دلایل و درمان ناباروری در مردان
۳۱۴۲۳۴
۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
۱۰۳۰۹
ناباروری در مردان بدلیل تولید کم اسپرم، ناقص بودن یا بی حرکتی اسپرم و یا انسدادی که جلوی رهایی اسپرم را میگیرد، می‌باشد. بیماری ها، صدمات، مشکلات مزمن قلبی، شیوه و سبک زندگی و سایر عوامل می‌توانند بر ناباروری تاثیر داشته باشند.
وب سایت نی‌نی بان: علامت اصلی ناباروری عدم توانایی باردار کردن همسر بعد از تلاش های پی در پی است. مشکلات اساسی همچون اختلالات ارثی، عدم تعادل هورمونی و یا مشکلی که باعث بسته شدن مسیر اسپرم ها می‌شوند، می‌توانند نشانه‌هایی داشته باشند.

دلایل و درمان ناباروری در مردان

دلایل و درمان ناباروری در مردان

ناباروری و نازایی مشکل تقریبا ۱۵ درصد زوج ها می باشد. حدود نصف این نازایی بدلیل ناباروری مردان می‌باشد. ناباروری بدلیل تولید کم اسپرم، ناقص بودن یا بی حرکتی اسپرم و یا انسدادی که جلوی رهایی اسپرم را میگیرد، می‌باشد. بیماری ها، صدمات، مشکلات مزمن قلبی، شیوه و سبک زندگی و سایر عوامل می‌توانند بر ناباروری تاثیر داشته باشند. ناباروری می‌تواند استرس زا و ناراحت کننده باشد، اما تعدادی درمان برای حل این مشکل وجود دارد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...سر من فریاد نزن!

دلایل و درمان ناباروری در مردان

گاهی کودکان حساسیت‌های پدر و مادرهای خود را تشخیص داده و می توانند موجب شوند که والدین‌شان از کوره در بروند و بر سر آنها فریاد بکشند.اما والدین برای خنثی کردن این حساسیت‌ها می‌توانند نحوه صحبت کردن خود با فرزندانشان را تغییر دهند و برای برقراری ارتباط با آنان از شکل فریاد زدن به دیالوگی احترام آمیز با کودکانشان رو آورند.
جدا کردن اتاق کودک از والدین

دلایل و درمان ناباروری در مردان

سختی خوابیدن در کنار کودکی که هر روز بزرگ تر می شود بر کیفیت زندگی والدین تاثیرگذار است. در این شرایط جدا کردن اتاق خواب کودک آن قدر ها هم که تصور می شود سخت نیست و فقط کمی استقامت می خواهد و چند شب بدخوابی. داشتن اطلاعات لازم و دانستن راهکار های مفید که در ادامه مطرح می شود، می تواند به والدین در گذراندن این مرحله یاری رساند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...6 سرطان شایع در بچه ها

دلایل و درمان ناباروری در مردان

بدیهی است که تشخیص سرطان کودک در مراحل اولیه ابتلا می‌تواند به درمان‌های کم هزینه‌ و موثرتر منجر شود. مطالب ذیل، علائم عمومی بیماری بوده که وجود این موارد الزاماً به معنی ابتلا به این بیماری نیست و مراجعه به پزشک متخصص و انجام مراحل تشخیصی، ضروری است.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...حساسیت‏ در دوران بارداری

دلایل و درمان ناباروری در مردان

حساسیت‏ ها وقتی  روی  می ‏دهد که سیستم ایمنی  بدن به ماده‏ای  که مضر است واکنش نشان می ‏دهد. بدن مواد شیمیایی را برای جنگیدن با آن ماده ترشح می ‏کند، واکنش‏ های  معمول شامل گرفتگی بینی ،عطسه، آبریزش بینی ،خارش چشم‏ها و گوش داخلی  است.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج