بازداشت عامل شهادت مامور ناجا در ایرانشهر
۲۸۹۳۱۹
۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
۱۱۱۹۰
فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شرور مسلحی که اقدام به شهادت یک مامور انتظامی در مهر ماه امسال کرده بود در این شهرستان دستگیر شد.
خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شرور مسلحی که اقدام به شهادت یک مامور انتظامی در مهر ماه امسال کرده بود در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ دوم دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی، ماموران انتظامی ایرانشهر با همکاری پلیس امنیت عمومی استان عامل شهادت مامور انتظامی را در حوالی شهرستان شناسایی کردند.

وی ادامه داد: بلافاصله اکیپ های عملیاتی پلیس به منطقه مورد نظر اعزام و شرور مسلح با مشاهده ماموران با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو اقدام به فرار کرد، که در عملیات منسجم تعقیب و گریز پلیسی، موفق به توقیف خودرو و دستگیری این متهم شده و در بازرسی از آن یک قبضه سلاح کلت کمری کشف شد.

فرمانده انتظامی ایرانشهر با اشاره به اینکه متهم دارای چندین فقره سابقه کیفری از جمله سرقت های مسلحانه و ایجاد نا امنی در منطقه بوده، خاطرنشان کرد: این شرور مسلح در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی، اعتراف به شهادت یک مامور انتظامی ایرانشهر در تاریخ سیزدهم مهر امسال کرد.

وی ادامه داد: تلاش‌های پلیس برای کشف سایر اقدامات مجرمانه احتمالی توسط این متهم همچنان با جدیت ادامه دارد.

شهرستان 270 هزار نفری ایرانشهر در 345 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج