شهاب حسینی کند ذهن می شود!
۳۲۰۰۰
۱۹ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۷
۱۰۷۲۴ 
این فیلم داستان زوج جوانی است که از نظر هوشی هر دو کند هستند و به لحاظ ژنتیکی مشکل آی کیو دارند. این زوج کندذهن بعد از ازدواج با اینکه عاشق همدیگر هستند، دچار مشکلاتی می شوند.
  مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

 شهاب قرار است این بار در فیلم مازیار میری بازی کند تا اولین تجربه همکاری اش با نگار جواهریان رقم بخورد. در این کار، میری داستانی را جلوی دوربین می برد که از کار سینمایی قبلی اش کاملا دور است.

 این فیلم که در سکوت خبری کامل، مراحل پیش تولیدش را طی می کند، داستان زوج جوانی است که از نظر هوشی هر دو کند هستند و به لحاظ ژنتیکی مشکل آی کیو دارند. این زوج کندذهن بعد از ازدواج با اینکه عاشق همدیگر هستند، دچار مشکلاتی می شوند.منوچهر محمدی تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد و نویسنده کار هم حامد محمدی، پسر منوچهر محمدی است. همکاری مازیار میری و منوچهر محمدی برای سینمایی ها کمی جالب توجه است. این دو نفر با یک نامه نگاری مفصل با همدیگر، چندی پیش در صدر اخبار سینمایی قرار گرفته بودند.

میری وقتی فهمید محمدی قصد دارد فیلمی در مورد زندگینامه امام خمینی (ره) بسازد، نامه ای با عنوان «تا اطلاع ثانوی شما خودی نیستید» نوشت و در آن سعی کرد، جفاهایی که نسبت به فیلم «بوسیدن روی ماه» در جشنواره و در تاریخ اکران شده، دوباره به تهیه کننده این کار یادآوری کند.

او در بخشی از این نامه آورده بود: «آقای محمدی! اصلا تا به حال فکر کرده اید که می خواهید با کدام کارگردان برای چنین فیلمی درخواست پروانه ساخت بدهید؟ سید رضا میر کریمی؟ مجید مجیدی؟ کمال تبریزی؟ مجید راعی؟ کافی است تماسی با آقای کمال تبریزی بگیرید و ببینید دوستان با سازنده چند فیلم بسیار مهم دفاع مقدس که حتی یکی از آن فیلم ها یعنی «لیلی با من است» از نظر رهبری نظام، یکی از بهترین فیلم های دفاع مقدس شناخته شده است، چه برخوردهایی کرده اند و در پی درخواست های مکرر ایشان برای پروانه ساخت چه پاسخ هایی داده اند یا از دوستان دیگر بپرسید که چه پیغام هایی از این آقایان گرفته اند یا تجربه اکران سال قبل («عصر روز دهم») خود را مرور کنید، یادم هست فیلم عاشورایی بود...».

 محمدی هم همان زمان در پاسخ به این کارگردان نوشت: «مازیار میری عزیزم امیدوارم باور کنی که در این هرزباد مسموم که قصد دارند ایران عزیز را کویر خشک و بی آب و علف نشان دهند که باید از آن رفت، ما اتفاقا وظیفه داریم به سراغ زلال معرفت دینی و انقلابی و ملی خود بازگردیم. ما وظیفه داریم از امام و ارزش هایی که او بدان عشق می ورزید سخن بگوییم. در این وانفسای عافیت طلبی من بر خود وظیفه می دانم تا اتفاقا در دل سخت ترین و دشوارترین و با شرم بایدم گفت مهجورترین موضوع بروم.

 سخن گفتن از امام و فیلم ساختن برای وی و به اندازه کف دستی از دریای معرفت ایشان برای لب های تفدیده و تاول زده نسل سوم و چهارم این مرز و بوم آوردن بر من فریضه است. لذا از گفتن از حق وصیت است و صبر بر مصیبت های پس از گفتن حقگویی وصیتی است که باید یکدیگر را بر آن سفارش کنیم...» حالا گویا نتیجه این نامه ها که به جای انتشار می توانست در یک مکالمه تلفنی خصوصی هم خلاصه شود، همکاری در پروژه جدید است؛ پروژه ای که برای اولین بار شهاب و نگار را روبروی هم دارد.

 شهاب به تازگی از بازی در تله فیلم «تعبیر خواب» به کارگردانرضا دادویی آزاد شده و مشغول تمرین تئاتر به عنوان کارگردان در کنار احمد ساعتچیان است. البته شنیده می شود که او قرارداد دیگری هم با محمد هادی کریمی بسته است تا نقش اصلی فیلم سینمایی این کارگردان را هم بازی کند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
-
12:44 - 1391/06/19
بازی هر دوتاشون رو دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:31 - 1391/06/19
من خیلی آقای حسینی روقبول دارم یقین دارم که همیشه بازی متفاوتی بابقیه دارن امیدوارم همیشه موفق باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج