زمان تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس
۳۱۶۰۶۵
۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
۸۱۴۴
دبیر ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس از دوم اردیبهشت آغاز می شود، گفت: تاکنون نتیجه ۲۰۶ حوزه انتخابیه از سوی شورای نگهبان تائید شده است.
خبرگزاری مهر: دبیر ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس از دوم اردیبهشت آغاز می شود، گفت: تاکنون نتیجه ۲۰۶ حوزه انتخابیه از سوی شورای نگهبان تائید شده است.

محمد حسین مقیمی با اشاره به دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: همه تمهدیات و اقدامات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس در نظر گرفته شده است و تبلیغات نامزدهای انتخاباتی نیز از ۸ صبح دوم اردیبهشت آغاز می شود و تا ۸ صبح نهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

دبیر ستاد انتخابات تاکید کرد: در مرحله دوم ۱۳۸ نامزد در ۲۱ استان برای تصاحب ۶۹ کرسی مجلس در ۱۰ اردیبهشت ماه به رقابت خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه نتیجه انتخابات در ۲۰۶ حوزه انتخابیه تائید شده است، ادامه داد: فقط نتیجه یک حوزه باقی مانده که به زودی نتیجه این حوزه نیز از سوی شورای نگهبان اعلام خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات در مورد تعیین تکلیف آراء ابطال شده منتخب اصفهان نیز گفت: هماگونه که قبلا  اطلاع رسانی شده است نظر وزارت کشور آن است که نفر ششم حوزه انتخابیه اصفهان که بیش از ۲۵ درصد آراء مردم را کسب کرده، باید جایگزین منتخب سوم شود.

مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در خوزستان برای ۷ کرسی، آذربایجان غربی ۶ کرسی، لرستان ۵ کرسی، فارس، زنجان و گلستان هر یک ۴ کرسی، ایلام، تهران، گیلان و مرکزی ۳ کرسی و اردبیل، اصفهان، چهارمحال بختیاری، کردستان، کرمانشاه، مازندران و همدان برای ۲ کرسی و در خراسان رضوی، هرمزگان و یزد نیز برای ۱ کرسی بلاتکلیف برگزار می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج