این خوراکی ها میل جنسی تان را خاموش میکنند
۲۸۰۸۱۷
۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۷
۱۵۵۷۹ 
بسیاری از پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و حاوی هورمونهای مصنوعی هستند که این میتواند با تولید طبیعی هورمون در بدن از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کند.
وب سایت نی نی بان: بسیاری از پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و حاوی هورمونهای مصنوعی هستند که این میتواند با تولید طبیعی هورمون در بدن از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کند.

این خوراکی ها میل جنسی تان را خاموش میکند!

میل جنسی با این خوراکی ها خاموش می شود!

اگر شما و همسرتان امشب میل جنسی ندارید، ممکن است دلیلش شامی باشد که خورده اید. برخی خوراکی ها ممکن است با استفاده از سوخت تستوسترون میل جنسی شما را از بین ببرند. ما اغلب فکر میکنیم تستوسترون هورمون مردان و استروژن هورمون زنان است. حقیقت این است که هر دو هورمون نقش مهم و حیاتی در بدن هر دو جنس ایفا میکنند. به شرط آنکه نسبت مناسبی از آنها وجود داشته باشد.اما در هر دو مورد عدم تعادل هورمون تستوسترون و استروژن میتواند باعث کاهش یا افزایش میل جنسی شود و جالب اینجاست که بسیاری مطالعات نشان میدهد خوراکیها در این میان نقش بسیار مهمی دارند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...علائم زایمان غیر از درد چیست؟

میل جنسی با این خوراکی ها خاموش می شود!

اگر بارداری اول خود را تجربه می کنید و با علائم زایمان  به صورت کلی آشنا میباشید و از طرفی هم به اواخر دوران باردای خود نزدیک می شوید، خواندن این مطلب را از دست ندهید. یکی از علائمی که در اواخر دوران بارداری، مادران با آن مواجه می شوند و ممکن است مدتی پس از آن زایمان اتفاق بیفتد، حس کردن قرار گرفتن جنین داخل لگن و آماده شدن او برای خارج آمدن از رحم مادر می باشد.
مهد کودک، چند نکته با پدر و مادرها

میل جنسی با این خوراکی ها خاموش می شود!

کودک خود را تشویق کنید تا بیشتر لبخند بزند، سلام کند و باب دوستی را در محیط‌های بازی با سایر کودکان با گفتن جملاتی مثل «اسمت چیه؟» باز کند. خودتان در خانه با او اینها را تمرین کنید. این‌کارها نه تنها او را سرگرم می‌کند و جنبه تفریحی دارد، بلکه او را با موقعیت‌های جدید آشنا می‌کند و هنر دوست‌یابی را می‌آموزد.فشار خون زنان حامله چند باید باشد؟

میل جنسی با این خوراکی ها خاموش می شود!

نرمال بود فشار و قند خون در دوران بارداری یکی از عوامل مهم سلامتی مادر در دوران بارداری می باشد در این جا به بیان نرمال ترین فشار خون زنان حامله چه مقدار است ؟ می پردازیم. خانم باردار است زیرا در صورت بالاتر بودن آن از حدود طبیعی و همچنین وجود پروتئین در ادرار مادر به پره‌اکلامپسی مبتلا می‌شود. این وضعیت نه‌تنها برای مادر بلکه جنین او هم خطرناک است.چرا بازی کردن اینقدر مهمه؟

میل جنسی با این خوراکی ها خاموش می شود!
 
بازی برای رشد اجتماعی، عاطفی، فیزیكی و شناختی كودك اهمیت دارد. بازی، روشی است كه كودك بواسطه آن می تواند اندام خودش و دنیای پیرامونش را بهتر بشناسد و البته برای بازی كردن (خصوصا در سال اول تولد) از هر پنج حس خود استفاده می كند. او ممكن است با خود فكر كند "وقتی این را لمس كنم، چه احساسی دارد؟"

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج