تکمیل آزادراه تهران شمال تا 5 سال آینده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۸۰۰۶۴
۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۹
۱۰۲۸۳
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت از تکمیل آزادراه تهران شمال ظرف پنج سال آینده خبر داد و گفت: تکمیل قطعات یک و دو در بهار 96 و 97 انجام می‌شود.
خبرگزاری فارس: نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت از تکمیل آزادراه تهران شمال ظرف پنج سال آینده خبر داد و گفت: تکمیل قطعات یک و دو در بهار 96 و 97 انجام می‌شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی امشب در مراسم تجلیل از برترین‌های کنکور سراسری کلاردشت، با اشاره به اینکه آزادراه تهران شمال با قوت در حال اجرا است، اظهار کرد: معاون اول رئیس‌جمهور تاکنون سه بار از این پروژه بازدید کرد و روند اجرایی کار هم مطلوب است، در قطعه یک پیشرفت خوبی مشاهده می‌شود و یک‌هزار و 200 میلیارد تومان برای تکمیل آزادراه اختصاص یافت.

قاسم احمدی‌لاشکی افزود: قطعه یک آزادراه تهران شمال در بهار سال 96 و قطعه دوم آن هم در سال 97 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد و در نهایت کل مسیر آزادراه تهران شمال ظرف پنج سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: تونل شهری چالوس و پل قبل و بعد آن هم در مراحل پایانی تکمیل شدن است و در آینده‌ای نه‌چندان‌دور به بهره‌برداری می‌رسد و اثرات مفید آن را همگان شاهد خواهند بود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ در سال‌های گذشته هر بشکه نفت بین 120 تا 150 دلار به فروش می‌رفت ولی الان نفت به بشکه‌ای 34 دلار رسیده و میزان صادرات آن نیز کاهش یافته است و این امر موجب سخت شدن شرایط دولت از نظر اقتصادی شده ولی با این وجود دولت همه تلاش خود را برای گازرسانی به کلاردشت، مرزن‌آباد و کجور انجام داده است.

وی درباره عوارضی آزادراه تهران شمال اظهار کرد: در نامه‌ای که وزارت راه و شهرسازی در تاریخ 20 آبان‌ماه صادر کرد، مقرر شد بومیان 50 درصد عوارض را پرداخت کنند ولی این نامه که از همان تاریخ قابلیت اجرایی داشت، هنوز اعمال نشده است.

احمدی‌لاشکی تصریح کرد: همچنین مقرر شد تا خودروهایی که دارای پلاک «72ص و 72ن» هستند، در صورت تردد بیش از یک‌بار از گیت عوارضی علاوه بر تخفیف 50 درصدی، 10 درصد دیگر نیز از هزینه عوارضی آنها کاسته شود و افرادی که بیش از دو بار از این مسیر عبور می‌کنند نیز از تخفیف 20‌ درصد مازاد بر آن برخوردار شوند.

وی با اشاره به اینکه در بخش کجور اتفاقات خوبی در بخش‌های مختلف روی داد، افزود: بعد از کلنگ‌زنی گاز شهری کجور به روش سی‌.ان‌.جی، مقدمات گازرسانی به شهر پول نیز فراهم شد و کلنگ گازرسانی این منطقه هم به زمین زده شد و در این شهر 25 کیلومتر لوله‌گذاری انجام می‌شود و برای این‌کار یک‌میلیارد و 500 میلیون تومان در اختیار پیمانکار پروژه قرار می‌گیرد و 70 میلیارد تومان هم برای نصب ایستگاه CNG هزینه می‌شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: فراگیر شدن آنتن‌دهی تلفن همراه در بسیاری از نقاط صعب‌العبور منطقه با نصب دستگاه‌های مخابراتی، بهر‌ه‌برداری از پمپ بنزین شهر کجور، آسفالت بسیاری از نقاط روستایی و اصلی منطقه، بلوار و تغییر فضای ورودی شهر پول برای نخستین‌بار، افتتاح مرکز دیجیتال شهر پول و سپس شهر کجور، هلال‌احمر کجور و تجهیز آن به یک دستگاه آمبولانس از دیگر اتفاقات خوب در این بخش در طول این چند سال اخیر است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایا، از برترین‌های کنکور سراسری کلاردشت تجلیل شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر