تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)
۲۸۶۷۹۷
۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
۵۱۶۷۲ 
به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.
برترین ها: به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند که غیر ممکن است کسی از آن استقبال نکند و دوستش نداشته باشد. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.

اکثر ایرانیان، برگر ها را با معروف ترینِ آن ها، یعنی همبرگر میشناسند، ولی برگر ها مجموعه ای بزرگ و متنوع از ساندویچ های گِرد و لذیذی هستند که از فرآورده های گوشتیِ (گوسفند، گاو و مرغ) تهیه شده اند و در کنار سایر مخلفاتی نظیر قارچ، انواع پنیر ها و سایر افزودنی های خلاقانه، خوش طعم تر و خواستنی تر میشوند. هنر استفاده از این مخلفات و چگونگیِ طبخِ گوشتِ مورد استفاده در برگر ها، مهم ترین نکته در خوب و خوش طعم شدن این ساندویچ است. یعنی اینکه بدانی از چه مواد اولیه ای استفاده کنی، چگونه از آن برگر بسازی، آن را چگونه و با چه روشی طبخ کنی و در پایان با چه مخلفات، چاشنی ها و سس هایی سرو کنی. همه این موارد دست به دست هم میدهند که یک برگر خیلی محبوب و خوشمزه شود و دیگری پس از چند ماه مگس پرانی مغازه اش را جمع کند.

در تهران رستوران های زیادی با عنوانِ برگر در حال فعالیت هستند و فضای رقابتیِ خیلی خوبی در بین این برگر ها وجود دارد و همین موضوع انتخاب بهترین ها را کار واقعاً سختی کرده است. ما سعی خود را کرده ایم که با نگاهی منصفانه و معیار های استانداردِ خود و بر اساس رای مشتری ها، بهترین برگر های تهران را به شما معرفی کنیم، مطلبی که به صورت سریالی و در 5 بخش تهیه شده است و ترتیب چینش رستوران ها، ربطی به امتیاز و خوب و بد بودن آن ندارد. پس مثل همیشه ما را در این شکم گردی همراهی کنید.

مطالب مرتبط:

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

هوم برگر

از معدود رستوران های زنجیره ای که به طور تخصصی به تهیه و سرو انواع برگر مشغول است و با شعبات مختلف در سرتاسر تهران، توانسته موفق و راضی کننده عمل کند. منوی هوم برگر پر از اسامی خلاقانه و ابداعیِ وطنی است که با تغییرات جزئی و هنرمندانه روی گوشت برگر بوجد آمده که میتواند نظر هر عشق برگری را جلب کند. مثلاً وقتی چشمتان به «غول برگر» در منو بیافتد، امکانش خیلی کم است که برای تست کردن آن وسوسه نشوید!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

 کیفیت خوب گوشت و برخورد حرفه ای کارکنان و خدماتِ قابل قبول در کنار قیمت های نسبتاً مناسب باعث شده هوم برگر به انتخابی محبوب و دم دست برای خیلی ها تبدیل شود و تمامی شعبات در اکثر مواقع شلوغ و پر از مشتری باشند. یکی دیگر از نقاط قوت هوم برگر، سس فوق العاده لذیذ اختصاصی اش است که با پنیری مخصوص تهیه میشود و روی سیب زمینی سرخ کرده یک ترکیب رویایی خلق میکند، پس اگر قصد رفتن به هوم برگر (Home Burger) را دارید، سیب زمینی با سس مخصوص آن را فراموش نکنید.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

آدرس ها:

مینی سیتی، بلوار ارتش به سمت غرب، انتهای اتوبان امام علی، جنب داروخانه لشگرک  
سعادت آباد، خیابان 26، نبش علامه جنوبی
خیابان ظفر، خیابان فرید افشار، پلاک 3
قیطریه، بلوار اندرزگو، بین بلوار کاوه و کوچه مهر محمدی

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

خیابان شیخ بهایی، ابتدای خیابان سئول، پلاک 62
خیابان پاسداران، بین گلستان های سوم و چهارم، پلاک 273
نیاوران، نرسیده به چهارراه مژده، پلاک 37
ژوانی برگر

یک برگر ایتالیایی اصیل با طعمی بینظیر و چاشنی ها و سس هایی فوق العاده. طعم برگر های ژوانی با هر برگری که در هر جای دیگر خورده اید، کاملاً متفاوت است و کاملاً مشخص است که به اصالت ایتالیایی خود کاملاً پایبند مانده است. سس های هیجان انگیز و ادویه های مخصوص که یکی از دلایل محبوبیت سایر رستوران های ژوانی است، در این رستوران برگر کوچک هم به وفور یافت میشوند.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

 یکی از معروف ترین غذاهای برگر ژوانی، سیب زمینی مخصوص ان است. سرآشپز ایتالیایی این رستوران چنان ترکیبی از سیب زمینی و انواع سبزیجات و پنیر ها خلق کرده که به شما مهلت تمرکز روی سایر غذاها را نمیدهد و حتما باید آن را در انتخاب های خود در این رستوران بگنجانید. محیط دنج و صمیمی و دکوراسیونی خاص در خیابانی که جای پارک در آن به وفور یافت میشود سایر نکات مثبتی است که ژوانی برگر را به یکی از محبوب ترین ها تبدیل کرده است.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

آدرس: خیابان پاسداران، خیابان امیرابراهیمی (پایدار فرد)، نبش گلستان هشتم، پلاک ۶۷

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)تهران برگر

رستورانی قدیمی و بی سر و صدا که سال هاست در نیاوران جا خوش کرده است و بدون هیاهوی تبلیغاتی و خدمات آنچنانی یکی از خوشمزه ترین برگر های تهران را به دست مشتری میدهد. برگری کاملاً سنتی و بدون سس های آنچنانی و پنیر های فرنگی و ادویه های خاص که یاد آور طعم ساندویچ های کلاسیک ایرانی است و همچنان مشتریان خاص خود را دارد. برگر هایی تهیه شده در نان های کنجدی خوشمزه که خودشان به تنهایی یک گزینه خوشمزه برای میان وعده هستند.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

برگر مرغِ تهران برگر یکی از محبوب ترین ساندویچ های آن است و به جرأت میتوان گفت خوشمزه ترین برگر مرغ تهران را باید از این رستوران بخواهید. تهران برگر جای زیادی برای نشستن ندارد و شلوغی همیشگی خیابان نیاوران دلیلی منطقی برای استفاده از خدمات بیرون بر آن و خوردن غذا در خانه، ماشین یا محل کارتان است.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

آدرس: نیاوران، نرسیده به سه راه یاسر، پلاک 281

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)دکان برگر

دکان برگر رستورانی با سابقه و اسم و رسم دار در محله نیاوران است که مشتریان وفادارش هیچ جای دیگری را برای خوردن برگر به آن ترجیح نمیدهند. کیفیت بالا و قیمت بالا در محله ای بالا نشین، باعث شده که دکان برگر عنوان یک رستوران لوکس به خود بگیرد و مطابق همین عنوان، انتظار خدمات خیلی خوب و غذاهایی فوق العاده از آن میرود، انتظاری که آن را کاملاً برآورده کرده است.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

دکان برگر شعبه های دیگری در سایر محله ها افتتاح کرد که هیچ کدام به خوبی شعبه اصلی آن در نیاوران نرسیدند و عملاً موفق نشدند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و احترام به سلیقه و ذائقه ایرانی در طبخ گوشت از مهمترین دلایل موفقیت دکان برگر است. برای کسانی که علاقه به غذاهای تند دارند چیلی برگر این رستوران را به شدت توصیه میکنیم، همراه با سس خردل و ادویه های تندِ آسیایی! جدا از این برگر ژامبون دکان هم خیلی خوشمزه است و خیلی مشتری دارد و میتواند یکی دیگر از انتخاب های شما در این رستوران باشد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

آدرس: خیابان نیاوران، روبروی پمپ بنزین، پلاک 215

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)استریت برگر

به هیجان انگیز ترین رستوران برگر تهران خوش آمده اید! چه هیجانی بالاتر از این که برگرهایتان در نان هایی به رنگ های مختلف و زیبا سرو شود و برگری لذیذ در نانی به رنگ صورتی، نارنجی، آبی یا مشکی نوش جان کنید؟! تنها دلیل موفقیت استریت برگر همین است، استفاده از رنگین کمانی از نان ها در تهیه برگر های متنوع که یکی از بهترین و خوشمزه ترین سوژه ها برای شکم گرد های اینستاگرام باز است!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

فضای فوق العاده دوستانه و صمیمی و استفاده از بهترین متریال در طبخ برگر ها در کنار این نون های رنگی یک مجموعه موفق را تشکیل داده اند که روز به روز دارد محبوب تر و معروف تر میشود. باید توجه داشته باشید که قیمت نان های رنگی بیشتر از نان های معمولی است و همچنین اگر عجله نکنید ممکن است نان های رنگی اش تمام شود و به شما نرسد. به گفته مدیر رستوران تمامی این نان ها پرونده بهداشت دارند و برای رنگی کردن آنها از مواد خوراکی طبیعی استفاده شده است و به هیچ وجه جای نگرانی بابت شیمیایی بودن آنها وجود ندارد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بعد از اتوبان نیایش، ساختمان افق

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (5)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:55 - 1394/10/24
آدرس تهران برگر رو اصلاح كنيد، بعد از سه راه ياسره نه قبلش
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1394/10/25
ديگه ته همبرگر و در آورديد بسه ديگه بابا، بگين كل همبرگرى هاى تهران خوبن تموم كنيد ديگه، شده جم تى وى فكر كنم ٢٠٠ تا قسمت ديگه هم داره
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1396/07/23
دوستان برگربار روبروی پارک ملت رو امتحان کنید عالیه. من چند روز پیش با دوستام پارک ملت بودم هوس برگر کردیم داشتیم سرچ میزدیم یه دفعه تابلوشو دیدیم با شک رفتیم تو راضی اومدیم بیرون :) انقدر با طعمش حال کردم گفتم حداقل اینجا معرفیشون کنم.
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1396/07/30
بهتر است رنگ نان ها را زياد كنيد مثل زرد قرمز مشگي سبز ابي بنفش نارنجي سفيد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج