مناظری که نمی‎توانید چشم از دیدن آن‌ها بردارید
۳۰۸۰۱۹
۲۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۲
۱۵۲۴۴ 
کوهها،حقیقتا پدیده ای طبیعی و خیره کننده هستند که وجودشان علاوه بر آنکه محکم بودن را به ما یاد می دهد،ماهی یک بار نفس کشیدن در هوای پر لطافتش عمرتان را هم دوبرابر می کند.
وب‌سایت توریسم آنلاین: کوهها،حقیقتا پدیده ای طبیعی و خیره کننده هستند که وجودشان علاوه بر آنکه محکم بودن را به ما یاد می دهد،ماهی یک بار نفس کشیدن در هوای پر لطافتش عمرتان را هم دوبرابر می کند.

بهار بهترین فصل برای تماشای مناظر کوهستانی ،کفش مناسب پوشیدن ،کوله پشتی را برداشتن و زدن به دل کوهستان است.

در ادامه مناظر کوهستانی تماشایی را می بینید که اگر نتوانستید چشم از آنها بردارید ،مسئولیتش با خودتان است!

کوههای راکی از بریتیش کلمبیا-کانادا- تا نیومکزیکو-آمریکا- قد برافراشته اند.در پایین این همه شکوه دریاچه های شفاف و یک دست عکس یار قدبلندشان را منعکس می کنند.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانرشته کوههای "آند" در آمریکای جنوبی طولانی ترین رشته کوههای دنیا هستند.علاوه بر زیبایی های خیره کننده فعال بودن قله های آتشفشانی این رشته کوهها بسیار مورد توجه هستند.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانبله، "هیمالیا" با داشتن 9 قله بلند جهان از میان 10 قله، بالا و بلندیش را به رخ همه می کشد!

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتان"آلپ" معروف و زیبا از میان 8 کشور می گذرد و هر 4 فصل زیبا و تماشایی است.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانکوهستان های "هایلندز شرقی" در استرالیا که به خاطر قله هایش مشهور نیست بلکه جذابیتش را مدیون پرتگاهها و فلاتهاست.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانکوه آسمان یا "تیان شیان" در میان مرزهای چین ،قزاقزستان و قرقیزستان کشیده شده است.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانکوههای "اطلس" در میان 4 کشور آفریقایی :مراکش ،الجزیره ،تونس و مغرب قد برافراشته است.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانکوههای "کارپات" به شکل یک کمان میان اروپای مرکزی و جنوبی کشیده شده اند.البته بخش اصلی آن در کشور رومانی قرار دارد و دارای چشمه های آب گرم است.

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتانکوههای "دولومیتیس" در شمال شرقی ایتالیا قرار دارند.اگرچه که این کوهها برای انجام ورزشهای زمستانی مشهورند اما در ماههای گرم سال چهره ای مانند تصویر فوق دارند پس قضاوت با خودتان!

تصاویر:اگر نتوانستید چشم از این مناظر زیبا بردارید،مسوولیتش با خودتان
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج