بهرام رادان: ازدواجم پر سر و صدا خواهد بود
۳۰۶۰۵
۱۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۲
۲۲۰۶۰
مرد خانواده به نظر من مردی است كه در زمان ازدواجش به حد كافی از زندگی مجردی خودش لذت برده باشد و سعی ‌كند كه زندگی خانواده را به سالم‌ترین و بهترین نحو جلو ببرد.

برترین مجله اینترنتی ایران


قله​هایی که فتح نکردم

 به عنوان یك ستاره در چه جایگاهی خودت را می‌بینی؟


من همیشه فكر می‌كنم در آغاز راهم و همیشه این احساس در درونم وجود دارد. چون نه به فیلم​هایی كه تا امروز بازی كرده‌‌ام فكر می‌كنم و نه به جوایزی كه گرفته‌ام. همیشه به آن چیزهایی كه به آن دست پیدا نكرده‌‌ام و آن قله‌هایی كه به آنها نرسیده‌ام فكر می‌‌كنم. در واقع نیم‌نگاهی به جلو و خیره به افق می‌روم به سمت اهدافی كه نتوانستم به آنها دست پیدا كنم. این قله‌ای كه می‌گویی با توجه به شرایطی كه در آن زندگی می‌كنیم كجاست؟


شرایطی كه ما در آن زندگی می‌كنیم هر ثانیه در حال تغییر كردن است. به همین دلیل هیچ كس به قطعیت نمی‌تواند به این سؤال پاسخ دهد. فقط این را می‌گویم كه قله‌های موفقیت همه آن ایده‌آل‌هایی هستند كه در ذهن شما از بچگی وجود داشته یا در شرایط زمانی و مكانی متفاوت به وجود آمده و شما از آنها به عنوان اهداف خودتان یاد می‌كنید. حالا این اهداف برای هنرمند یك چیز است، برای مهندس یك چیز است و برای یك پزشك چیزی دیگری، بنابراین این اهداف به آدم‌ها بستگی دارد. برای من هم یكسری هدف‌ها وجود داشته كه از بچگی دنبال آن بوده‌ام. به یكسری از آنها رسیده‌ام و به یكسری نه و در تلاشم كه به آنها هم دست پیدا كنم. می​خواهم ازدواج موفقی داشته باشم

 خانواده جزو اولویت‌های تو نیست؟


فكر می‌‌كنم تشكیل خانواده می‌تواند یك  زمینه فراهم كند برای رسیدن به هدف. البته این  زمینه می‌تواند در زندگی مجردی تو هم فراهم بوده باشد، یعنی از ابتدا این بستر را فراهم كرده باشی و با تشكیل زندگی خانوادگی نابودش كنی یا برعكس. شرایطی را كه نتوانسته‌ای در زندگی مجردی فراهم كنی می‌توانی در زندگی خانوادگی‌ات فراهم كنی؟

  البته این مشكلات عمومی خیلی گریبانگیر شما كه نیست.

چرا شما فكر می‌كنید مشكلات برای ما نیست؟بستگی دارد هر آدمی كلاهش را كجا گذاشته باشد. من كلاهم را بالاتر گذاشته‌ام و نمی‌توانم بروم با یك حداقلی تشكیل خانواده دهم. همیشه تصور من از زندگی متاهلی با یك حداكثر بوده است.

  یعنی اگر به یك حداكثر برسی تشكیل خانواده می دهی؟

تشكیل خانواده یك نیاز است. یك  نیاز عاطفی كه در درون یك فرد به وجود می‌آید برای اینكه از فردای روزی كه تشكیل خانواده می‌دهی، تمام امیالت را تقسیم می‌كنی. اگر مرد این ماجرا نباشی به خطر می‌افتی. حالا من یك مثال برای شما می‌زنم.  این مسئله فقط مختص به سینمای ما نیست در سینمای دنیا اینطور است وقتی یك هنرپیشه معروف می‌شود ممكن است در 20 سالگی‌اش ازدواج كند اما بعدا تا 60 سالگی‌اش 5-4بار ازدواج می‌كند. ترجیح من این نیست كه كارنامه‌ای پر از ازدواج‌های ناموفق داشته باشم. ترجیح می‌دهم این بستر را طوری بچینم كه بر اساس عقل من باشد نه احساسم. طوری برنامه‌ریزی كنم كه ضریب خطایم به حداقل برسد.  10 سال دیگر یك مرد 43 ساله ام!

 10 سال دیگر خودت را كجا می‌بینی؟


در 10 سال دیگر یك مرد 43 ساله هستم و امیدوارم همان‌طور كه سعی كرده‌ام به جاهای جدید دست پیدا كنم و موقعیت​های جدید را کشف کنم هنوز این شور و اشتیاق در من وجود داشته باشد. سعی می‌كنم از تجربیاتم استفاده كنم و امكان اشتباه را به حداقل برسانم. اما نمی‌توانم بگویم كه در سال 1400 دو تا بچه دارم، مرد موفقی هستم و...    این مشکل مخصوص هنرمندان نیست

  چرا ازدواج‌های این صنف پایدار نیست؟


شما اینطور فكر می‌كنید. به دلیل اینكه شما علاقه‌مند هستید به درون زندگی خصوصی هنرمندان و علاقه‌مند نیستید درباره زندگی دیگران بدانید. اگر به زندگی سایر مشاغل هم دقیق شوید، متوجه می‌شوید در خیلی از مواقع آنها خیلی مشكلات حادتری در زندگی مشترك‌شان دارند مسئله طلاق یا ناموفق بودن یك زندگی مربوط به یك شغل خاص نیست.این بدعت غلطی است در ذهن مردم كه فكر می‌كنند چون زندگی هنرمندان برایشان مهم بوده است و می‌دانند فلان هنرمند 2بار ازدواج كرده و فلان هنرمند 3بار طلاق گرفته این حكم كلی را صادر می‌كنند كه حتما زندگی هنرمندان زندگی خوبی نیست. در حالی كه اگر دیش ماهواره را به سمت بقیه مشاغل هم بچرخانند متوجه می‌شوند هیچ فرقی بین زندگی هنرمندان و مردم عادی وجود ندارد.


 


  من دنبال یک زندگی خانوادگی سالم هستم

 درست است كه نمونه‌های موفق هم در بین زندگی هنرمندان وجود دارد. ولی به نظر می‌آید یك ازدواج گریزی در بین اهالی هنر وجود دارد.


من از طرف خودم این صحبت را می‌كنم. اسم ازدواج‌گریزی به نظر من اشتباه است.تشكیل خانواده دادن یكی از مهم‌ترین كارهاست. مثل این است كه شما می‌خواهید بروید یك ساختمان بسازید، این ساختمان احتیاج به دانش و تجربه دارد، نیاز به پول و مهارت، زمین مناسب و فصل خاص دارد. این ساختمان اینجا اسم خانواده می‌گیرد. آجرهای آن از موجودات زنده تشكیل شده‌اند بنابراین خیلی مسئولیت‌پذیری بالاتری لازم دارد. من در مورد خودم می‌گویم، روزی كه چنین مسئولیتی را بپذیرم، باید به جایگاهی رسیده باشم كه بتوانم یک زندگی سالم تشکیل دهم.

 پس این مثل كه می‌گویند ازدواج پیش می‌آید و قابل پیش‌بینی نیست را قبول نداری.


نه به هیچ وجه. به نظرم خیلی مثل ساده‌انگارانه‌ای است. من فكر می‌كنم كسانی كه با این مثل ازدواج می‌‌كنند كار درستی انجام نمی‌دهند.

 بهترین مرد خانواده‌ای كه دیده‌ای كیست؟


خودم (باخنده) نمی‌توانم مثال بزنم چون اگر كسی را بگویم ممكن است بقیه دلگیر شوند. اما مرد خانواده به نظر من مردی است كه در زمان ازدواجش به حد كافی از زندگی مجردی خودش لذت برده باشد و سعی ‌كند كه زندگی خانواده را به سالم‌ترین و بهترین نحو جلو ببرد.

 برایت پیش نیامده كه وسوسه ازدواج شوی؟


هرگز برایم پیش نیامده كه گوشه‌ای از ذهنم را به ازدواج اختصاص دهم. منظورم این است كه قطعا به عنوان یك مرد 33ساله به ازدواج فكر می‌كنم اما هنوز موضوع آنقدر جدی نشده که بروم زیرساخت‌های زندگی‌ام را آماده كنم كه بتوانم ازدواج كنم. اما در نهایت همیشه طرفدار یك زندگی سالم خانوادگی بودم و هستم.

 فكر می‌كنم بااین علاقه​ای كه به تفاوت داری باید ازدواجت هم متفاوت و پرسروصدا باشد.


امیدوارم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 62
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1391/06/15
بدم میاد از این ژست های الکی.نه بازیگری بلده نه خوانندگی بلده.اصلا نظر سنجی میذاریم.هرکس رادان رو به عنوان بازیگر قبول داره+ بده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
اقا اشتباه + دادم منفیش کن
شکیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
خواننده خوبی اصلا نیست اما بازیگر خوبیه+
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
منم تا اخرش نخونده بودم مثبت دادم...!!! من باهات موافقم مثبتمو منفي كن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
خدا شفا بده...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
علی اصغر جان، خیلی شیک و مجلسی ضایع شدی
خخخخخخخخخخخ
دانشجو
United Kingdom
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
سوالت رو بد پرسیدی ؛ منم اشتباهی + دادم ...
میثم
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
واقعا ژست الکی گرفته ...آآه
ه چه حرفهای عاقلانی هاهاهاها
ساینا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
بنظرم تو فیلم سنتوری عااالی بود ولی دوباره تو اون فیلم تاریخیه که بعدتر بازی کرد اصلا بازیه خاصی نداشت
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
نظر منم لطفاً مثبت کنین اشتباهی منفی دادم چون به نظرم بازیگره فوق العاده ایه!!!!! چهره داره ولی مثل گلزار فقط مثل یه عروسک خوش بر و رو نمیاد تو فیلم و بره!!! باززززززی می کنه واقعاً بازی می کنه ولی از این تریپ فیلسوف بازیا که بر می داره اصلاً خوشم نمیاد
به هر حال بازیگره خیلی خوبیه
علی اصغر خشکباری
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
عزیزانم معیار های شما برای بازیگر خوب چیست؟عزیزانم کدام بازی خوب؟آبی؟سنتوری؟آواز قو؟کدام صحنه تاثیر گذار؟دیالوگ ها و موسیقی و... دست به دست دادند تا از رادان برای شما یک شوی قابل توجه ایجاد کند(حتی شو من هم نه).ولی کمی به بازی انتظامی کیانیان پرستوئی فکر کنید.بازیگر خوب واقعا کدام است؟
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
اشتباهی منفی دادم++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
منم اشتباهی مثبت دادم!
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1391/06/15
کی دلش نمیخواد ازدواج موفق داشته باشه یا ازدواجش پرسروصداباشه یا...؟؟؟
آآآآقای رادان عزیز؟؟؟
پاسخ ها
پرام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
اه اه
United States
19:00 - 1391/06/15
لطفا اول فیلم سنتوری رو ببینید بعد نظر بدید که بهرام بازیگره یا نه.اگه نگم بهترین بهرام در کنار شهاب حسینی و بهداد یکی از بهترین بازیگرای ایرانه
پاسخ ها
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
++++++
بدون نام
United Kingdom
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
شهاب حسینی نه با بهداد قابل مقایسست نه با بهداد. اصلا مثال خوبی نزدی..شهاب یچیز دیگس
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
اقای رادان بهترین بازیگر مرده البته تو این رنج سنی.بعد اقای بهداد رو نمیشه با اقای حسینی مقایسه کرد اقای بهداد بهتر هستن
pardis
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
بهرام رادان که ماههههههههههههه!!!!!!!!!!
من که تاحالا ازش شکایتی نداشتم!!!!!!!!!!!!
من بانظرمحمدرضاموافقم تازه توفیلمیکی ازمادونفر که حرف نداره!!!!!!!!!!!!!!!!
متانت
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
به نظر منم شهاب حسینی کارش خیلی خوبه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
پرویز پرستویی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
پرستویی
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1391/06/15
اقای رادان ماهههههههههههههههههههه...................................
پاسخ ها
pardis
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
موافقمممممممممممممممممم!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1391/06/15
من از آقای رادان خوشم میاد به نظرم طبیعی بازی میکنن !اگه آهنگ خداحافظ ایشونو بشنوین نظرتون کلا عوض میشه اونایی که مخالفین!حتما امتحان کنین!
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1391/06/15
مجله جان واقعا چی تو این بهرام رادان دیدی که هر چند وقت یکبار باهاش مصاحبه میکنی!؟ حالا قبول داریم فیلم سنتوریش خوب بود ولی دیگه بیش از اندازه احساس باحالی میکنه...
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1391/06/15
اصلا بازی بلد نیست. اصلا
شهاب کجا این کجا
پیمان معادی و صابر ابر کجا رادان کوچولو کجا!
پاسخ ها
20
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
++++++++و...
دمت گرم حرف منو زدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
_ _ _ _ _
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
ye zare behtaram mitunesti nazareto begi... nasalamati bazigare... taraf daraye khodesham dare!!!
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
جای منفی های ناشناس خان بهت مثبت میدم++++++و...
واقعا شهاب کجا این کجا
نگين
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
هر كي يه نظري داره اما به نظرم بازيگر خوبيه
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1391/06/16
بازیگره خوبیه ولی خیلی خودشو میگیره خیلی خودشو سطح بالا میدونه.یه کم از فروتن یاد بگیر فروتنی رو.
-
09:07 - 1391/06/16
بدبخت زن تو
پاسخ ها
pardis
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
اره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
غزاله
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
یعنی دارین میمیرین یه لحظه کنارش باشینا...
بسه دیگه این تظاهرا....
پرناز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
غزاله خانم آخه چ تظاهری چ مردنی مگه آدم حتما باید بازیگر باشه ک خواستنی باشه؟‌ شعور و ادب و شخصیت لازمه واسه دوست داشتن ک تا دلت بخواد آدم اینجور هست. ن مثه بهرام رادان.
-
11:01 - 1391/06/16
من که ازش خوشم نمیاد بیخوده
تاپوریاپورسرخ و حامد کمیلی هست اینا دیده نمیشن نه
پاسخ ها
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
از این دوتا بدم میاااااااااااااد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
کوچولو بزن نی نی نه نانا..
پوریا و حامد چیه ؟‌کلاس چندمی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
O:
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1391/06/16
اصلا ازش خوشم نمیاد.بازیاشم چنگی به دل نمیزنه.
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1391/06/16
پر سر و صدا خواهد بود که خواهد بود!!!!
به ما چه ارتباطی خواهد داشت؟؟؟
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
آفرین، گل گفتی...
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
والا...
نمی دونم چه چیز جالبی داره این بهرام ک مجله دم به دم ازش مطلب میذاره.
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1391/06/16
واااااااااااااااااااااااااااای چقدر سرو صدا داشت کر شدم!
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1391/06/17
majjale jun, kheyli ghabulet darama... vali akhe chera har chi tu ide ale minevisi injaaa??? heyfe akhe
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1391/06/18
ازنظرمقايسه اي بخايم بسنجيم ايشون ازخيلي ازبازيگرامثل گلزاربازيشون بهتره حداقلش اينه كه كه دوره بازيگري ديدنوبا تجربه واردشدن نه مثل بعضيهاازروي شانسوزيبايي بازي قشنگي داشتن هم تو سنتوري هم توترديد
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1391/06/19
بهرام رادان حرفه اي ترين بازيگري كه درايران ميشناسم....اينقدر حسودي نكنين.ضمنا خيلي هم خوش چهره است.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
پاسخ ها
نگين
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
++++++++++++ بازيگر خيلي خوبيه و خوش بحال زنش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _و....
اهاه سلیقه ارو چی داره ک حسودی کنیم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1391/06/19
چرا زورتون مياد هم بازيگر خوبيه هم خوشتيپه
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1391/06/19
ماچرا باید بهش حسادت کنیم؟؟؟شایدخود ما خیلی بهتر از اون باشیم همه چی که به بازیگری وخوانندگی و... ختم نمیشه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1391/06/20
----------------------------------
----------------------------------
از رادان و بهداد بدم میاد به شدت
مثل عقب افتاده ها بازی می کنند
اه اه اه
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1391/06/20
به نظر من بهرام رادان فوق العاده است بازی سنتوری روهیچ وقت نمیشه فراموش کرد من مثبت میدم
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1391/06/20
به نظر من بهرام رادان فوق العاده است بازی سنتوری روهیچ وقت نمیشه فراموش کرد من مثبت میدم
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1391/06/20
به نظر من برای اظهار نظر در مورد ایشون یا هر شخصه دیگه ای باید به کاری که انجام دادن در اون عرصه توجه کرد و مطابق با اون اعمال نظر کرد. نوع رفتارشون ژستشون و ... مربوط به خودشونه ! که البته اگه این مواردم ایده آل باشه که چه بهتر و باعث تایید بیشترشون میشه.

در مورد آقای رادان نباید از حق گذشت و به حاشیه توجه کرد و باید گفت که ایشون بازیگر توانمندی هستن و اینو در فیلم های معروف و جنجالی مثل سنتوری و بی پولی به خوبی نشون دادن!

براشون آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر در کارهاشون دارم...
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1391/06/20
بازیگر خوبی بود!به نظرم کار اشتباهی کرد رفت دنبال خوانندگی
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1391/06/23
++++++++++++++++++++++++++++
بازیگریت حرف نداره پسر
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1391/06/30
یه چیزی خیلی خوبه اونم اینه که ما در مورد چیزی که اطلاعات کافی نداریم انقدر در مورد کسی قضاوت نکنیم...
من بازیگری ایشون را به شخصه دوست دارم اما صداشونو هرگز....این نظر شخصیه منه
اما در کل آرزوی موفقییت براشون میکنم وامیدوارم که ازدواج خوبیم داشته باشند....
ایشالا همه جوونا تو زندگیشون موفق باشن وخوشبخت بشند.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1395/01/07
بابا بهرام عالیه ببخشید پسر خاله بهرام چرا حسودی میکنین اصلا مغرور نیست من دیدمش میشناسمش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج