لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره
۳۲۴۰۱۸
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
۱۷۳۲۴ 
در بسیاری از خانه ها، فضا کم و به همین خاطر از اهمیت زیادی برخوردار است و تعبیه ی نشیمن اضافی می تواند یک چالش باشد. نشیمن پشت پنجره، راه حلی آسان و مؤثر برای ایجاد نشیمن بدون افزایش تعداد صندلی ها و اشغال فضای محدود کف می باشد.
وب سایت چیدانه: در بسیاری از خانه ها، فضا کم و به همین خاطر از اهمیت زیادی برخوردار است و تعبیه ی نشیمن اضافی می تواند یک چالش باشد. نشیمن پشت پنجره، راه حلی آسان و مؤثر برای ایجاد نشیمن بدون افزایش تعداد صندلی ها و اشغال فضای محدود کف می باشد.

لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره

لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره

حتما تا کنون نشیمن های پشت پنجره را حتی اگر از نزدیک ندیده باشید، در تصاویر دیده اید. دلیل نصب این نشیمن ها می تواند کاربرد معمولی نشستن باشد یا افزودن یک فضای شیک به دکوراسیون داخلی منزل. به هر حال دلیل نصب آن ها هرچه باشد، عناصری هستند که اگر بتوانید در پشت پنجره های خود جایی برای آن ها تعبیه کنید، بر ارزش و کیفیت فضای شما می افزایند. با چیدانه همراه باشید تا ۱۰ نمونه از این نشیمن ها را که به دلایل مختلف ایجاد شده اند با هم ببینیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...



خانه آرزوهای مهشاد و ابوالفضل، تازه عروس و داماد خوش سلیقه!

لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره

وارد خانه‌شان که می‌شوید تعجب می‌کنید چطور کسی توانسته بهار را با همه شکوفه‌های صورتی و سفیدش همیشگی کند. مهشاد ۲۴ ساله و ابوالفضل ۳۱ ساله زوج جوان دوست‌داشتنی هستند که توانستند با رنگ‌ها در خانه‌شان معجزه کنند. قصه آنها از آن روزی شروع می‌شود که دوست صمیمی مهشاد در دانشکده حقوق برادرش را به او معرفی می‌کند و هر دو شیفته هم می‌شوند. آنها از فروردین همین امسال شروع به خرید جهیزیه می‌کنند و تا شهریور که رسما زندگی مشترک‍‌‌شان را شروع کنند، خانه را با کمک مادر مهشاد می‌چینند.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...



جلوه زیبای باغ و حیاط با آبنماهای بیرونی!

لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره

آبنماها یکی از زینت بخش ترین عناصر در محوطه ی بیرونی محسوب می شوند، به خوبی می توانید از آن برای تلطیف فضای پیرامون خود استفاده کنید. آبنماها انواع مختلفی دارند که می توانید با توجه به نوع طراحی محوطه خود آن ها را انتخاب کنید و جلوه ی خاصی به فضای بیرونی خود ببخشید. با چیدانه همراه باشید تا انواع آن را بررسی کنیم .

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...



۴ مرکز آموزشی در ایران با معماری وسوسه انگیز

لذت زندگی در نشیمن های دنج پشت پنجره

۱۲ اردیبهشت همیشه ما را به روزهایی می برد که با شور و شوق زیادی برای روز معلم آماده میشدیم و دلمان می خواست بهترین هدیه را به معلم محبوب مان بدهیم. معلم هایی که با صبر و بردباری فوق العاده بچگی ها، سرکشی ها، درس نخواندن ها، مشق ننوشتن ها و شیطنت های ما را تحمل می کردند و هر روز با دستی پر سر کلاس می آمدند و امید فردایی روشن را به ما می دادند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج