رکورد امتیاز در بسکتبال المپیک شکسته شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۹۵۸۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۶
۱۰۰۶۷
در ادامه مسابقات بسکتبال المپیک، آمریکا به همراه ستارگان NBA موفق شد نیجریه نگون‌بخت را با نتیجه 156 بر 73 مغلوب کند.
 
 
 
 
 هفت صبح: در ادامه مسابقات بسکتبال المپیک، آمریکا به همراه ستارگان NBA موفق شد نیجریه نگون‌بخت را با نتیجه 156 بر 73 مغلوب کند.

ستارگان 164 میلیون پوندی بسکتبال آمریکا یکی از قاطع‌ترین بردهای تاریخ بازی بسکتبال المپیک را مقابل نیجریه رقم زدند. در ادامه مسابقات بسکتبال المپیک، آمریکا به همراه ستارگان NBA موفق شد نیجریه نگون‌بخت را با نتیجه 156 بر 73 مغلوب کند.

پیش از این رکورد کسب بیشترین امتیاز در یک بازی در اختیار برزیل بود. آنها در سال 1988 موفق شده بودند با 138 امتیاز مصر را شکست دهند.در این مسابقه که تمامی‌ صندلی‌های ورزشگاه
بسکتبال آرنا» پر بود، بیشتر تیم ذخیره آمریکا به میدان رفت و هر از چند گاهی ستارگانی مانند لبرون جیمز، کوبی برایانت، کوین دورانت، کریس پل و تایسون چندلر به زمین می‌آمدند و نمایشی از بسکتبال نوین ارائه می‌کردند.آمریکایی‌ها در دو کوارتر اول 78 امتیاز به دست آوردند که این اتفاق هم در تاریخ بازی‌های المپیک بی‌نظیر بود. آنتونی در این بازی عملکرد شگفت‌انگیزی با گل کردن 10 پرتاب سه امتیازی از 12 اقدام خود داشت.راسل و ستبروک 21 و کوبی برایانت نیز 16 امتیاز در این دیدار تاریخی داشتند از طرفی دیوگونیز با 27 امتیاز و هفت ریباند بهترین بازیکن تیم ملی نیجریه بود. آنتونی رکورد کسب امتیاز در یک بازی المپیک را که پیش از این در اختیار استفان ماربوری دیگر بازیکن آمریکایی بود را هم شکست.

 آنتونی همچنین با 10 پرتاب سه امتیازی رکوردی در این زمینه از خودش به جا گذاشت. رسانه‌ها پس از پایان این بازی به شوخی دیدار با نیجریه را بازی تمرینی برای کارملو آنتونی نامیدند. هر‌چند آمریکایی‌ها با اختلاف 83 امتیاز به پیروزی رسیدند اما در بازی‌های سال 1948 دو بازی با اختلاف 100 امتیاز به پایان رسیده است.

 مارک کرزیوسکی مربی تیم آمریکا پس از این پیروزی گفت: «این بهترین تیمی ‌است که تا‌کنون مربیگری‌اش را بر عهده داشته‌ام. آنها 29 پرتاب سه امتیازی داشتند. مطمئنا شکست دادن چنین تیمی‌ کار آسانی برای هیچ کس نخواهد بود.» در بازی دیگر تیم ملی اسپانیا که در سه کوارتر ابتدای بازی با بریتانیا از این تیم پیش بود، در کوارتر پایانی با رها کردن بازی تا آستانه  شکست مقابل میزبان پیش رفت.

اسپانیایی‌ها که در کوارتر آخر با نتیجه 30 بر 19 بازی را واگذار کردند، در مجموع موفق به کسب سومین پیروزی پیاپی خود با نتیج 79
بر 78 شدند. لوئل دنگ ستاره انگلیسی‌ها با 26 امتیاز 9 ریباند و هفت پاس منجر به گل بهترین بازیکن زمین بود و فریلند نیز با 25 امتیاز و هفت ریباند به کمک وی آمد.

 خوزه کالدرون با 19 و پائوگسول با 17 امتیاز بهترین بازیکن اسپانیا بودند. تیم فرانسه نیز با 27 امتیاز تونی پارکر موفق به پیروزی 82 بر 74 مقابل لیتوانی شدند، استرالیا با 20 امتیاز و نتیجه 81 بر 61 نماینده آسیا را برد.

 در این بازی ژیان لیان به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو  از زمین خارج و باعث نگرانی چینی‌ها به خاطر دو بازی باقیمانده در مرحله مقدماتی شد.جینیو بیل اسکولا و دلفینو ستاره‌های آرژانتین با درخشش خود نتیجه 92 بر 69 مقابل تونس را رقم زدند و تیم روسیه که عملکرد غیرقابل پیش‌بینی در این المپیک داشته‌اند با نتیجه 79 بر 78 حریف قدرتمند خود برزیل را شکست دادند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222