نرخ اجاره و فروش کودکان تهرانی!
۳۰۳۱۴۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
۱۷۹۳۷ 
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر نسبت به کرایه روزانه ۱۵ هزار تومانی اطفال برای گدایی و فروش آنان به قیمت دو میلیون تومانی ابراز تأسف کرد و به اقداماتی که برای کاهش این معضل در بین زنان کارتن‌خواب پیش گرفتن پرداخت.
خبرگزاری تسنیم: فرحناز رافع رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با پرداختن به موضوع زنان کارتن خواب اظهار داشت:‌ یکی از اقدامات سازمان داوطلبان هلال احمر سر و سامان دادن زنان کارتن‌خواب است، کما اینکه اینگونه فعالیت‌هایمان زیاد مایل به رسانه ای کردن نیستیم.

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر ادامه داد: در این رابطه با همکاری خانم فاطمه دانشور - مدیرعامل و مؤسس موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، زنان کارتن‌خواب علی الخصوص در میدان هرندی شناسایی و برای آنان اتاق‌های مسافرخانه‌ها کرایه می‌شود.

رئیس سازمان داوطلبان نسبت به اجاره روزانه 15 هزار تومانی اطفال برای گدایی و فروش آنان به قیمت 20 میلیون ریال در مناطقی مانند بهشت زهرا ابراز تأسف کرد و در ادامه اقداماتی را که برای کاهش این معضل در بین زنان کارتن‌خواب پیش گرفته‌اند، تشریح کرد.

رافع از وضعیت اطفالی که به دلیل اعتیاد مادرانشان صورت و اندام‌های آنان نیز به شدت سوخته است، ابراز تأسف کرد و گفت: ما در فعالیت‌های حمایتی هلال احمر سعی کردیم با مشارکت و همکاری خانم دانشور اقداماتی برای پیشگیری و پوشش اسکان این زنان کارتن خواب و معتاد انجام دهیم ولی جای کار هنوز بسیار است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1394/12/13
ای خیرین مسجدساز مدرسه سازای انسانی که مال وانوال خودتووقف میکنی که کلیدبهشت رودرآخرت به توبدن .کافیست کمی فکرکنیدودرمحله های پائین شهرت قدم بزنی وببنی برانسانهای همانندت چه میگذردکه خلق خداچگونه روزروبه شب وشب روبروزمیکنندبهشتی که تودرآخرت بدمبالش هستی کلیدش درگرفتن دست یکی ازاین بیچارهاست درهرشهری کافیست دویاسه نفرازشماهادست دردست هم بگذاریدومکانهای ایجادکنیدتابا یک وعده غذای گرم وجای خوابی برای این بندگان خداوفرزندان بی گناهشان فراهم کنیدکه بهترازآن مسجدبی نمازخوان ومدرسه بی دانش آموزیست که فرزندهمین خانوادهانمی توانندوندارندتادرس بخوانندهست حالااگراسمت برسردرآن مسجدومدرسه نباشدولی درقلب این انسانهاهست ای خیرونیکوکار.ریاکارمباش که ریاکاردوست داردمردم ازاوتعریف کنندپس همین پاداش اوهست وبس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج