«دودکش» مخاطبان را سورپرایز می‌کند
۳۰۴۴۴۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
۹۴۱۲ 
بهنام تشکر که این روزها مقابل دوربین سریال نوروزی «دودکش» ایفای نقش می‌کند، گفت: با اتفاقات جدیدی که در «دودکش» خواهد افتاد، به نظر می‌رسد مخاطبان این مجموعه در ایام نوروز سورپرایز شوند.
خبرگزاری ایسنا: بهنام تشکر که این روزها مقابل دوربین سریال نوروزی «دودکش» ایفای نقش می‌کند، گفت: با اتفاقات جدیدی که در «دودکش» خواهد افتاد، به نظر می‌رسد مخاطبان این مجموعه در ایام نوروز سورپرایز شوند.

بازیگر نقش نصرت در سریال «دودکش» درباره‌ی تغییرات سری دوم این مجموعه به کارگردانی محمدحسین لطیفی بیان کرد: همه کاراکترهایی که در سری اول «دودکش» حضور داشتند، در کنار هم هستند اما نقش‌های فرعی کمی تفاوت کرده است. فیلمنامه سری دوم همان‌طور که اطلاع‌رسانی شده است، توسط کوروش نریمانی با انشاء خودش نوشته می‌شود و قطعا با کار برزو نیک‌نژاد تفاوت خواهد داشت.

«دودکش» مخاطبان را سورپرایز می‌کند

وی ادامه داد: آقای لطیفی که کارگردانی سری اول از «دودکش» را برعهده داشت، در سری دوم نیز با همان کارگردانی هوشمندانه‌اش «دودکش» را می‌سازد. رابطه کاراکتر نصرت و فیروز هم مثل سری اول خواهد بود و همچنان با هم کَلکَل خواهند داشت. از طرفی اتفاقاتی که برای کاراکتر نصرت خواهد افتاد نسبت به سری اول بهتر خواهد بود.

او در ادامه اظهار کرد: به نظرم «دودکش» بهتر و جذاب‌تر از سری اول خواهد شد؛ چراکه قرار است اتفاقات جدیدی در داستان سری دوم رخ بدهد.

بهنام تشکر در پایان درباره‌ی روند تولید این مجموعه نوروزی اعلام کرد: گروه سازنده این روزها همه تلاشمان را می‌کنند تا «دودکش2» را به پخش نوروزی برسانند. در حال حاضر در خیابان ایتالیا که لوکیشن اصلی داستان است مشغول تصویربرداری هستیم و همه کاراکترها مقابل دوربین ایفای نقش می‌کنند. تاکنون شش الی هفت قسمت از تصویر برداری به پایان رسیده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج