ویسی: بارسا نیستیم استقلال خوزستانیم!
۳۲۰۶۴۲
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶
۱۴۷۶۸
سرمربی استقلال خوزستان از کسب یک امتیاز در تبریز راضی است .
ورزش سه: سرمربی استقلال خوزستان از کسب یک امتیاز در تبریز راضی است .

عبدالله ویسی یکئ جمله جالب در حرفهایش گفت ؛ اینکه تیمش بارسا نیست که همه را لت و پار کند!

از مساوی راضی ام

ما می‌خواستیم خط حمله گسترش فولاد را از دروازه خودمان دور نگه داریم و توانستیم ابراهیمی را به خوبی کنترل کنیم. خط دفاعی ما روز خیلی خوبی داشت و در خانه حریف وقتی نتوانی ببری، مساوی هم نتیجه خوبی است. بازیکنان ما هرچه را که از آن‌ها خواسته بودیم انجام دادند و از عملکرد همه آن‌ها راضی‌ام.ر نیمه دوم شرایط فرق کرد و گسترش فولاد توانست شروع خوبی داشته باشد. این تک امتیاز ما را در کورس نگه می‌دارد و از این مساوی راضی‌ام و امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم.

برای ما ارزش قائل شوید

 گسترش فولاد در خانه خود بازی می‌کرد و باید هم آنگونه حمله می‌کرد. این مساوی دلیل بر این نیست که بگوییم تیم ما مستحق بالانشینی در جدول نیست تاکنون در 15 بازی توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم و باید برای تیم‌هایی مثل ما ارزش قائل شد.

پنالتی نبود

سرمربی استقلال خوزستان در مورد صحنه مشکوک به خطای پنالتی روی بازیکن گسترش فولاد در نیمه اول گفت: بچه‌ها به من گفتند که پنالتی نبوده و کارشناس داوری اهواز هم چنین اعتقادی داشت.

زمین عالی بود

کیفیت بسیار مناسب زمین و وضعیت چمن هر دو تیم را برای بازی کردن جهت کسب پیروزی تشویق می‌کرد.

بارسلونا نیستیم

گسترش فولاد تیم خیلی خوبی است و ما هم بارسلونا نیستیم که همه تیم‌ها را لت و پار کنیم و مقابل گسترش فولاد بازی خیلی خوبی ارائه دادیم.

4 تیم شانس دارند

هر سه چهار تیمی که بالای جدول هستند برای قهرمانی شانس دارند و ما نیز همان طور که 27 هفته در کورس قهرمانی بودیم، سعی می‌کنیم چند هفته باقی مانده را هم به زور هم که شده در کورس بمانیم.

ابراهیمی را بستیم

 ابراهیمی در چند هفته اخیر خیلی سرحال بود و بازیکن خیلی تاثیرگذاری است و وقتی این بازیکن را ببندیم کار گسترش سخت می‌شود. امروز راه‌های نفوذ دیگر تیم گسترش را بسته بودیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج