عکس: درگیری در لیگ بسکتبال
۲۹۱۳۰۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
۱۱۷۴۰
دیدار حساس تیم های بسکتبال پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر به درگیری تماشاگران دو تیم منجر شد.
همشهری: دیدار حساس تیم های پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام عصر دوشنبه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد و تیم پتروشیمی با پیروزی در این دیدار صدرنشینی خود را حفظ کرد.

* تیم نفت با ترکیب آرن داوودی، مهراد آتشی، محمد جمشیدی، محمد حسن زاده و پوپویچ مسابقه را شروع کرد و تیم پتروشیمی با ترکیب حامد حسین زاده، بهنام یخچالی، سعید داورپناه، آرمان زنگنه و جلیل آکیندله وارد زمین شد.

* برخورد بازیکن پالایش نفت با ادگار سوسا بازیکن خارجی پتروشیمی، باعث وقفه در روند بازی این تیم شد.

* سوسا به خاطر خطای آرن داودی با آسیب از ناحیه بینی مواجه شد و از زمین بیرون رفت تا سعید داورپناه به جای او پنالتی بزند، مهران شاهین طبع سرمربی پتروشیمی هم به این خطا معترض شد.

* مربیان دو طرف با درخواست ناظر مسابقه به خاطر اعتراضات خود از داوران تذکر گرفتند و دقیقه ای بعد این تذکر به خطای تکنیکال منجر شد، داوران از ابتدای کوارتر از نیمکت هر دو تیم خواسته بودند که آرامش خود را حفظ کنند.

* تماشاگران در شروع مسابقه یک بطری پلاستیکی به زمین پرتاب کردند و تکرار پرتاب اشیاء باعث توقف کوتاه مسابقه شد تا ناظر فدراسیون به لیدرهای آبادانی و ماهشهری درباره رفتار تماشاگران تذکر دهد.

* بازیکنان دو تیم بلافاصله بعد از این تذکر به بازی ادامه دادند و تیم نفت با دو امتیاز پوپویج به برتری دو امتیازی در نیمه اول رسید، نفتی ها در مجموع نیمه اول با نتیجه 38 بر 36 برنده شدند.

* پرتاب صندلی و اشیاء به سوی تماشاگران آبادانی از سوی تماشاگران ماهشهری باعث شد که دقایق پایانی این بازی پر التهاب پیش برود.

* در سه دقیقه پایانی درگیری بین تماشاگران دو تیم به درگیری تن به تن کشیده شد و نیروی انتظامی با حضور به موقع کنترل سالن را در اختیار گرفت.

* تماشاگران ماهشهری در سه دقیقه پایانی به پشت سبد تیم پالایش نفت آبادان هجوم بردند و در کمال تعجب مسئول برگزاری دستور به ادامه بازی داد.

* بهنام یخچالی بازیکن ملی پوش تیم پتروشیمی بندر امام در پایان این بازی از ناحیه کتف چپ دچار آسیب دیدگی شد.

* نیروی انتظامی در پایان بازی ابتدا تماشاگران آبادانی را به بیرون از سالن هدایت کرد و سپس تماشاگران ماهشهری خارج شدند.

* درک بائرمن سرمربی تیم ملی بسکتبال و علی توفیق دبیر فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران شاهد اتفاقات این بازی بودند.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در پایان این دیدار 78 بر 64 پیروز شد تا با 36 امتیاز به صدرنشینی اش در رقابت های لیگ برتر ادامه دهد.

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال

عکس: درگیری در لیگ بسکتبال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج