هشدارهای مسافرتی پلیس
۳۰۳۶۷۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۰
۷۹۰۱
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی در توصیه به شهروندان، هنگام مسافرت نوروزی و در طول مسیر گفت: از کرایه منزل افراد ناشناس که به صورت موقتی منازل خود را اجاره می‌دهند، خودداری کنید.
خبرگزاری ایرنا: معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی در توصیه به شهروندان، هنگام مسافرت نوروزی و در طول مسیر گفت: از کرایه منزل افراد ناشناس که به صورت موقتی منازل خود را اجاره می‌دهند، خودداری کنید.

سرهنگ رضا موذن افزود: در صورتی که با برپایی چادر، قصد اقامت در فضای باز دارید، حتما توصیه‌های پلیس در این زمینه را جدی بگیرید و از برپایی چادر به صورت انفرادی و در اماکن خلوت خودداری کنید.

موذن اضافه کرد: همچنین در صورت امکان از تخلیه کامل و ترک چادر خودداری کنید و از قرار دادن اشیای قیمتی و باارزش که امکان برش چادر و سرقت دارد، هنگام شب و در پشت دیواره چادرها اجتناب کنید.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی افزود: در صورت امکان، چادر مسافرتی خود را نزدیک خودرو برپا کنید.

کودکان را هنگام خرید به طلا آراسته نکنید

موذن در بیان هشدارهای پلیس برای کودکان، نوجوانان و جوانان گفت: از آراسته کردن کودکان خود به طلا هنگام خرید خودداری کنید.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی افزود:  نام، سن، نشانی محل زندگی، شهر و استان خود را به فرزندان بیاموزید. به کودکان آموزش دهید، هنگام پاسخ دادن به تلفن، نگویند در خانه تنها هستند و هرگز در خانه‌های خالی، متروکه و محل‌های خلوت و دورافتاده بازی نکنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج