کمتری دارند، ۴ تا ۷ سال جوان‌تر به نظر می‌رسند.

عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

مزایای رابطه جنسی بستگی به تعداد دفعاتی دارد که این کار را انجام می‌دهید. بنابراین باید بتوانید عدد مورد نظرتان را پیدا کنید رابطه جنسی باعث می‌شود مغز شما هورمون اکسی توسین ترشح کندکه می‌تواند خواب شما را بهبود ببخشد. خواب بیشتر و بهتر مساوی وزن کمتر است. خواب می‌تواند هورمون‌های مرتبط با گرسنگی که گرلین و لپتین نام دارند را تنظیم کرده و مانع از پرخوری شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...اگر قصد بارداری دارید، حتما بخوانید!

عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

بچه‌دار شدن تصمیم بسیار مهمی است. یك نوزاد كوچولو می‌تواند زندگیتان را پر از شادی کند اما پذیرش مسئولیت هم کار راحتی نیست. اگر می‌خواهید صاحب فرزند شوید، خواندن این مطلب را به شما توصیه می‌کنیم. دکتر فرهاد فراهانی، روانشناس- در این مورد مطالبی را یاد آور شده اند:
مصرف چای در بارداری، خوب یا بد؟!


عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

زنان باردار بیشتر دچار بیماری‌هایی همچون کم‌خونی و یبوست همچنین رفلاکس معده بوده بنابراین بهتر است در شبانه‌روز زیاد چای مصرف نکنند. مصرف چای به مقدار مناسب در شبانه‌روز برای سلامتی بدن مفید بوده ولی باید توجه داشت میزان نوشیدن آن بیش از اندازه نباشد.۵ نکته که نباید به مادران سزارینی گفت

عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

اگر در اطراف شما زن بارداری هست که میخواهد زایمان سزارین داشته باشد دقت کنید که هیچ کدام از این جملات را به او نگویید یا اگر خودتان قصد سزارین دارید حتما این مطلب را بخوانید."نه، من از این‌که سزارین کردم پشیمان نیستم، و سزارین باعث اوتیسم نمی‌شود". این‌ها از جملاتی هستند که یک مادر سزارینی باید هر روز در پاسخ به دیگران بیان کند. در ادامه به چند نکته دیگر از این قبیل اشاره می‌کنیم.سرفه کودکان، دلیل و روش درمان

عدد رابطه جنسی‌ تان را پیدا کنید

هر چند سرفه باعث ناراحتی شما و کودک‌تان می‌شود، اما به‌‌ همان اندازه فایده مهمی دارد: دکتر توماس فرکول (Thomas Ferkol)، مدیر آلرژی کودکان و پزشکی ریه (pulmanory medicine) در دانشگاه واشنگتن می‌گوید: "خروج با قدرت هوا خلط، باکتری و سایر محرک‌ها ی آزاردهنده را از مجرای تنفسی خارج می‌کند. با اینکه فایده زیادی دارد، اما چیزی که همه به دنبال آن هستند آسودگی است."

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج