در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)
۲۷۷۸۲۲
۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
۳۱۹۵۱
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است . بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. «مدونا» با این عکس به همه طرفدارانش گفته که آنها را خیلییییی دوست دارد. ولی بهتر بود برای این کار عکس بهتری انتخاب می کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)2. فکر می کنید چرا «سلنا گومز» از پوشیدن این کاپشن اینقدر خوشحال است؟ چون خودش آن را برای آدیداس طراحی کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)3. «لیدی گاگا» تازگی ها دست از لباس ها و آرایش های عجیب و غریب برداشته و سبک خود را در پوشش و آرایش پیدا کرده است، به او تبریک می گوییم! البته این موضوع در مورد ویدئو کلیپ هایش صدق نمی کند، که خوب البته دلیل آن هم خیلی ساده است، فروش بیشتر!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)4. «لانا دل ری» همچنان در دهه هشتاد میلادی گیر کرده است و چهره و لباس و آرایشش همگی یادآور آن دوره هستند. البته از حق نگذریم این سبک واقعا به او می آید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)5. عکسی از بچگی های «تیلور سوییفت» با حالتی که هنوز هم گاهی در چهره تیلور پیدا می شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)6. «فارل ویلیامز» با این عکس تولد کریستینا را به او تبریک گفت و ما را هم به یاد این موضوع انداخت که چرا تا حالا به سراغ اینستاگرام او نرفته بودیم!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)7. «اوا لونگوریا» در سفر هند؛ به احتمال زیاد ببر بخت برگشته با دیدن چهره طبیعی اوا پا به فرار گذاشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)8. باز هم «ویکتوریا بکهام» در حال بوسیدن پسرش «بروکلین»؛ ویکتوریا که اینقدر سعی دارد بگوید همسر و مادر خوبی است، بهتر است به بچه های دیگرش هم همین قدر اهمیت بدهد!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)9. «کوین هارت» در کنار «ای.تی»، فقط دوچرخه اش کمی برایش کوچک است و برای سفر فضایی زیاد مناسب به نظر نمی رسد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)10. «جاستین بیبر» که بدنش را با دفتر نقاشی اشتباه گرفته است، زیر این عکسش نوشته بود با من پرواز کنید. ولی خوب باید یادآوری کرد که مواد لازم برای پرواز جاستین به احتمال زیاد چیزی به غیر از این بال های کوچک پشت گردنش است و ما این نوع پرواز را اصلا به شما توصیه نمی کنیم!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)11. دوقلوهای «جنیفر لوپز» خودشان را از حالا برای جشن کریسمس آماده کرده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)12. گروه «وان دایرکشن» و یکی دیگر از کت و شلوارهای فاخر جناب « هری استایلز»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)13. به نظر شما این اداها به «پینک» بیشتر می آیند یا به «جسی جی»؟ چرا «جسی جی» دست از سر پینک برنمی دارد؟! یعنی با این همه موفقیت هنوز باید دنباله روی پینک باشد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)14. «کریسی تیجن» در حال آماده شدن برای رفتن به روی صحنه؛ شایان ذکر است که در بیشتر نقاط دنیا تا ماه نهم بارداری به فعالیت های خود ادامه می دهند و مثل ما نازپرورده نیستند و از همان ماه اول به خودشان استراحت مطلق نمی دهند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)15. «جنیفر هادسون» هم خواسته مثل بقیه با درخت کریسمس عکس بگیرد، ولی آن دوست عزیزی که می بینید با ورود به کادر عکس سلفی کریسمسی او را بر باد داده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)16. «الی گولدینگ» و یکی از آن سلفی هایی که انگار از روی اجبار و در نهایت بی حوصلگی گرفته شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)17. «کیت هادسون» هم مثل بیشتر ستاره های دیگر حال و هوای کریسمس را به تصویر کشیده است. البته این را هم یادآوری کنیم که «کیت هادسون» همانطور که از ظاهرش پیدا است هیچ نسبت فامیلی با «جنیفر هادسون» ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)18. «کیت بازورث» تولد آرایشگرش را با این عکس تبریک گفت. (آن آقایی که سمت راست تصویر تشریف دارند، از این که آن یکی آقا این وسط چه کاره هستند هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست )

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)19. «کلی رولاند» در حال تزیین درخت کریسمس؛ البته به احتمال زیاد فقط ادایش را دارد در می آورد و یک طراح حرفه ای این کار را برایش انجام می دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)20. «میراندا کر» در هر حالی زیباست، چه به عنوان یکی از فرشته های «ویکتوریاز سیکرت» روی صحنه باشد و چه با تنبلی روی چمن ها دراز کشیده باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)21. نمی دانیم ابروهای برداشته و خط چشم «آدام لمبرت را باور کنیم یا ریش و سبیلش را!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)22. چرا قیافه «مایلی سایرس» با وجود تمام کارهای نفرت انگیزی که می کند از چشم ما نمی افتد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)23. این هم دختر کوچولوی «کریس براون» که اسم آلبوم جدیدش با عنوان «رویالتی» از اسم او گرفته شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)24. «ژیزل بوندشن» هم تولد همان آرایشگر را تبریک گفته است، پس نتیجه می گیریم او آرایشگر خوبی است که به دنیا آمدنش اینقدر برای همه مهم است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)25. مجله «ال» آمریکا عکسی دوست داشتنی از دوک و دوشس کمبریج همراه با «پرنس جورج» و «پرنسس شارلوت» به اشتراک گذاشته بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)26. اگر فکر می کنید «ریس ویترسپون» این همه کادو گیرش آمده و یا برای خودش این همه خرید کرده است در اشتباهید، این ها کادوهایی هستند که او برای دیگران خریده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)27. «ادل» در حال حاضر شدن برای رفتن روی صحنه برنامه «ایکس فکتور»؛ ای کاش از آرایشش فیلم می گرفت تا ما هم ببینیم به چه روشی از آن ادل به این ادل تبدیل می شود!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)28. «کیت آپتون» و دوست پسرش! البته این نقل قول از خود کیت بود و ما به هیچ عنوان قصد توهین به او را نداریم!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)29. «ایمی شومر»، «کوین هارت» و یک آقایی که عینک زده و ما هم نمی شناسیم. توجه داشته باشید که ایمی یک سر و گردن از کوین هارت بلندتر است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)30. عکس «درو بری مور» مارا یاد آن جوکی انداخت که طرز لباس پوشیدن جلوی دوربین و پشت دوربین هنرمندان ایرانی و خارجی را مقایسه می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)31. این عکس «جیسون استاتهام» و «سیلوستر استالونه» کمی بیات شده است، ولی دلمان نیامد شما را از لذت دیدن آن محروم کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)32. «جی جی حدید» می توانست گوزن خیلی زیبایی باشد!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)33. درست است که «لیلی رز دپ» چهره زیبایی دارد، ولی هر چه سریعتر باید فکری به حال کم پشتی موهایش بکند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)34. «لیلی آلدریج» تولد «تیلور سوییفت» را با این عکس به او تبریک گفته است، فقط نمی دانیم این آقایی که اینطوری به دوربین خیره شده است چه نسبتی با آنها دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)35. اجرای ویژه «ماری کری» در نیویورک به مناسبت فرا رسیدن سال نو

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)36. «ماریا شاراپووا» در حال ورزش و گرم کردن بدنش قبل از تمرین

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)37. «دیوید بکهام» از این که دوباره در کنار دوست قدیمی اش «کارلس پویول» قرار گرفته است، خیلی خوشحال است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)38. «نیمار» این عکس خود همراه با «لوئیس سوارز» را به اشتراک گذاشته و زیر آن نوشته است: «دوستت دارم برادر!»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)39. ریش و سبیل و چال لپ «بوراک اوزچیویت» برای جذابیت او کافی است، دیگر نیازی نبود یقه لباسش را انقدر باز بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)40. از ارتباط موجود بین «فاهریه اوجن» و بوراک اوزچیویت خبر داشتید؟ بعید نیست همین روزها خبر ازدواج آنها را بشنوید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)41. لباس «زینت سالی» موضع او را مشخص نمی کند، یعنی بالاخره گرم است یا سرد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)42. معلوم نیست «بوغرا گولسوی» داشته حرف می زده که این عکس را از او گرفته اند یا او هم مثل بعضی از آقایان غنچه کردن لب ها را از خانم ها یاد گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (15)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1394/09/28
عاشق اهنگای زینت سالیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
اره خوب میخونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
اونایی که منفی دادن به مرگ خوذم اگه بشناسنش.
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
استانبولی بلدین واقعا؟
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/09/28
هنر پیشه هامون یاد بگیرن خبری از ایفون و عینک و اسانسور ...... نیست
پاسخ ها
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
عالی بو آقا عالی بی تفاخر؛خودشون
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1394/09/28
عکسی از اریم دریجی ر ایوانا سرت هم بزارین
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1394/09/28
جان من آقاي شاهين نيا نفهميدي اوني كه تو عكس تيلور بود كي بود ؟ واقعا؟؟عجيبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
ازین عجیب تر اینه که فک میکنی این مطلب به قلم آقای شاهین نیاس.(علامت تعجبم خرابه)
نویسنده ی این مطلب خانوم فانی فام هستن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
مگه اینم شاهین نیا مینویسه؟
ولی هرکیه دیگه باید دنیل کریگ و بشناسه
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
جان من ؟مگه اینم شاهین نیا مینویسه؟ پس چرا اسم نکین فانی نوشته شده؟حیف من فکر کردم مونثه چقدر براش ابراز احساسات کردم...
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1394/09/28
توضیحات عکسها نسبت به دفعه های قبل بهتر بود.ادامه بده ;)
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
چشم
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1394/09/28
كنار ايمي شومر رو نميشناسيد!!!!!!
Ice cube ديگه واقعن كه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
ice cube از ایمی شومر معروف تره
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1394/09/28
تو شماره 29 اون آقای عینکی ice cube ه!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1394/09/28
خانم فانی نام شما سعی میکنی لحنت رو مثل آقای شاهین نیا کنی که باید خدمتت بگم که اصلا بامزه نیستی و سعی کن خودت باشی.
موفق باشید
پاسخ ها
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
چرا حال ملتومیگیری ؟شاید شاهین نیا از ایشون تقلید میکنه!شایدم دوتاشون 1 نفرن ما سرکاریم خخخخ شکلک لطفا
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1394/09/28
پریسا شاهین نیا ؟؟؟؟
عزیزم اون بالا رو بخون کار نگین خانم فانی هست این مجله
فقط نگین خانم یه خورده شوخی هم چاشنی کارتون بشه بد نیست!مثل مجله آقای شاهین نیا
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1394/09/28
اونی که تو عکس ایمی شومره، آیس‌کیوب‌ـه.
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1394/09/30
. «کیت آپتون» و دوست پسرش! البته این نقل قول از خود کیت بود و ما به هیچ عنوان قصد توهین به او را نداریم!
معلومه که توهین به کیت نمیشه توهین به پسرا میشه بیشتر :) یعنی این سگه رو به هرچی پسره دیگس ترجیح میده و بیشتر دوسش داره که گفته دوست پسرشه
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1394/10/04
سلام این اولین باره قلم شما رو میخونم در نوع خودش جالبه همراه با نجابت های زنانه
لمبرت رو خیلی خوب اومدید کلا یه وضعیته ها خاص عین این پسرآیسال پائینی ایرانه
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/10/04
سلام این اولین باره قلم شما رو میخونم در نوع خودش جالبه همراه با نجابت های زنانه
لمبرت رو خیلی خوب اومدید کلا یه وضعیته ها خاص عین این پسرآیسال پائینی ایرانه
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1395/09/25
به جای اینکه به هنر یک هنرمند توجه کنین فقط و فقط تخریب البته اونایی که به مذاقتون خوش نمیاد! با کسی مشکلی دارین عکسشو شیر نکنین
........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج