افزایش قیمت نان تکذیب شد
۳۱۸۱۸۵
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۹
۱۴۰۳۸
عطف به انتشار گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با آن خبرگزاری و انتشار خبر افزایش قیمت نان، بدینوسیله مقتضی است نسبت به اصلاح و انتشار توضیحات و تکذیب خبر افزایش قیمت نان اقدام گردد.
باشگاه خبرنگاران جوان: عطف به انتشار گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با آن خبرگزاری و انتشار خبر افزایش قیمت نان، بدینوسیله مقتضی است نسبت به اصلاح و انتشار توضیحات و تکذیب خبر افزایش قیمت نان اقدام گردد.

روابط عمومی معاونت اجرایی رئیس جمهور اعلام کرد: چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان برداشت شخصی خبرنگار بوده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجرایی رئیس جمهور، عطف به انتشار گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با آن خبرگزاری و انتشار خبر افزایش قیمت نان، بدینوسیله مقتضی است نسبت به اصلاح و انتشار توضیحات و تکذیب خبر افزایش قیمت نان اقدام گردد.

مشاور معاون اجرایی رییس جمهور در این گفتگو به طرح جامع آرد و نان اشاره و تصریح نموده اند در صورت تصویب طرح جامع، احتمال افزایش قیمت وجود دارد و در آن صورت دولت تمهیدات جبرانی لازم را پیش بینی کرده است که البته هنوز تصویب نشده است.

مشاور معاون اجرایی رییس جمهور در این گفتگو تاکید نموده اند چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان برداشت شخصی خبرنگار بوده است. کما اینکه بعضا مثال هایی که جهت روشن شدن موضوع ارزش نان و مولفه های اقتصادی برای خبرنگار زده شده، متاسفانه در قالب گفتگو تنظیم و منتشر گردیده که اقدامی بدور از اصول و اخلاق حرفه ای است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج