متحول شده ترین استقلالی تیم مظلومی
۳۲۳۸۰۴
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
۸۱۲۱
میلاد فخرالدینی مدافع راست پرتحرک تیم استقلال را باید یکی از موثرترین آبی ها در سه هفته اخیر رقابتهای لیگ برتر دانست.
مشرق: ميلاد فخرالديني را بايد متحول‌شده‌ترين استقلالي تيم پرويز مظلومي در سه هفته اخير رقابت‌هاي ليگ‌برتر دانست.

اين مدافع كه در نيم‌فصل نخست مهم‌ترين كارش گلزني برابر نفت(هفته پنجم) بود در سه هفته اخير برابر دو تيم سرشناس پرسپوليس و سايپا دو پنالتي گرفت و در تقابل با فولاد يك پاس گل تماشايي ارسال كرد تا نشان دهد شرايطش با نيم‌فصل نخست اختلاف فاحشي پيدا كرده است.
 
ميلاد فصل قبل به سپاهان گل زد و در تقابل با سايپا و سپاهان به جاسم كرار و اميد ابراهيمي پاس گل داد. البته اين مدافع- هافبك در ايستگاه هفدهم ليگ‌14 از مدافعان استقلال‌صنعتي يك پنالتي گرفت تا تعداد حركات موثرش در طول اولين فصل استقلالي شدنش به عدد4 برسد.

2پنالتي گرفت و يك پاس گل داد

مدافع سابق تراكتورسازي در نيم‌فصل نخست فصل جاري ليگ‌برتر مثل سال قبل فقط يك‌بار برابر نفت موفق به گلزني شد و در 10ديدار ديگري كه حضور داشت، نتوانست آنچنان كه بايد و شايد موثر باشد.

با تمام اين اوصاف ميلاد در ايستگاه26 نيم‌فصل دوم از محسن مسلمان(دقيقه88) پنالتي گرفت تا نقش موثري در كمرنگ‌‌تر شدن شكست سنگين استقلال برابر پرسپوليس داشته باشد.

فخرالديني يك هفته بعد در ديدار برابر فولاد فقط به 12دقيقه زمان احتياج داشت تا با پاس تماشايي‌اش بهنام برزاي را به گل برساند.

اين مدافع سپس در هفته بيست‌وهشتم- هوشمندانه- از ابراهيم شكوري سايپا پنالتي گرفت تا طي سه ديدار پي‌درپي هت‌تريك اثرگذاري در جمع آبي‌ها را به ثبت برساند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج