10 تصور رایج در مورد خیانت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
ریزخور_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۷۶۶۴
۲۰ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۴
۴۴۳۸۷
آیا مردان بیشتر از زنان خیانت می کنند؟ آیا اعتراف به خیانت کار درستی است؟ آیا خیانت همیشه به مسائل جنسی مربوط است؟ در اینجا به 10 تصور رایج در مورد خیانت و سپس به واقعیت ها اشاره می کنیم.
 
 


برترین ها: آیا مردان بیشتر از زنان خیانت می کنند؟ آیا اعتراف به خیانت کار درستی است؟ آیا خیانت همیشه به مسائل جنسی مربوط است؟ در اینجا به 10 تصور رایج در مورد خیانت و سپس به واقعیت ها اشاره می کنیم.

تصور 1: افراد خیانت می کنند چون از محیط خانه راضی نیستنداین امر معمولا در مورد خانم ها صادق است. یعنی خانم هایی که مدت طولانی از ازدواجشان می گذرد، اگر از ازدواج خود راضی نباشند ممکن است به خیانت روی آورند. اما در مورد آقایان این قضیه لزوما درست نیست. یعنی بسیاری از آقایان با اینکه همسر خود را دوست دارند و از زندگی مشترک خود راضی هستند بدشان نمی آید که از بعضی فرصت ها استفاده کنند. در تحقیقی که در این زمینه انجام شد، 56 درصد از مردان خیانتکار اعتراف کردند که ازدواج خوبی داشته و از زندگی مشترکشان راضی هستند .

تصور 2: مردان بسیار بیشتر از زنان به همسرشان خیانت می کنند

شاید در گذشته اکثر خیانت ها را مردان مرتکب می شدند ولی امروز نوعی تعادل بین دو جنس در حال شکل گیری است. چرا؟ چون خانم ها هم درست به همان دلیلی که مردان خیانت می کنند، به خیانت رو می آورند: هیجان. البته دلایل دیگری نیز برای خیانت خانم ها وجود دارد: ممکن است از زندگی مشترک خود ناراضی باشند و آن توجه و علاقه ای را که می خواهند از شوهر خود دریافت نکنند. شاید هم  بخواهند به نوعی خود را اثبات کنند و عزت نفس از دست رفته خود را دوباره به دست آورند.

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که خانم ها هنوز نسبت خیانت محتاط ترند و بیشتر از آقایان دچار احساس گناه و عذاب وجدان می شوند.

تصور 3: مسائل جنسی تنها انگیزه برای خیانت استمسلما در بعضی موارد مسائل جنسی دلیل و انگیزه خیانت است، ولی این امر همیشه صادق نیست. مثلا ممکن است افراد به این دلیل خیانت کنند که می خواهند چیزی را که در زندگی مشترک به دست نیاورده اند به دست آورند. البته تعریف این کمبود آسان نیست و در اکثر موارد فرد خیانتکار خود از این نیاز بی خبر است. همچنین بعضی افراد خیانت می کنند تا  آنچه را در کودکی یا جوانی از دست داده اند دوباره به دست آورند. بعضی افراد هم به همسر "ایده آل" خود خیانت می کنند چون از ایده آل بودن خسته شده اند. به هر حال مسائل جنسی تنها دلیل خیانت نیست.

تصور 4: مردی که به همسرش خیانت می کند او را دوست ندارد

شاید در وهله اول چنین فکری به ذهن یک خانم برسد ولی این قضیه همیشه صادق نیست. در واقع بعضی افراد به راحتی عشق را از مسائل جنسی جدا می کنند، یعنی داشتن یک رابطه جنسی بر علاقه ای که به همسرشان دارند تاثیری نمی گذارد. خیانت یک مرد لزوما به معنای بی علاقگی به همسرش نیست، ولی مسلما به معنای بی احترامی به او هست. فرد خیانتکار برای تعهدی که نسبت به همسر خود پذیرفته و پیوندی که با او بسته است احترام قائل نیست.

تصور 5: می توان احتمال خیانت را به صفر رساندشما می توانید احتمال خیانت را در رابطه تان کم کنید ولی هرگز نمی توانید آن را به صفر برسانید. بهترین راه چیست؟ اینکه انتخاب درستی داشته باشید. اگر فرد مناسب را انتخاب کنیم، دیگر لازم نخواهد بود همواره برای راضی نگه داشتن او تلاش کنیم و اضطراب خیانت او ما را آزار نخواهد داد. عواملی مانند اخلاقیات، سیستم ارزشی و سوابق خانوادگی تاثیر بسیار مهمی بر پایبندی فرد به روابط زناشویی او دارد.

تصور 6: اگر او سابقه خیانت دارد به شما نیز خیانت خواهد کرد

این تصور تقریبا همیشه درست است. اگر او قبلا به کسی خیانت کرده و هرگز در مورد رفتارش احساس تاسف و پشیمانی نداشته است، به احتمال قوی با شما نیز همین رفتار را خواهد داشت.

تصور 7: همیشه باید به خیانت اعتراف کرداگر همسر شما کاملا به شما مشکوک شده یا خیانت شما به او اثبات شده است، بهتر است زبان به اعتراف بگشایید. اگر خودتان دهان باز کنید و اعتراف کنید، احتمال اینکه او شما را ببخشد بیشتر خواهد بود. اما اگر احتمال اینکه او به خیانت شما پی ببرد کم است، بهتر است سکوت کنید چون پی بردن به خیانت شما اعتماد  او را برای مدت ها یا حتی همیشه از بین خواهد برد .
بعضی ها اعتراف می کنند تا وجدان خود را راحت کنند. درست است که اعتراف به ما کمک می کند تا از احساس گناه رهایی پیدا کنیم، ولی دانستن این اتفاق درد و رنج زیادی را به طرف مقابل وارد خواهد کرد. پس بهتر است سکوت کنیم و عواقب اشتباه خود را به تنهایی تحمل کنیم.

تصور 8: خیانتی که فاش نشود اهمیتی ندارد

اگر کسی پی به خیانت ما نبرد، و همه چیز با خوبی و خوشی تمام شود، دیگر خیانت اهمیتی نخواهد داشت؟ پاسخ این سوال کاملا به شخصیت شما بستگی دارد. اگر واقعا احساس می کنید که کار اشتباهی انجام نداده اید، شاید پاسخ این سوال مثبت باشد. این نظریه تنها یک اشکال دارد: تعداد افرادی که واقعا معتقدند خیانت کردن اشکالی ندارد بسیار کم است. اکثر کسانی که خیانت می کنند می دانند که کارشان درست نیست. وقتی خیانت می کنیم،  طرف مقابل به نظر ساده، خوش باور، آسیب پذیر و حتی بدبخت می آید. یک رابطه خوب بر اساس احترام دوطرفه استوار است، نه احساس ترحم.

تصور9: فکر کردن راجع به شخصی غیر از همسر به معنای آمادگی برای خیانت است

بسیاری از روانشناسان می گویند خیانت در ذهن انسان شروع می شود. وقتی به کسی فکر می کنیم، او را ایده آل فرض می کنیم و ممکن است کم کم خواهان ارتباط با او در دنیای واقعی شویم. اگرچه ممکن است آنچه در دنیای واقعی با آن روبرو می شویم، با آنچه که در رویاهایمان داشته ایم متفاوت باشد.

تصور10: خیانت می تواند رابطه را "حفظ کند"این جمله بهانه ای است که بسیاری از افراد خیانتکار خیانت خود را با آن توجیه می کنند. اما خیانت در واقع به معنای شکستن یک پیمان، دروغ و سواستفاده از اعتماد دیگران است. حتی کسانی که بعد از یک خیانت همچنان ارتباط خود را حفظ می کنند،  تا مدت ها و حتی تا همیشه دچار احساس خلا، ناراحتی، غم و احساس گناه هستند.

با توجه به نکات بالا، می توان گفت بررسی دلایل خیانت طرف مقابل و کنار هم چیدن آنها می تواند به ما کمک کند تا ببینیم از آنچه قبلا داشته ایم چه چیز باقی مانده است. افراد خیانت می کنند تا خود را از نو بسازند، یا کسی باشند که دوست دارند باشند.  همسر شما کسی است که مدت ها با شما زندگی کرده و شما را به همان صورتی می بیند که در اوایل آشنایی بوده اید، نه کسی که الان هستید. شاید افراد خیانت می کنند تا از نو شروع کنند؛ ولی به چه قیمتی؟ این سوالی است که همه همسران باید از خود بپرسند.

انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1391/04/20
خیانت با اعتماد شروع میشه. وقتی بهت خیانت میشه دیگه نمی تونی اعتمادکنی. یادمون باشه به دست آوردن اعتماد دیگران سخته ولی از دست دادنش خیلی آسونه.
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
++++++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1391/04/20
حیف از طلا که خرج مطلا کند کسی حیف از کسی که رنج برد بهر ناکسی
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1391/04/20
ناشناس جون باهات موافقم به امید روزی که دیگه خیانت نباشه
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1391/04/21
همسرم در دوران نامزدی شیطنت کرد با اونکه بی نهایت دوستم داشت و داره ولی با گذشت چند سال هنوز نتونستم اون قضیه رو فراموش کنم و با کوچکترین اتفاقی که می افته حس می کنم قراره دوباره تکرار بشه ، اعتمادم بهش کمرنگ شده و بخودش بارها گفتم توجیه اون اینه که من کینه ای هستم و بچه که نتونستم فراموش کنم . از همه دوستان خواهش می کنم قدر اعتماد دیگران رو بدونید و به احساسات اطرافیانتون بخاطر شیطنت بی احترامی نکنید .
United States
10:32 - 1391/04/21
تو زندگی مشترک هیچ چیز به اندازه خیانت دل آدم رو نمی شکنه و باعث اشک و غم نمیشه...ولی فراموش نکنیم کسی که لیاقت اشکای ما رو داشته باشه اصلا اشک ما رو در نمی آره. پس در انتخاب همسر و عشق دقت کنیم.
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1391/04/21
اين ناشناس ها اگه يه اسم بزنن برا خودشون ميميرن؟!
با اين ناشناس ها موافقم.
خيانت هييييييچ توجيهي نداره. (شرائط ايجاد كرد و بهم توجه نداشت و مثل قبل نيست و مشكل روحي دارم و نيازم رو تامين نميكنه و كينه اي و حواسم نبود و زندگي مدرن همينه و ...) دورغه.
جديدا اسم خيانت شده : يك اشتباه يا عدم توجه همسر كه بايد ببخشي و فراموش كني وگرنه متهم ميشي به كينه اي بودن يا عدم درك طرف مقابل
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1391/04/21
به نظر من خیانت می کنن خیانت کن چشم در مقابل چشم تا ادب شوند مردها دیگر خیاننت نکنن .
پاسخ ها
سپیده 2
United States
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
آفرین نازنین جان کاملا حرفت درسته. باید طعمشو به خود مردها چشوند چون تا طعمشو نچشن نمی فهمن درد بی وفایی یعنی چیه.
120
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
مردی که مرد باشه با خیانت شریکش (به هر دلیلی), ترکش میکند.
زیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۳
++++++++++++++++
مائده
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
من مخالفم چون اول خودمون عذاب ميكشيم تلافي خيانت مثل پرتاب زغال به شخص مقابل كه اول دست خودمون ميسوزه بعداگه نشونه گيري خوب باشه به اون برخوردميكنه
19-
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۶
چه جالب لج و لج بازی توی خیانت عذابش و شما میکشید صفاشو کسای دیگه دادو جان
دل شکسته
South Africa
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۱
یعنی برای گرفتن حال همسر هم خودمون رو به گناه بندازیم هم یک انسان دیگه رو به گناه دعوت کنیم وهم اگه طرف همسری داشت دل او روهم بشکنیم؟
من این راه رو قبول ندارم این چرخه آغاز شکستن اعتمادها و دل هاست من افراد خائن رو به خداوند قهار واگذار میکنم او بهترین منتغم هست.
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1391/04/22
وقتی به کسی خیانت کردی . باخودت نگو که اون چقدر احمق بود یکم فکر کن و بعد خودت میفهمی که اون چقدر به تو اعتماد داشت
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1391/04/23
منم با نازنین موافقم مردها ها باید بفهمند خیانت کردن به اونها چه حسی بهشون می ده به نظر من خیانت در اوج اعتماد اتفاق می افته یه وقتایی آدم به یکی اونقدر اعتماد داره که اصلاً فکر نمی کنه بهش خیانت کنه اما افسوس که...
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1391/04/23
خیانت کرد ، خیانت کن !
تا طعمی را که او چشیده ، بچشی!
هرچند طعمش تلخ است ، اما میتوانی برای او تلخ ترش کنی!
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1391/04/24
منم19سال سن دارم 15سالگي ازدواج كردم شب سالگردازدواجمون همسرم بايه زن32ساله بود بعدازيك سال كامل بخشيدمش وزندگي قشنگي داشتيم تااينكه بعداز3سال خواستيم عروسي كنيم عروس عمم كه29سال سن داشت باهمسرم رابطه برقراركرد ومن توماه عسل متوجه شدم وهرچي تلاش ميكردم كه مطمئن بشم بيشترحال بدي ميكشيدم ازچشمكاكه جلوي چشمم بهم ميزدن و.....خيلي عذاب كشيدم تااينكه خودشون اعتراف كردند الان8ماهه ازين موضوع ميگذره منم ناخواسته باردارشدم وشب وروزياداون لحظات ميافتم وزجرميكشم وگريه ميكنم همسرمم اصلا دليلي واسه توجيه نداره وهمش پشيمانيشو ابراز ميكنه ولي من قلبم شكسته بازم دوستش دارم واصلا دوست ندارم قبول كنم كه چقدربي دليل مني كه اخلاق وزيباييم توفاميل تك بودرا شكست درضمن دوستان زن بامرد فرق ميكنه وقتي عهدي ميبنده سخت ميتونه بزنه زيرش وتلافي كردن كاري مثل اينه كه بخواي يه زغال روشن رابه سمت كسي پرتاب كرد اول دست خودت ميسوزه بعداگه نشونه گيريت خوب باشه به اون شخص پرتاب ميشه يادتون هم باشه يه زن تموم عواطف وداراييش راصرف اين روابط ميكنه ويه روز به خودش ميادكه حس ميكه بي ارزش شده وداره عذاب ميكشه كه رهابشه ولي ديگه رهايي ممكن نيست........
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1391/04/24
اگر کسی یکبار به تو خیانت کرد این اشتباه از اوست ، اگر کسی دوبار به تو خیانت کرد این اشتباه از توست ! (شکسپیر)
Turkey
22:11 - 1391/04/24
بسیار عالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
afarin!
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1391/04/25
راست ميگي خيانت قابل گذشت نيست بايد خيانتي بدتر از خودش بكني تا عذاب خيانت رو بفهمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
afarin! movafegham
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1391/04/25
کسی که خیانت کرد میشه مثل یه زباله که هر چقدر تو زندگیت بمونه بوی تعفنش بیشتر اذیتت میکنه پس خیلی زود بزاریدش کنار وگرنه محبوری سالها در کنار سطل زباله زندگی کنی.
همیشه دعام اینه که کسی بهم خیانت نکنه مخصوصا همسرم
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1391/04/27
سلام . به نظرتون چت کردن هم خیانته؟من نامزد دارم ولی چت هم میکنم.عذاب وجدان دارم
پاسخ ها
120
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
بیچاره نامزدت
خدا کنه 1 جوری بفهمه که تو داری بهش خیانت میکنی.
برای تو هم متاسفام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
درسته که در چت روم ادمهای بی قیدو لاابالی زیاد هستند اما هر چت کردنی هم خیانت نیست عده ای هم برای درددل کردن نیاز به همدردی چت می کنند هاله خانم مطمئنا شما از دوران مجردی چت می کردید و حالا هم این عادت رو ادامه می دهید.اولین نتیجه این کار اینه که از شیرینیهای دوران نامزدیت محروم می شی .در دوران خیلی مهمی قرار داری پایه های زندگی مشترکت در حال ساخته شدنه و تو جای دیگه ای مشغول سرگرمی بی نتیجه ای هستی حتی اگر هیچ کار اشتباهی هم انجام ندی این کار الان برای تو مثل سوار شدن به قطارشهربازی هست که ازش لذت می بری اما به هیچ کجا نمی رسی . اراده ات رو نشون بده و برای نجات زندگیت یه قدم بزرگ بردار .و هیچ وقت شوهرت رو با هم صحبت هات در چت روم مقایسه نکن صداقت مهمترین چیزه که اصلا به وجودش در چت روم هیچ اعتبار و اعتمادی نیست . موفق باشی دخترم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
دركت ميكنم نامزدي بدترين دوران زندگيه منم همين دردا داشتم وبعدازعروسي چت برام يه كارخيلي خنده دارومزخرف شدالان1ساله حتي اه كسي رادرحال چت ببينم خودم راسرزنش ميكنم كه بيهوده سررم بودم ووقتم تلف شد
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1391/04/29
هاله جون سلام من هم مدتی با همین موضوع دست به گریبان بودم البته کنارگذاشتم اما می خوام نظر دوستان رو در این مورد بدونم ایا چت مصداق خیانت هست ؟
پاسخ ها
دل شکسته
South Africa
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۱
حرکت شیطان قدم به قدمه بله چت کردن میتونه مقدمه خیلی انحرافات باشه این همه افرادی که خیانت کردن به یکباره از کره مریخ که طرفشون رو پیدا نکردن از محیط هایی که امکان ارتباط زن ومرد بوده تو این تله افتادن شما ببین دوست داری همسرت به جای اینکه وقتش رو با شما بگذرونه بره تو چت روم ها و با خانم های دیگه درد ودل کنه؟ مسلما نه اگه نیاز به مشاوره هست باید رفت پیش روانشناس و مشاور .
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1391/07/11
سلام خوبین،
من همین دیروز بود که نامزدم بهم خیانت کرد و همش داره التماسم میکنه که ببخشمش وگر نه خودشو میکشه بخدا داغون شدم داغون داغون کسی میتونه کمکم کنه دارم از ناراحتی می میرم ترو خدا اگر کسی تجربه داره کمکم کنه
پاسخ ها
هدیه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۰
بزار خودش را بکشه هرگز این کار را نمی کنه برای اینکه تو را بتر سونه می گه خودم را می کشم مردی که خیانت کنه معتاد می شه وتکرار خواهد کر
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1391/11/21
همسر من هم خیانت کرد ولی با اینکه خیلی سخت بود سعی کردم ببخشمش و خیلی هم از این کارم راضی هستم چون اونم خیلی پشیمون شده توصیه میکنم یکبار دیگه به همسراتون فرصت بدین و به خدا توکل کنید ضرر نمی کنید
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
اكر معذرت نخواست چي
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1392/03/28
کسی که بعد از خیانت احساس پشیمونی میکنه رو میشه بخشید.اما با کسی که بعد از کلی قول و قرار توی چشمات نگاه میکنه و بدون هیچ ناراحتی و حتی یه عذرخواهی کوچیک میگه من با یکی دیگه ازدواج کردم باید چه کار کرد؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1392/04/28
هی............خیانت خیلی تلخه خیلی خیلی خیلی گفتنش آسونه ولی باورش آدمو میسوزونه قدرهمدیگرو بدونید که زندگی فقط همینه*عشق*جدایی*نفرت
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1392/04/31
من با پسری دوست بودم خیلی دوسش داشت ولی اون رفت وازدواج کرد حالا هر وقت من ومیبینه دنبالم راه می افته حتی نگاشم نمیکنم چون میدونم ارزشش از اون ی نگاه هم کمتره اگه قرار بود وفا داشته باشه به همسرش وفا دار بود
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1392/10/26
اگه عاشقین .اگه کنارش حسه خوبی دارین اینو با هیچ چیزی عوض نکنید.جواب های هو نیس .
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1393/05/02
مرد باید با غیرت باشد و زن هم باشید با حیا باشد اسلام همه ی این مشکلات را حل کرده بجای مشاور یک بار برید سراغ راه هایی که الله متعال که شما رو خلق کرد و از ویژشگی های شما آگاه هست
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1393/09/02
سلام شوهر منم سال پیش بهم خیانت کرد ولی از یک مشاور کمک گرفتم و زندگیمو دوباره به حال سابق در اوردم ولی اون دختر مطلقه بازم داره به شوهرم اس میده و با هم رابطه دارن دارم بازم مثل پارسال میشم داغون شدم دیگه نمیتونم تحمل کنم همه کارهایی که مشاور میگفت رو کردم ولی بعد یه سال دوباره برگشتم سر خونه ی اول شما میگید چکار کنم بچه هم دارم
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1394/03/19
هیچ چیز تو دنیا بدتر از خیانت نیست . همیشه خیانت تو اوج اعتماد اتفاق میوفته خیلی بد به کسی که اعتماد میکنی بد یه مدت بهت خیانت کنه
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1394/05/12
یک پسر بدبخت هستم که پدرم به مادرم خیانت می کنه نمیتونم بگم حالا درک میکنم دردی که بدتر از مرگه خیانته
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1394/08/02
ای بابا منو دعا کنید که مرد متاهل میخواست باهام دوست بشه زدم شتکش کردم به دیوار.
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1394/08/09
خدا هر چی خیانت کاره رو از رو زمین برداره زن من با داشتن 3rd بچه به من خیانت کرد بد تر اینکه با برادر زاده و خواهرزاده خودم اینکار کرد دیگر دارم دیوانه میشم طلاقش دادم حالا من موندم سه تا بچه و بی آبروی واشک الان 8ماه فهمیدم هنوز کارم گریه از شب تا صبح
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1394/08/09
از بعضی نگارش های تابلوی متن، واضحه که به جز دو سه مورد همه ی نظراتو یک نفر نوشته
حداقل یکی وارد تر استخدام کنین!!!
Afghanistan
23:42 - 1395/05/20
سلام دوستان من در جوانی شاگرد دختر داشتم کار مکردم یکی دو بار لمسش کردم اونم کوچک بود منم ولی بعد از راه خدا آگاه شدم دست برداشتم جای رسیدم که نماز شبم چند وقت غذا نمشد خلاصه همگی منو اذیت مکردن بخصوص پدرم و اطرافیان مگفتن .......وووو چون زیاد تعنه نزدن دست برداشتم کم کم با رفیق بد سرو کار گرفتم خلاصه با خواهر زن دایم دوست شدم یگ بار لمسش کردم و یکی دو تا دیگه هم همین طور خلاصه قبل از ازدواج خیلی دوست داشتم ازدواج کنم ولی زن باسواد زیبا مومن نشد کلی نقشهام بهم خورد کسی که مخواستم ندادن بمن خلاصه قبل از ازدواج احترامی خوبی داشتم در فامیل و همسایه گان خدا حفظ کرده بود ازدواج کردم نه به خواسته خودم به خواسته خواهرم و پدرم مادرم نداشتم از 8 سالگی مادرم جدا شده بود خلاصه همسایه داشتم هر وقت با یک وضعیت میامد آستین نداشت گاهی حتا میرفتم شب خونشون شوهر دار بود بمن عتماد داشتن یک شب دیر آمدم خونه در زدم اون در باز کرد دست خودم نبود مخواستم لمسش کنم جیق زد فهمیدن خلاصه منم فردا به یک دوست خود گفتم از لهاز پشیمانی اونم به همگی گفت حتا به خانواده اش برادر همسایه ما قبلا به خواهرم حرف درست کرده بود اونم آشکار شده خلاصه الان گاهی به خودم میگم چرا اون به خواهرم حرف درست کرده خوب کردم بیشتر وقتها خودمو نمیبخشم حتا رفتم به اخند منطقه خود گفتم بیا پادر میانی کن که دست همگی اقوامش ببوسم اشتباه کردم نکرد الان هر وقت میبینمش میسوزم چرامن ایجوری کردم از اون شاگرد هم بعد 12 سال خانواده اش خبر شدن الان باز گناه ی بالا تر کردم بچه بازی خلاصه چون زنم بامن درست رفتار نمکرد فیلم بد نگاه مکردم وووو خلاصه الان عذاب وجدان گرفتم چکار کنم تکلیف چیست شما بخدا قسم کمکم کنم آبروم رفته
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/11/19
سلام من خیلی به شوهرم شک میکردم توی فضای مجازی بایه کسی به اسم مشاورچت کردم راجب مشکلم گفتم که به شوهرم شک میکنم اونم به من گفت منم یه نفرصیقه کرده بودم ولی زنم منوبخشیدبعدش ازمن یه سری سوالات پرسیدحالامن عذاب وجدان گرفتم که نکنه زن اون مشاوره چتای ماروخونده باشه زندگیشون خراب شده باشه این فکرداره داغونم میکنه توروخداکمکم کنیدفقط یه شب چت کردیم لعنت به فضای مجازی که مردم بدبخت کرده
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1395/11/19
سلام من خیلی به شوهرم شک میکردم توی فضای مجازی بایه کسی به اسم مشاورچت کردم راجب مشکلم گفتم که به شوهرم شک میکنم اونم به من گفت منم یه نفرصیقه کرده بودم ولی زنم منوبخشیدبعدش ازمن یه سری سوالات پرسیدحالامن عذاب وجدان گرفتم که نکنه زن اون مشاوره چتای ماروخونده باشه زندگیشون خراب شده باشه این فکرداره داغونم میکنه توروخداکمکم کنیدفقط یه شب چت کردیم لعنت به فضای مجازی که مردم بدبخت کرده
United Kingdom
03:45 - 1396/05/30
من خیلی احساس ناراحتی میکنم
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/05/26
فقط توکل به خدا و مثبت اندیشط همه چیودرست میکنه....قول میدم بهتون
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/02/07
خیانت ریشه ی زن رو میسوزونه .حتی اگه شوهر فرشته بشه ..هیچ وقت اون درد آروم نمیشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
ادیب_3
ادیب_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کالازم_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی