فورد بر سرزمین آزتکها خیمه زد
۳۱۵۴۶۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
۳۸۵۹
تازه‌ترین خبرها از شرکت فورد، به تأسیس یک کارخانه جدید برای تولید مدل نوین و کوچک در مکزیک مربوط می‌شود.
وب‌سایت پدال: با صرف 1.6 میلیارد دلار، چی‌هواهوا منبع اشتغال و تولید می‌گردد. تازه‌ترین خبرها از شرکت فورد، به تأسیس یک کارخانه جدید برای تولید مدل نوین و کوچک در مکزیک مربوط می‌شود. به‌رغم اینکه اعلام شده کارخانه در شمال ایالت سن لوییس پوتوسی، که ایالتی خودمختار از دولت مکزیک است احداث می‌شود اما فورد هنوز هدف از تأسیس این کارخانه جدید را فاش ننموده است.

فورد بر سرزمین آزتکها خیمه زد

کارگران کارخانه فورد در آمریکا که فوکوس و C مکس را در خطوط تولیدش مونتاژ می‌کند به‌تازگی ادعا کرده‌اند که این شرکت در حالت آماده‌باش برای انتقال خطوط تولید این دو مدل به مکزیک است. این پروژه که قرار است زمانی که برای شروع به ساخت این پروژه تعیین شده تابستان امسال است و به تدریج حدود 1.6 میلیارد دلار هزینه روی دست فورد می‌گذارد تا سال 2020 به اتمام می‌رسد و 2800 شغل مستقیم در ایالت پوتوسی ایجاد می‌کند. گفته شده فورد تا ابتدای سال 2018 خطوط اولیه مونتاژ را در این کارخانه جایگذاری می‌کند و به مونتاژ خودرو می‌پردازد.

فورد بر سرزمین آزتکها خیمه زد

فورد به مقامات مکزیکی قول داده است میزان سرمایه‌گذاری خود در مکزیک را تا 2.5 میلیارد دلار افزایش دهد و این باعث افزایش ظرفیت تولید فورد در مکزیک خواهد شد و این طی برنامه گسترده‌ای که در اتاق‌های مدیران شرکت فورد طراحی شده به شرح زیر است: نخست کارخانه تولید نسل جدید پیشرانه‌های شرکت فورد در چی‌هواهوا با توسعه کارخانه موجود چی هواهوا و دوم ساخت کارخانه‌ای جدید در گواناخاتو جهت تولید نسل جدیدی از جعبه‌دنده و سیستم انتقال قدرت‌.

هم‌اکنون در کارخانه‌های شرکت فورد در مکزیک حدود یازده هزار نفر کارگر مشغول به کار هستند و به نظر می‌رسد در یک شمای کلی این میزان تا 2020 به هیجده هزار نفر خواهد رسید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج