اعزام داوطلبانه نیروهای ارتش به سوریه
۳۲۰۱۲۷
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
۹۵۰۱
فرمانده کل ارتش گفت:‌ برخی از داوطلبان به سوریه اعزام شدند که تحت مسئولیت همان سازمان مسئول هستند و ممکن است از تیپ ۶۵ نیز در میان آنها باشند.
خبرگزاری تسنیم: فرمانده کل ارتش گفت:‌ برخی از داوطلبان به سوریه اعزام شدند که تحت مسئولیت همان سازمان مسئول هستند و ممکن است از تیپ ۶۵ نیز در میان آنها باشند.

امیر سرلشکر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت امیرسپهبد شهید محمد ولی قرنی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حضور تکاوران ارتش ایران در سوریه و اینکه آیا این حضور مستشاری است یا خیر گفت: ارتش در کمک‌های مستشاری به سوریه مسئولیت ندارد و تنها سازمانی در کشور وجود دارد که این اقدامات را انجام می‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که قبلا اعلام شده از تیپ 65 ارتش به سوریه رفته‌اند،‌ افزود:‌ هیچ وقت ادعا نکردیم که تیپ 65 نوهد در آنجا وجود دارد، بلکه برخی از داوطلبان به سوریه اعزام شدند که تحت مسئولیت همان سازمان مسئول هستند و ممکن است از تیپ 65 نیز در میان آنها باشند.

فرمانده کل ارتش درباره خرید تسلیحات جدید از روسیه و اینکه آیا اس 300 تحویل ایران داده شده یا خیر، تصریح کرد:‌ به هر حال هر سلاح جدیدی که خریداری می‌شود قبل از آن تست خواهد شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج