تحول در منزل با این پارچه‌های زیبا (1)
۳۱۳۷۶۵
۱۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۱
۱۷۶۷۲
شما می توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از پارچه و کاغذ های تزئینی و با طرح های زنده و شیک در دکوراسیون خود تغییر ایجاد کنید.
وب‌سایت تزئین: شما می توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از پارچه و کاغذ های تزئینی و با طرح های زنده و شیک در دکوراسیون خود تغییر ایجاد کنید.

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

کم هزینه اما شیک: تزئینات با کاغذ

1. خودنمایی کاغذها:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

با استفاده از کاغذهای تزئینی و با طرحی شرقی، دیوارهای سفید آپارتمان و اثاثیه بی حس و حال را دگرگون کنید. اولین پروژه این است که یک نوار پهن از کاغذی رنگارنگ را به حباب ارزان قیمت آباژور با استفاده از چسب بچسبانید، سپس نوارهای باریکی از کاغذ را در بالا و پائین لبه آن اضافه کنید تا ظاهر آن تکمیل شود.

2.قابهایی از کاغذهای تزئینی:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

می توانید یک اثر هنری از کاغذهای رنگارنگ خلق کنید؛ به این ترتیب که کاغذهایی طرح دار در ابعاد 30×30 سانتی متر را ببرید. سپس روی قاب قرار دهید؛ به طوری که 2 تا 3 سانتی متر از هر طرف اضافه باشد، با استفاده از چسب اضافات کاغذ را در پشت آن بچسبانید.

3.خلاقیت و نو آوری:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

یک سینی شیشه ای مانند پنجره ای است که به شما فرصت نمایش یک کار هنری را می دهد. به این ترتیب که می توانید یک کاغذ طرح دار را در پشت این سینی بچسبانید و یا در کف آن به حالت آزاد، کاغذ را بخوابانید.

4.انتقال به سطوح نرم:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

کاغذهای معمولی برای کار روی سطوح نرم و پارچه ای مثل کوسنها مناسب نیستند. برای اینکار باید از کاغذهای حرارتی استفاده کرد؛ به این ترتیب که طرح با استفاده از اتو به پارچه منتقل می شود.

5.وسایل شخصی:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

فراموش نکنید که وسایلتان را با طرح های اختصاصی زینت دهید. فقط پنج دقیقه نیاز است، برای بستن یک کمربند کاغذی به دور کتابتان و چند ثانیه برای چسباندن یک قطعه کاغذ در قسمت عکس آلبومتان.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج