طاهری: امید قرمزها برای قهرمانی کم نشده
۳۲۳۲۱۴
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
۱۱۰۶۵
سرپرست پرسپولیس گفت: امید پرسپولیس برای قهرمانی کم نشده و چرا نباید انتظار داشته باشیم پرسپولیس به روزهای خوب برگردد.
خبرگزاری فارس: علی‌اکبر طاهری در مورد اینکه پرسپولیس مقابل نفت با وجود حمایت هواداران نتیجه نگرفت آیا انتظار دارد که دوباره پرسپولیس به روزهای خوب گذشته بازگردد، گفت: چرا نباید چنین انتظاری داشت. تیم خوبی داریم و بازیکنان ما توانمند هستند. همه زحمت می‌کشند و  باید همین انتظار را داشت.

وی در مورد اینکه آیا غرور باعث این شکست شد، گفت: این تحلیل شماست.

طاهری افزود: فوتبال است و هرکدام از مربیان تاکتیک خود را دارند و هزار اتفاق می‌افتد. امید داشتیم نتیجه بهتری بدست بیاید اما ان‌شاءالله بازی بعدی این اتفاق بیفتد.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس به قهرمانی امیدوار است، گفت: همیشه امیدواریم و امید داریم. از اول فصل با امید قهرمانی کارمان را آغاز کردیم و این امید هم کم نشده است.

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه آیا بازیکنان جریمه خواهند شد یا خیر؟ تاکید کرد: وقتی آنها زحمت خود را کشیده‌اند و کار خود را کرده‌اند چه جریمه‌ای باید در نظر بگیریم.

طاهری در مورد اینکه در جمع بازیکنان چه صحبت‌هایی پس از شکست مقابل نفت مطرح شده است، گفت: گفتیم با روحیه بالا به خاطر هواداران بازی کنید.

وی در مورد داوری دیدار شب گذشته نیز تاکید کرد: کارشناسان باید در مورد داوری‌ها صحبت کنند.

طاهری در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد منصوریان پس از اینکه به داور حرفی زد که این موضوع باعث شد داوری به سود نفت برگردد، گفت: در هر صورت باید داوران در مورد اتفاقات دیشب نظر بدهند.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به سوال یک خبرنگار که از وی پرسید افشارزاده به خاطر نزدیکی به وزیر از موهبت‌هایی برخوردار می‌شود که خود طاهری که زمانی رئیس گودرزی بوده از این موهبت‌ها برخوردار نمی‌شود، با گلایه به این خبرنگار گفت: صحبت‌هایی مطرح می‌کنید که نه در شأن شماست، نه در شأن من و نه در شأن افشارزاده. این صحبت‌ها بی‌احترامی است. اینکه چه کسی رئیس چه کسی بوده حرف‌های درستی نیست و در شان من نیست که بخواهم پاسخ بدهم.

وی در مورد اینکه بازی با گسترش در کدام ورزشگاه برگزار می‌شود، گفت: هرچه که سازمان لیگ بگوید تابع قوانین هستیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج