اقدام زیبای کارگر بوکانی +عکس
۲۸۳۳۸۰
۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
۱۲۰۲۵ 
کارگر فضای سبز شهرداری بوکان در اقدامی خیرخواهانه به یاری پرندگان شتافته و هر روز با دانه دادن به پرندگان در برف و سرمای سرد این شهرستان بخشی از روزی خود را با آنها تقسیم می کند.
خبرگزاری ایرنا: کارگر فضای سبز شهرداری بوکان در اقدامی خیرخواهانه به یاری پرندگان شتافته و هر روز با دانه دادن به پرندگان در برف و سرمای سرد این شهرستان بخشی از روزی خود را با آنها تقسیم می کند.
 
این کارگر عمر حبیب زاده نام دارد که هر روز هنگام رفتن به سر کار در مسیر رفتنش مقادیری غلات خریده و آن را با خود به بوستان محل کارش می برد.

کارگری که روزی‌اش را با پرندگان تقسیم می‌کند

این دوستدار وحوش بیش از 500 قوطی پلاستیکی نوشابه تهیه و با خلاقیت خود آنها را طوری درست کرده که می توان داخل آنها دانه و سایر مواد غذایی مورد نیاز پرندگان را ریخت.

وی این قوطی های پلاستیکی را بر روی درختان مختلف این بوستان آویزان کرده و هر روز برای تغذیه پرندگان داخل آنها دانه می ریزد.

کارگری که روزی‌اش را با پرندگان تقسیم می‌کند

آویزان شدن بطری ها به تنه درختان در این بوستان ساحلی در شهر بوکان توجه هر رهگذری را به خود جلب کرده به طوری که شماری از آنها را نیز ترغیب کرده تا در این کار خیرخواهانه وی را یاری رسانند.

کمک به پرندگان هم اکنون به یکی از کارهای روزمره این کارگر بوکانی تبدیل شده و او روزانه بیش از 10 کیلوگرم گندم و سایر غلات و مواد غذایی و خرده ریزه های نان را از نقاط مختلف شهر تهیه و برای تغذیه در اختیار پرندگانی که در این فصل از سال بر اثر برف و برودت شدید هوا قادر به پیدا کردن غذا نیستند، قرار می دهد.

کارگری که روزی‌اش را با پرندگان تقسیم می‌کند

وی معتقد است در این هوای سرد و برفی که پرندگان با کمبود دانه بر روی زمین روبه رو می شوند نیاز است به هر شیوه ممکن به آنان کمک کرد.

کارگری که روزی‌اش را با پرندگان تقسیم می‌کند

این کارگر شهرداری بوکان 59 سال داشته و در واحد فضای سبز شهرداری به فعالیت مشغول است .

شهرستان بوکان با 225 هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی است.

کارگری که روزی‌اش را با پرندگان تقسیم می‌کند
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج