انهدام باند زورگیری از نوجوانان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۰۵۶۸۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
۲۱۸۷۲
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند سه نفره‌ای خبر داد که به سرکردگی جوانی 19 ساله اقدام به زورگیری از نوجوانان می‌کردند.
خبرگزاری ایسنا: رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند سه نفره‌ای خبر داد که به سرکردگی جوانی 19 ساله اقدام به زورگیری از نوجوانان می‌کردند.

در تاریخ ششم دی ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 126 تهرانپارس به مأموران اعلام کرد که پسرش توسط سه سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 مشکی رنگ و در داخل پارک ، مورد زورگیری قرار گرفته است، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری با سلاح سرد و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده به همراه پسر 13 ساله‌اش در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شد و پسر مالباخته در خصوص نحوه زورگیری گوشی تلفن همراهش به کارآگاهان گفت: به همراه دو نفر از دوستانم در پارک نشسته بودیم که ناگهان سه پسر حدودا 20 ساله به ما نزدیک شدند، ابتدا از ما آدرس پرسیدند اما ناگهان با تهدید چاقو به سمت هر سه نفر ما حمله ور شده و ما را کتک زدند ؛ پس از آن شروع به وارسی لباس هایمان کردند و گوشی تلفن همراهم را از جیب در آوردند، سپس سوار یک دستگاه موتورسکیلت طرح هوندا 125 مشکی شده و از محل متواری شدند.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ، شکایت های مشابه دیگری به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در تمامی آنها سرنشینان جوان یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 مشکی اقدام به زورگیری گوشی تلفن همراه آنها کرده بودند.

پسر 14 ساله‌ای نیز پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت 19 روز ششم دی ماه امسال به همراه دوستانم در حال بازی کردن در محدوده اتوبان شهید باقری،نبش خیابان 210 بودیم که سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت هوندا 125 مشکی به ما نزدیک شده و با تهدید و ضرب و شتم ، گوشی تلفن همراهم را از جبیم در آورده و متواری شدند.

نوجوان دیگری نیز در اظهارات مشابه عنوان کرد که در ساعت 16 روز 24 دی ماه در میدان 47 منطقه نارمک به همین شیوه و شگرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت هوندا 125 مشکی مورد زورگیری قرار گرفته است.

با توجه به وقوع سرقت های مشابه توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت در شرق تهران، تیم های نامحسوس ویژه در پایگاه چهارم پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری متهمین تشکیل شد و سرانجام در تاریخ 18 بهمن ماه کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی در حین گشت زنی نامحسوس در محدوده تهرانپارس، خیابان 212 شرقی به دو سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 مشکی مشکوک ، آنها را متوقف و در بازرسی از آنها موفق به کشف چند قبضه چاقو شدند .

همزمان با دستگیری دو متهم بنام های علی. ر 20 ساله و علی. ع 19 ساله، تعدادی از شکات و مالباختگان برای شناسایی متهمین به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند ؛ با شناسایی دقیق متهمان ، هر دو متهم صراحتا به ده ها فقره زورگیری اعتراف و سرکرده گروه به‌نام امیر رضا . د 19 ساله را معرفی کردند .

با شناسایی محل تردد سرکرده گروه در خیابان 196 شرقی ، "امیر رضا . د" نیز دستگیر ، به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و پس از مواجه حضوری با شکات و اطلاع از اعتراف صریح همدستانش صراحتا به انجام زورگیری از نوجوانان عمدتا 16 – 15 ساله اعتراف کرد .

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمان به ده‌ها فقره سرقت و زورگیری به شیوه مشابه، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهمان برای انجام تحقیقات و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

افراسیابی از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد زورگیری، تهدید با سلاح سرد یا ضرب و شتم قرار گرفته‌اند خواست تا برای شناسایی متهمان و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – جنب کلانتری 120 سیدخندان مراجعه کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی