زمان ورود قطار گردشگران خارجی به ایران
۳۰۹۷۹۴
۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
۷۵۳۴ 
معاون مسافری شرکت راه‌آهن از ورود نخستین قطار گردشگران خارجی در تاریخ ۱۷ فروردین به ایران خبر داد و گفت: برای نوروز امسال یک‌میلیون و ۸۶۰هزار نفر صندلی فراهم کردیم و در این ارتباط در سال ۹۵ واگن‌هایی با عمر بالای ۵۰ سال را خارج می‌کنیم.
خبرگزاری تسنیم: معاون مسافری شرکت راه‌آهن از ورود نخستین قطار گردشگران خارجی در تاریخ ۱۷ فروردین به ایران خبر داد و گفت: برای نوروز امسال یک‌میلیون و ۸۶۰هزار نفر صندلی فراهم کردیم و در این ارتباط در سال ۹۵ واگن‌هایی با عمر بالای ۵۰ سال را خارج می‌کنیم.

محمد راشدی اظهار داشت: در دو سال اخیر ناوگان ریلی جمهوری اسلامی ایران بنا به ضرورت و اهمیت حوزه گردشگری خارجی به این مهم ورود داشته است و در این ارتباط سال گذشته تعدادی از تورهای خارجی از کشورهای اروپایی، آمریکا، روسیه، ترکیه، اندونزی و مالزی با استفاده از این ناوگان به ایران سفر کردند.

به گزارش میراث فرهنگی، معاون مسافری شرکت راه‌آهن در ادامه با توجه به ظرفیت ریلی راه‌آهن جمهوری اسلامی در نوروز 95 به اقدامات صورت گرفته از سوی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به‌منظور فراهم شدن تسهیل در رفت و آمد مسافران با ناوگان ریلی اشاره کرد و اظهار داشت: برای ایام نوروز راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت برای جابه‌جایی یک میلیون و 860 هزار نفر صندلی ایجاد کرده است.

 به‌گفته راشدی بیشترین آمار تردد قطارهای ناوگان ریلی جمهوری اسلامی ایران در مسیر تهران ــ مشهد و به‌عکس خواهد بود و پس از آن مسیر جنوب و اهواز در صدر بیشترین ترددهای ریلی قرار خواهند داشت.

وی در ادامه نوسازی ناوگان ریلی با از رده خارج کردن واگن‌هایی با عمر بالا را از اولویت‌های در دستورکار راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد و بیان داشت: در این ارتباط در سال 95 واگن‌هایی با عمر بالای 50 سال را خارج می‌کنیم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج