درخواست پسر شاعر انقلاب از سمیعی
۳۲۰۴۲۸
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
۱۹۱۳۵ 
فرزند احمد عزیزی گفت: به نظرم رسید اساتیدی مانند پروفسور سمیعی و سایر جراحان مغز و اعصاب جهان که اکنون به واسطه همایش جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران هستند، پدرم را ببینند و شاید آنها راهکاری برای درمان وی داشته باشند.
خبرگزاری فارس: فرزند احمد عزیزی گفت: به نظرم رسید اساتیدی مانند پروفسور سمیعی و سایر جراحان مغز و اعصاب جهان که اکنون به واسطه همایش جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران هستند، پدرم را ببینند و شاید آنها راهکاری برای درمان وی داشته باشند.

ابوالفضل عزیزی تنها پسر احمد عزیزی شاعر انقلاب اسلامی از روند درمانی پدرش گفت: ۹ سال است که پدر ما در بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بستری هستند و خب علت بستری شدن او نیز تخریب ساقه مغز است که ارتباط مغز با سایر اعضای بدن به واسطه آن قطع شده است.

وی افزود: دکتر‌ها در اوایل می‌گفتند که به مرور زمان بهبود پیدا خواهد کرد ولی تصور ما این میزان نبود. روند بهبود به قدری کُند است که او آسیب‌هایی می‌بیند بسیار زیاد است و بابا اکنون درگیر آنها است.

عزیزی در ادامه با اشاره به همایش جراحان مغز و اعصاب گفت: هیچ تغییری در اوضاع پدر حاصل نشده و به نظرم رسید که اساتیدی مانند پروفسور سمیعی و سایر جراحان مغز و اعصاب جهان که اکنون به واسطه همایش جراحان مغز و اعصاب در ایران هستند احمد عزیزی را ببینند و شاید آنها راهکاری داشته باشند.

او اضافه کرد: احمد عزیزی اکنون هوشیار کامل است و افراد را می‌شناسد ولی واکنشی نمی‌تواند نشان دهد و فقط صداها را می‌شنود. بارها گفتم که اگر بابا تکلم داشته باشد من دست و پای او می‌شوم.

فرزند شاعر انقلاب اسلامی گفت: متاسفانه بارها از طریق ارشاد پیگیری کردیم ولی نتیجه نگرفتیم و برای ما سوال است که چرا هیچ پاسخی نمی‌دهند. ما این‌روزها در برزخ هستیم و بلاتکلیفیم و بیشتر از بابا ما مریض هستیم و امیدواریم که بهبودی زودتر حاصل شود. دل و دماغ کاری نداریم. پرسنل بیمارستان امام رضا(ع) هم پدر را دوست دارند و از او نگهداری می‌کنند ولی اتفاقی برای بهبودی او صورت نمی‌گیرد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1395/02/02
ان شاء الله خدا همه بیماران رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1395/02/02
لطفا بازنشر شود تا انشاالله به گوش پروفسور سمیعی عزیز برسد.. با آرزوی سلامت برای همه بیماران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج