برچسب دیجیتالی برای یخچال‌ها
۳۲۳۹۹۰
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
۴۹۹۱
احتمالا شما هم برای یادآوری کارهایی که باید انجام دهید، در گوشی خود از یادآور تقویم، یادداشت و راهکردهایی دیگری استفاده می‌کنید.
مجله دیجی کالا - حدیث جانی: احتمالا شما هم برای یادآوری کارهایی که باید انجام دهید، در گوشی خود از یادآور تقویم، یادداشت و راهکردهایی دیگری استفاده می‌کنید. اگر هنوز هم از طرفداران روش قدیمی چسباندن برچسب روی یخچال (یا هر جای دیگری) هستید، دنیای دیجیتال برای شما خبر خوبی دارد. «سی‌نوت» (SeeNote) که به تازگی به بازار تکنولوژی معرفی شده است یک وسیله‌ی جالب است که مثل برچسب‌های قدیمی به سطوح می‌چسبد. این وسیله با یک «کاغد الکترونیکی» (e-paper) شکاف بین گذشته و آینده را پر می‌کند. این نمایشگر لمسی، قرارهای ملاقات، ترافیک، یادداشت‌های بین افراد و خیلی چیزهای دیگر را نمایش می‌دهد.

برچسب دیجیتال جایگزین برچسب‌های روی یخچال

ظاهر سی‌نوت به اندازه‌ی برچسب‌های قدیمی رنگارنگ و البته گران‌تر است و برای پیش سفارش آن باید 100 دلار هزینه کنید. احتمالا ارزش‌اش را دارد. چرا که به Wi-Fi وصل می‌شود، چند‌کاره است و به برنامه‌هایی مثل «Google Maps» و برنامه‌ی رایگان و پرکاربرد «If This Then That» متصل می‌شود. اگر شما هم برچسب دیجیتال سی‌نوت را می‌خواهید باید تا سال آینده صبر کنید. شرکت سازنده‌ی سی‌نوت می‌گوید سفارشات در بهار سال آینده به دست خریداران خواهد رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج