نواب صفوی و خمسه در «عملیات مهد کودک»
۳۰۰۲۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۴
۵۱۰۷
فیلمبرداری فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» به کارگردانی فرزاد اژدری همچنان ادامه دارد و عوامل فیلم فردا برای فیلمبرداری سکانس های جدید به مهد کودک می روند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: فیلمبرداری فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» به کارگردانی فرزاد اژدری همچنان ادامه دارد و عوامل فیلم فردا برای فیلمبرداری سکانس های جدید به مهد کودک می روند. سکانس های مربوط به فرمانیه فیلمبرداری شده است و فرزاد حسنی، لیلا بلوکات و شمسی فض اللهی مقابل دوربین رفته اند.

در اولین سکانس لوکیشن مهد کودک فردا – 19 مرداد ماه – علیرضا خمسه و حسام نواب صفوی مقابل دوربین اژدری بازی می کنند. فیلمبرداری «عملیات مهد کودک» 7 مرداد ماه شروع شد و تاکنون حدود 20 درصد از فیلمبرداری فیلم انجام شده است.مراحل فنی فیلم همزمان انجام می شود تا فیلم برای حضور در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان آماده شود. تدوین فیلم را حسن ایوبی انجام می دهد و ناصر چشم آذر موسیقی کلیپ های متعدد فیلم را می سازد. علیرضا خمسه، اکبر عبدی، شمسی فضل اللهی، حسام نواب صفوی، سروش صحت، مریم سعادت، امیرحسین رستمی، فرزاد حسنی، بهنوش بختیاری، نفیسه قدرتی، آقای بهشتی، زینب علیخانی، ژاکلین آواره، اصغر کرد بچه، علی اسکندری، مرضیه اکبرنژاد، مرتضی تهرانی، مجید مختارپور به همراه بازیگران خردسال کیمیا حسینی، مبینا سادات آتشی، ساینا اژدری، دانیال ابوطالب و یاس نوروزی از بازیگران این فیلم هستند.«عملیات مهد کودک» فیلمی در گونه کودکانست و داستان کودکانی است که برای جلب توجه والدین خود دست به کار بزرگی می زنند. بخش هایی از این فیلم به صورت جلوه های ویژه رایانه ای تولید خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج