علت خودکشی دانش آموز 15 ساله در آغل
۲۷۷۳۰۸
۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
۳۷۷۷۰
دانش آموز ۱۵ساله ای در یکی از مدارس روستایی خراسان شمالی خود را حلق آویز و به زندگی خود پایان داد.
خبرگزاری مهر: دانش آموز ۱۵ساله ای در یکی از مدارس روستایی خراسان شمالی خود را حلق آویز و به زندگی خود پایان داد.

دانش آموز ۱۵ساله ای که در یکی از روستاهای خراسان شمالی مشغول به تحصیل بود، وقتی مدیر مدرسه به دلیل بی انضباطی وی، خواستار حضور والدینش در مدرسه شد، با رفتن به آغل گوسفندان در منزل، خود را به دار آویخت.

ابوالفضل جنتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد این حادثه اظهار کرد: به دلیل بی انضباطی این دانش آموز که با دانش آموز دیگری مشکل پیدا کرده بود، مدیر مدرسه از وی خواست که روز بعد به اتفاق یکی از والدینش در مدرسه حضور پیدا کند.

وی افزود: این دانش آموز که تا پایان ساعت آموزشی در مدرسه حضور داشت بعد از تعطیل شدن مدرسه همراه با سایر دانش آموزان به قصد منزل مدرسه را ترک کرد.

جنتی گفت: بر اساس آنچه توسط برخی از اهالی مطرح شده است وی تا ساعت ۱۵روز گذشته درمراسم مذهبی که در منزل خانواده دانش آموز شاکی برپا بوده حضور داشته و سپس به منزل رفته است.

وی تصریح کرد: اینکه در منزل بین دانش آموز مورد نظر و خانواده اش چه گذشته، از آن بی خبریم؛ اما بعد اطلاع یافتیم که این دانش آموز با رفتن به داخل آغل گوسفندان در منزل مسکونی شان، خود را به دار آویخته است.

جنتی اخراج این دانش آموز از مدرسه را تکذیب کرد و گفت: براساس اطلاعاتی که مدیر مدرسه منعکس کرده است، تنها از دانش آموز خواسته شده که روز بعد به اتفاق یکی از والدین خود در مدرسه حضور پیدا کند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1394/09/27
مدیر مدرسه راست میگه چون چوپان دروغگو همیشه پایداره معلومه که روان بچه با طرز برخورد جنتی بهم ریخته و حتی مراسم مذهبی اون خونه هم نتوانسته او را ارام کند اقای مدیر مدرسه کانون علم و ادب است.مسولیت مرگ اون بچه با شماست
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1394/09/29
پسرمن هم 15 سالشه دیروز توسط مدیر مدرسه از مدرسه بههمراه دانش آموزان دیگه بیرون انداخته شده بود با حالت بدی خونه اومد بعد شوهرم به مدرسه رفته بود اومد شروع به تحقیر پسرم کرد روزبدی داشتم خدا ازت نگذره مدیر مدرسه من جون بچم مهمه نه درسش مادر یکی از دانش ؟آموزان دبیرستانهای شهر سنقر
-
08:56 - 1394/09/29
اموزش و پرورش ما بااین اقایان معلم به کدام سو ی می رود بابا بنده سه سال تحصیلی تجربه سرباز معلمی دارم در روز شماها چهار تا چهل و پنج دقیقه فعالیت دارین در کل سه ساعت چرا این بلا را سر بچه های مردم در میاورید بجای کارگر که با 712هزار تومان پیش زن و بچه شرمنده و روزی یازده تا دوازده ساعت کار می کند باشید چکار می کنید
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1394/09/29
امان از دست مدیران مدرسه. بیسواد و بی خاصیتن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج