اعتصاب نفتی ها در آستانه بازی با تراکتور
۲۷۹۸۷۵
۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۸
۱۹۷۹۷ 
اعضای تیم نفت تهران به خاطر مشکلات مالی دست به اعتصاب زدند و امروز تمرین نکردند.
بانک ورزش: اعضای تیم نفت تهران به خاطر مشکلات مالی دست به اعتصاب زدند و امروز تمرین نکردند.

طبق ادعای یکی از نزدیکان باشگاه، تمامی نفرات تیم امروز در محل تمرین حاضر شدند اما با هماهنگی میان مدیران فنی، اعضای کادر فنی و بازیکنان، تمرینی انجام نشد. آنها اعلام کردند در صورت حل نشدن مشکل مالی، تمرین ظهر فردا را نیز تعطیل خواهند کرد.

مشکل مالی نفتی ها در آستانه بازی حساس با تراکتورسازی البته به خاطر کم پولی نیست و بیشتر به خاطر رعایت نشدن مساوات میان بازیکنان است. برخی از بازیکنان این تیم 30 الی 40 درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند و برخی دیگر هیچ دریافتی ای نداشتند. این فرق گذاشتن ها آنقدر ادامه داشته که صدای وحید امیری که معمولا در اعتصاب ها شرکت نمی کند هم بلند شده است و او خطاب به مدیران تیم گفته اگر 5 – 6 ماه حقوق نگیرند می توانند به منازل شان بروند یا خیر؟

بازیکنی چون علی قربانی که از بهترین های نفت است و اوایل فصل را به خاطر مصدومیت از دست داده بود و پس از بازگشت مانند سال گذشته به ستاره تیمش تبدیل شده تنها سه میلیون تومان دریافتی داشته است که آن هم پاداش چند پیروزی متوالی تیمش بوده است نه مبلغ قراردادش.
با این اوصاف باید دید مدیران نفت تهران چه راهکاری برای حل این مشکلات خواهند اندیشید و می توانند پیش از بازی با تراکتورسازی، اعتصاب بازیکنان را مدیریت کنند یا تیم منصوریان با ناتوانی مدیران به حاشیه می رود و نمی توانند کاری از پیش ببرند.

آنها در هفته های قبلی به خاطر اینکه نتیجه نمی گرفتند سرشان پایین بود و تمرین می کردند اما حالا که در دو سه بازی پیروز شدند، مدعی شده اند و پول شان را می خواهند که این کار با هماهنگی منصوریان صورت گرفته و این مربی همراه بازیکنانش روبروی مدیران تیمش ایستاده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج