متن بیانیه پایانی نشست ضد ایرانی ریاض
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۸۵۲۵۷
۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
۳۳۲۰۳
نشست اعضای شورای همکاری خلیج فارس به درخواست عربستان و با هدف موضع‌گیری علیه جمهوری اسلامی ایران در ریاض برگزار شده است که این موضع‌گیری‌در بیانیه‌ پایانی این نشست، به وضوح دیده می‌شود.
خبرگزاری تسنیم: نشست اعضای شورای همکاری خلیج فارس به درخواست عربستان و با هدف موضع‌گیری علیه جمهوری اسلامی ایران در ریاض برگزار شده است که این موضع‌گیری‌در بیانیه‌ پایانی این نشست، به وضوح دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری عربستان، وزیران خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض گردهم آمدند.

نشست امروز شورای همکاری در ریاض به درخواست عربستان و با هدف موضع‌گیری علیه جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است که در بیانیه‌ پایانی این نشست، به وضوح دیده می‌شود که سعودی‌ها دیگر اعضا را برای همراه شدن با سیاست‌های خصمانه خود تحت فشار گذاشته‌اند.

بر اساس گزارش خبرگزاری عربستان،‌شرکت کنندگان در نشست فوق العاده شورای همکاری خلیج فارس که چهل و دومین نشست آنها به شمار می‌رود، اعلام کردند همچون یک صف واحد در کنار پادشاهی سعودی قرار دارند و از تصمیمات و تدابیری که سعودی‌ها برای مبارزه با تروریسم(ادعایی آل سعود) اتخاذ کرده و پیگرد تمام کسانی که مرتکب اقدامات تروریستی و فتنه‌افکنی شده اند، حمایت می‌کنند و از دستگاه قضایی سعودی و استقلال و بی‌طرفی آن! تمجید می‌کنند.

در نشست امروز ریاض، عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان، شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، شیخ خالد بن احمد بن محمد آل خلیفه، یوسف بن علوی بن عبدالله، خالد بن محمد العطیه، شیخ صباح الاحمد الصباح وزیران خارجه امارات، بحرین، عمان، قطر و کویت حضور داشتند.

خبرگزاری عربستان آورده  است : شورای وزیران(شورای همکاری خلیج فارس) در این نشست، پیامدهای حمله به سفارت پادشاهی سعودی و کنسولگری ‌آن در تهران و مشهد را بررسی و به شدت آن را محکوم کردند و مقامات ایرانی را مسئول کامل این اقدامات تروریستی! بر اساس پایبندی به توافق‌نامه‌های وین صادره در سال‌های 1961 و 1963 و قوانین بین‌المللی می‌دانند که کشورها را مسئول حمایت از هیئت‌های نمایندگی دیپلماتیک می‌داند.

در این بیانیه فریبکارانه ادعا شده است : شورای وزیران همچنین دخالت‌های آشکار ایران در امور داخلی پادشاهی سعودی را محکوم می‌کند که در اظهارات خصمانه و تحریک‌آمیز علیه  اقدام پادشاهی سعودی در اجرای احکام شرعی صادره در حق شماری از تروریست‌ها(این بیانیه شیخ باقرنمر النمر روحانی برجسته شیعی عربستانی را که تنها جرمش بیان حقوق تضییع و سرکوب شده شیعیان بخش مهمی از مردم عربستان و درخواست وی برای برابری در حقوق شهروندی و رفع تبعیض بود، تروریست خوانده  است) نمایان بود و این اظهارات را تحریک مستقیم برای حمله به دفاتر نمایندگی دیپلماتیک پادشاهی سعودی می‌داند!

این بیانیه مدعی شده است چنین اقداماتی کمکی به صلح و امنیت منطقه و جهان نمی‌کند و مغایر با اصول حسن همجواری و عدم دخالت در امور داخلی کشورها و احترام به حاکمیت آنهاست و منجر به تشدید مواضع و شعله‌ور شدن آتش بحران‌های بیشتری در منطقه می‌شود.

این بیانیه با بیان این‌که کشورهای عضو شورای همکاری همچون یک صف واحد از عربستان سعودی و تصمیمات و تدابیرش در زمینه مبارزه با تروریسم و پیگرد کسانی که مرتکب اقدامات تروریستی شده و به فتنه‌افکنی دست می‌زنند، حمایت می‌کند، تهدید کرده است که کشورهای عضو شورای همکاری اقدامات مناسب بیشتری را برای مقابله با این حملات اتخاذ خواهد کرد.

بیانیه ریاض از همراهی  تعداد معدودی از کشورهای عربی همچون جیبوتی، سودان، کومور، سومالی و رژیم بحرین با تحرکات خصمانه آل سعود تمجید کرده و به زعم خود از تمام کشورها و جامعه بین المللی و سازمان‌های منطقه‌ای و بین المللی خواسته‌ است آنچه گام‌های جدی و موثر برای جلوگیری از وقوع حملات به هیئت‌های دیپلماتیک در ایران خوانده شده، بردارند.

شرکت کنندگان در نشست ضد ایرانی ریاض به زعم خود آنچه را ادامه اشغال جزایر سه گانه به دست ایران خواندند، محکوم کردند و از ادعاهای بی اساس شیخ نشین امارات درباره این جزایر ایرانی که جزء لاینفک حاکمیت کشورمان است، حمایت کردند.

این بیانیه فریبکارانه در راستای منحرف کردن افکارعمومی منطقه و جهان از نقش ویرانگر و تخریبی رژیم آل سعود در منطقه و حتی جهان از طریق نشر  افکار وهابی تکفیری و تشکیل و سازماندهی صدها گروه تروریستی مسلح در کشورهای مختلف اسلامی و ارتکاب جنایت و تشدید موج ناامنی و بی‌ثباتی و کشتار در این کشورها به ویژه سوریه و عراق و لیبی، مدعی شده است که "اقدام ایران در نشر فتنه طایفه‌‌ای و حمایت از گروه‌های تروریستی افراطی و آموزش و حمایت مالی از آنها برای برهم زدن امنیت و ثبات در کشورهای عضو شورای همکاری را که اخیرا پادشاهی بحرین از خنثی شدن یک طرح تروریستی برای انفجارهای تروریستی خبر داده" محکوم می‌کند.

این بیانیه آورده است که "شورای همکاری از جامعه بین المللی خواسته است تدابیر لازم را برای ملزم کردن ایران به رعایت اصل حسن همجواری در حرف و عمل و توقف فعالیت‌هایش در بی‌ثبات کردن منطقه و توقف حمایت از تروریسم و دخالت در امور داخلی کشورهای عضو شورای همکاری و منطقه و عدم به کارگیری زور یا تهدید اتخاذ کند".
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1394/10/19
اینها روز به روز گستاختر میشوند
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1394/10/19
جمیعا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی غلط کردین
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1394/10/19
اينا هيچيشون نيست فقط يكم برا رفتن به جهنم عجله دارن.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1394/10/19
خواهشأ تكليف إمارات آشغال راهم مشخص كنيد
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1394/10/19
عرب هایی که پیامبرگرامی اسلام به انان هویت بخشید . و تشویق شدند که حکومت تشکیل دهند وبیت الله الحرام اقتصاد ونان اور انان بود و از سوسمار خوری به جایی رساند که به احترام این دین مردم دنیا عرب ها ی بیابانگرد را کشف کنند. وطلای سیاه هم در100 سال اخیر عرب های شکم پرست هوس باز را برای خوشگذرانی به اروپا وامریکا کشاند وتشکیل ارتش وخرید سلاح و تبلیغ وهابیت در کشورهای جهان سوم گرسنه سودان سومالی اریتره چیبوتی پاکستان افغانستان ازبکستان اذربایچان و.......... وحالا تشکیل شورای خلیج فارس ومقابله با ایران . ما بوشهری ها ضرب المثلی داریم .هروقت مورچه بال دراورد موقع مرگش فرا رسیده (توسط پرندگان شکار می شود) وبز غاله ناشتا (صبحانه چو پان را بخورد )
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1394/10/19
جالبه که تو عربستان هم این جلسه تشکیل شده و مسلّمه که شرکت کنندگان تو رودروایستی این بیانیه رو صادر کرده اند!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1394/10/19
الاعراب اشد کفراً و نفاقاً
آیه 96 سوره توبه
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1394/10/20
آب که سربال رود قورباغه هم ابوعطا خواند
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1394/10/20
عجبا لشکریان معاویه وابوصفیان بار دیگر ظهور کرده نمی دانند لشکریان امیر مختار زنده وبالنده تر از قبل اماده وقبراغ اماده هستند برای این شکم بارها گورستانی درست کنند از جنس جهنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
ابوسفیان
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1394/10/20
جيبوتي و کومور خيلي خيلي بد ميشه اگه ما رو محکوم کنند . اصلا اين دو تا چي هستند ده کوره اند يا محله اي تو آفريقا روستا هستند چي اند.
پاسخ ها
aliirani
United States
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
باعرض معذرت:جیبوتی و کومور در حد دستشویی بین راهی مسیر ایران به آفریقا ی جنوبی هستند.
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1394/10/20
عربستان و اين عربستان چه ها كوچيكتر از اين هستند كه بخواهند براي ايران عرض اندام كنند. يك ايراني متنفر از خائنين سعودي
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/10/20
حیف وقت که صرف این چرندیات عربستانی ها جاهل و نادان شده
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1394/10/20
مرگ برآل سعود خون خوار
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1394/10/20
متاسفانه ما تا کنون هیچ اقدام اساسی انجام نداده ایم و در صورت روابط مجدد تمام این دشمن ستیزی بر علیه ایران را فراموش و آنها را با آغوش باز قبول می کنیم دشمن اصلی ما عربستان می باشد
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1394/10/20
یاد این ضرب المثل افتادم ی دیونه ی سنگ تو چاه میندازه هزارتا عاقل نمیتونن درش بیارن
خودمون بهونه دست اینادادیم واقعا ب عقل بعضی ادم شک میکنه قرون وسطی نیست ک بریم سفارت خونه ها رو تسخیر کنیم چهر ه خودمون تو جهان از همیشه بدتر نشون بدیم کاش اون موقع ک حاجی ها زیر دست و پا مردنم این کارو میکردید!!!
متاسفم برای کشورم و مردمش
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1394/10/20
بايد اين بيشعورها رو سر جاشون نشوند.
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1394/10/20
تنها تفاوت ایران با سایر کشورها این است که در ایران حرف وعمل 180درجه با هم تفاوت دارند در سایر کشورها این تفاوت به 10 درجه هم نمیرسد.
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1394/10/20
بنظر من باید ایران در مورد عربستان حوصله بخرج دهد وزود رابطه بر قرار نکند باید ایران قاطعانه قدرت ودقت وبرد مشکهایش اضافه کند ویه ونیروهای نظامیش در حال اماده باش قرار دهد نیاز به هیچ کاری دیگر نیست خودش می اید التماس می کند چون نیاز عربستان خیلی بشتر نیاز ما هست اگر خودش هم نفهمد اربابش می فهمد
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1394/10/20
این کشورهای یک وجبی را ما خودمان شیر کردیم اگر پول مردم ما نبود امارات وقطر وکویت وهمین عربستان عددی نبودند پول مردم فقیر ایران خرج این اشغالها شد حالا جلو خودمان مایستادند امارات با پول ما امارات شد برید بخونید سالانه چند میلیارد دلار ما ایرانیها پول توجیب همین کثافتها میریزم
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1394/10/20
وای خدایا حضرت محمد چی کشیده از دست اینا
United States
18:29 - 1394/10/20
الذين كقروا اوليائهم الطاغوت:دشمنان ما هيچ غلطي نمي توانند بكنند.
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1394/10/20
ما ایرانیها به پیروی از اخلاق پیامبر رحمه للعالمین
بامهر و عطوفت رفتار می کنیم
(اینو یقین بدانید که آتش زدن ساختمات سفارت و غیره کار خود یا عوامل سعودی بوده)
واق واق اینها از ترس این است که مبادا دستشان رو بشه
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1394/10/20
حمله به سفارتخانه عربستان سعودی کار غلط و اشتباهی بود
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1394/10/21
حمایت از عربستان نتیجه ای بیش ازاین ندارد
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1396/03/04
خب وقتی گردن ترامپ قلاده می اندازه ......میخواهی این حرفها را هم نزنه....دقیقا امریکا شده رام خودش.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر