میناوند: باید از خاکپور حمایت کنیم
۲۸۷۶۳۰
۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
۱۱۱۸۳ 
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: باید به برنامه ها و تفکرات سرمربی تیم امید احترام گذاشت چون حالا وقت انتقاد کردن نیست.
کاپ: مهرداد میناوند درباره بازی شب گذشته تیم های امید قطر و کشورمان که منجر به شکست تیم ایران شد اظهار داشت: ما در نیمه اول خوب نبودیم ولی در نیمه دوم بازی بهتری ارائه کردیم. تعویض های کادر فنی مفید بود و روند بازی تیم در نیمه پایانی بازی را بهبود بخشید.

وی افزود: این تیم هنوز به لحاظ قاعده تاکتیکی به آن جایگاهی که خود من انتظار دارم نرسیده است و فکر می کنم باید اجازه دهیم تا سرمربی این تیم با تفکرات خوبی که در ذهن دارد روند حرکتی تیم امید را به سمتی ببرد که بتوانیم در ادامه این رقابت ها به نتایج موردنظرمان دست پیدا کنیم.

بازیکن اسبق تیم ملی کشورمان درباره نیمکت نشینی بازیکنانی همچون ترابی و کمندانی خاطرنشان کرد: ممکن است ما نظرات خودمان را داشته بشایم اما باید به تصمیمات کادر فنی و سرمربی آن احترام گذاشت. من اجازه ندارم به این مسائل دخالت کنم چون در کنار تیم نیستم و سرمربی تیم امید از هر نظر بهتر می تواند در این باره تصمیم گیری کند. حالا وقت حمایت کردن است چون ما هنوز شانس صعود داریم و مطمئن هستیم این اتفاق هم خواهد افتاد.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین در این باره که در فاصله کمتر از سه روز به پایان فصل نقل و انتقالات این تیم هنوز دروازه بان اصلی و دوم خود را از دست داده و کسی را جایگزین مکانی و صادقی نکرده است گفت: حتما سرمربی مثل برانکو برای این موضوع تدابیری در ذهن دارد. شک ندارم که او کارهایش را از قبل پیش بینی کرده و در نهایت هم انجام خواهد داد.

میناوند تاکید کرد: بهتر است به جای حرف زدن و توصیه کردن که فکر می کنم در این فاصله کم به هیچ دردی بخورد اجازه دهیم برانکو درباره دروازه بان تیمش بهترین تصمیم را گرفته و این جای خالی را پر کند. سرمربی پرسپولیس حرفه ای است و ما به او اعتماد کرده ایم و به واسطه همین اعتماد صبر می کنیم تا کارهایش را پیش ببرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج