قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۲۵۲۵
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
۲۱۵۱۸۲
خون شما، فقط از بیماری‌های پنهان‌تان خبر نمی‌دهد. شاید برای‌تان جالب باشد که بخشی از خصوصیت‌های آزاردهنده همسرتان، در خونش نهفته‌است و به همین دلیل است که به راحتی قابل اصلاح شدن نیست!
مجله سیب سبز: شما، فقط از بیماری‌های پنهان‌تان خبر نمی‌دهد و شما با یک آزمایش خون، فقط از کم و کاستی‌های بدن تان با خبر نمی‌شوید. بعضی از پژوهشگران می‌گویند که گروه خونی‌تان می‌تواند خلق و خوی شما را هم تحت تاثیر قرار دهد و بعضی‌های دیگر می‌گویند آدم شناسی با توجه به یک آزمایش خون، ادعایی است که باید به درستی‌اش شک کرد. اما در این شماره، ما باورهای گروه اول را در اختیار شما می‌گذاریم و قضاوت در مورد آن را به خود‌تان می‌سپاریم. شاید برای‌تان جالب باشد که بخشی از خصوصیت‌های آزاردهنده همسرتان، در خونش نهفته‌است و به همین دلیل است که به راحتی قابل اصلاح شدن نیست!
 
قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید! 
 

A؛ منظم و دلسوز

مدیران باهوش اما پر اشتباه


اعضای این گروه خونی  رهبرانی باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زیادی را هم مرتکب می‌شوند. لیندن جانسون، ریچارد نیکسون و هیتلر همگی از رهبران بزرگ سیاسی جهان هستند که به دلیل اقتدار‌شان نامشان در تاریخ ماند ولی نتوانستند تا پایان حمایت مردم را به خود جلب کنند و فجایع  یا بحران‌هایی را با نام خود در تاریخ ثبت کردند.

اگر گروه خونی همسر شما A باشد، باید بگوییم که او فردی مشکل‌پسند و منظم است. او عاشق هماهنگی و موقعیت‌های شفاف است و بیشتر از صاحبان هر گروه خونی دیگری از قانون پیروی می‌کند. چنین فردی مدام به فکر سر و سامان دادن اوضاع است و حتی لباس پوشیدن و آرایش موهایش هم، همیشه مرتب به نظر می‌رسد. محققان می‌گویند صاحبان گروه خونی A دلسوزترین آدم‌های جهان هستند اما در عین حال، افرادی کمال‌گرا بوده و دوست دارند همیشه در شرایط از پیش تعیین شده و منظم قرار بگیرند.

بررسی‌ها روی گروه خونی افراد نشان داده شغل پلیسی، از هر کاری برای آنها مناسب‌تر است زیرا این افراد به جزئیات اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت می‌برند.

اگر با یکی از دارندگان این گروه خونی روبه‌رو هستید، خوشحال باشید. زیرا این افراد به راحتی از دست شما عصبانی نمی‌شوند و به شکل عجیب و غریبی خویشتندار هستند. این افراد وظیفه‌شناس​اند و حتی اگر بی‌قانونی بیداد کند، از زیر مسئولیت‌هایشان شانه خالی نمی‌کنند. با چنین فردی شما می‌توانید یک زندگی آرام و پر از اطمینان داشته باشید. متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می‌توانیم آنها را به عنوان صادق‌ترین افراد جهان معرفی کنیم. البته اگر فرد اجتماعی و برون‌گرایی باشید، باید بدانید این افراد درست برعکس شما هستند.
 
آنها تودار هستند و کمی سخت‌تر از دیگران با جمع خودمانی می‌شوند. درست است که افراد متعلق به گروه خونی A هزار و یک خصوصیت مثبت دارند اما اگر می‌خواهید یکی از آنها را برای یک عمر زندگی انتخاب کنید باید بدانید که فردی انعطاف‌ناپذیر است و هیچ مهارتی در پس‌انداز پول و پیشرفت مالی ندارد.O؛ رقابت‌جو و ریسک‌پذیر

مدیران مقتدر یا مافیای مخرب


رونالد ریگان، ملکه الیزابت و پسرش پرنس چارلز، همه از اعضای این گروه خونی هستند و نمونه‌های خوبی برای نشان دادن اقتدار افراد این گروه خونی به شمار می‌روند. البته اقتدار آنها همیشه در مسیر درست هدایت نمی‌شود و تاریخ نشان داده که برجسته‌ترین اعضای گروه‌های بزرگ مافیا هم دارندگان گروه خونی O هستند. یکی از معروف‌ترین این افراد، آل‌کاپون است و بوی جورج، ستاره موسیقی ساختارشکن راک هم یکی دیگر از آنهاست که بعد از مشهور شدن با مصرف زیاد مواد مخدر رسوایی برپا کرد.

این گروه چه در رشته‌های ورزشی وارد شوند و چه در کسب و کار‌شان، همیشه در خط مقدم هستند. عاشق رقابت هستند و می‌توانند در هر گروهی، مثل یک مدیر خوب و مقتدر عمل کنند.
آنها افرادی هدفمند هستند و خوب می‌دانند که برای چه چیزی تلاش می‌کنند؛ البته ریسک‌پذیر بودنشان هم در این مسیر همراهی‌شان می‌کند و چون درک خوبی از سلسله مراتب اجتماعی دارند،  بعد از حضور در یک موقعیت، می‌توانند نظر مثبت دیگران را به ‌خود جلب کنند.

افراد صاحب این گروه خونی، خوشبین و وفادارند و میانه‌ای هم با عصبانیت ندارند. البته نباید فراموش کرد که بی‌نهایت حسود هستند و مدیریت بحران خوبی هم ندارند و به ‌جای آن ترجیح می‌دهند از موقعیت‌های آشفته فرار کنند. درست است که آنها عاشق قدرت هستند اما همین ویژگی می‌تواند از اعضای این گروه، افرادی طماع بسازد.
 
قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!B؛ ساختارشکن و نوآور

عاشق تمرکز و جنگ


جالب اینجاست که اعضای این گروه خونی، سهم زیادی در میان ورزش‌هایی که نیاز به تمرکز زیاد دارد، دارند. در میان موفق‌ترین گلف‌بازان جهان، کسانی مثل جک نیکولاوس و قهرمانان ژاپنی مثل جومبو زاکی و ایسائو را می‌توانیم ببینیم. آنها در جنگ هم می‌توانند فرماند‌هانی خلاق باشند و کسانی مثل ناپلئون بناپارت، مارشکال رومل و ژولیوس سزار همگی از صاحبان این گروه خونی بوده‌اند.

جمعیت دارندگان این گروه خونی زیاد نیست اما می‌توانیم آنها را در دسته جالب‌ترین آدم‌های روی زمین جا دهیم. افراد این گروه خونی را هرکسی نمی‌تواند تحمل کند اما خصوصیات جالبی دارند که در اوج پیچیده بودنشان، آنها را زیبا‌تر جلوه می‌دهد. این افراد به شدت رک هستند و دوست دارند زود سر اصل مطلب بروند. آنها کار زیادی با ساختارهای پیچیده اجتماعی ندارند و زیاد هم در قید و بند آداب و تشریفات نیستند. آنها به قوانین اهمیت زیادی نمی‌دهند و گرچه این ویژگی یکی از خصوصیات منفی آنهاست اما باعث می‌شود این افراد در نوآوری و پدید آوردن راه و رسم‌های تازه،‌ همیشه در صف اول باشند.
 
آنها بی‌قید و بند هستند و افرادی انعطاف‌پذیر به شمار می‌روند. اما پیچیدگی‌های آنها، چیزی از توانایی خارق‌العاده‌شان در تجسس کم نمی‌کند، بلکه تنها به خلاقیت‌شان می‌افزاید. این افراد تیزهوش هستند اما هرگز نمی‌توانید آنها را کنترل و وادارشان کنید که منظم شوند. این افراد تمایل زیادی به یک شغل مادام‌العمر ندارند و در اوج تکبر، آسان‌گیر هستند. افراد گروه خونی B آشپزهای خارق‌العاده‌ای هستند و به شکم‌شان بیش از حد اهمیت می‌دهند. آنها علاقه‌ای به زرق و برق ندارند و زندگی را راحت‌تر از دیگران می‌بینند. چنین افرادی می‌توانند به راحتی و با سخنانشان شما را شیفته خود کرده و به یک عشق ماجراجویانه دعوت‌تان کنند. اما یادتان نرود که آنها می‌توانند به راحتی بی‌وفایی کنند، گاهی هم افرادی تنبل و حتی دم‌دمی مزاج می‌شوند.AB؛ طناز و منطقی

مدیران ماندگار مذهبی


کولی‌ها اصلی‌ترین صاحبان این گروه خونی هستند و حساسیت شگفت‌انگیز روحی‌شان هم می‌تواند نشانه‌ای برای عضویت‌شان در این گروه باشد. اما در میان AB‌ها، سرگروه‌های  مذهبی را هم مشاهده می‌کنیم. برای مثال بودا، سن فرانسیس و مهاتما گاندی همگی از اعضای این گروه خونی بوده‌اند و آرامش فوق‌العاده‌شان هم گویای تعلق‌شان به این گروه است.

آمارهای سال 85 می‌گوید که جمعیت این گروه خونی در ایران تنها 7/42 درصد است اما این گروه کم‌جمعیت را می‌توانیم فرهیخته‌ترین گروه جمعیتی بدانیم. آنها عاشق علم هستند و افراد منطقی، حساس و آرام به حساب می‌آیند. این افراد بسیار خونسرد و خویشتندار هستند اما مراقب باشید که از این خصوصیت‌شان سوء استفاده نکنید و بار زیادی را روی دوش‌شان نیندازید. افراد دارای گروه‌خونی AB می‌توانند آشوب‌‌هایی را آرام کنند. آنها می‌توانند دیگران را با روحیه طنزی که دارند نقد کنند و با قهقهه‌های‌شان جمعیت را سرحال بیاورند. آنها تاجران خوبی هستند؛ اگر خواستگاری با گروه خونی AB دارید،‌ می‌توانید امیدوار باشید که با پشتکارش، خیلی زود پیشرفت کند. آنها حسابدارهای خوبی می‌شوند و به این رشته بیشتر از سایر مشاغل علاقه دارند. گرچه صاحبان گروه خونی A افرادی وقت‌شناس هستند، ‌اما AB‌ها نیز در رتبه دوم وقت‌شناسی قرار دارند.

اگر با فردی از این گروه خونی روبه‌رو هستید، باید بدانید که نه به گذشته فکر می‌کند و نه به آینده دور؛ برای او حال و آینده نزدیک در اولویت قرار دارد و با تمام وجود در زمان زندگی می‌کند.

شناختن فردی از این گروه خونی آسان نیست زیرا او نه فردی خودمانی است و نه محافظه‌کار بودنش می‌گذارد که از حال و هوایش سر در بیاورید. اما این افراد هنرمندان خوبی نیز هستند و از آنجا که محاسبه‌گر خوبی هستند، می‌توانید حساب زندگی را به راحتی به دستشان بسپارید.
انتشار یافته: 75
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1391/07/22
وای چقدر عکسای بزرگ صفحه اول سایتتون خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
بیشتر شبیه رمالی می موند! من گروه خونی ام o هست و اکثر خصوصیاتی رو که برای این گروه خونی برشمردند ندارم .مطلقا مقتدر و ریسک پذیر نیستم و ...
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1391/07/22
مرسی من O هستم و نامزدم A تا حدودی درست بود. ممنونم*
پاسخ ها
مامان لیلا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
ملودی قشنگم من هم O هستم و همسرم A
30 سال از زندگیمون میگذره عزیزم به دلت بدراه نده هیچوقت دختر گلم.
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1391/07/23
حالا اگه گروه خونیشو ندونه چی؟!
اونوقت نمیگن دختره هوله، بله نگفته میگه بریم آزمایشگاه آزمایش بدیم؟!؟!؟!؟
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1391/07/23
روی من که درست در نیامد. من O هستم خیلی با خلقیات من جور در نمی یومد. شوهرم A اتفاقا خیلی فکر پول جمع کردن و فکر آینده هست. اما انعطاف ناپذیریش واقعا درست بود
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
چه جالب مثل همیم...
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1391/07/23
هم گروه خوني مهمه هم ماه تولد واقعا جدي بگيريد كه به روز من نيفتيد نگيد خرافاته يه تحقيق دم دستي هم بين اطرافيانتون انجام بديد متوجه ميشيد
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1391/07/23
آره ملودی. امیدوارم خوشبخت باشی.
ولی اگه انعطاف ناپذیره واقعا جدی بگیر.
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
مرسی عزیزم تو هم خوشبخت باشی.
چشم جدی میگیرم فدات شم**
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
boro baba
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1391/07/26
باورتون میشه من نمیدونم گروه خونی شوهرم چیه؟
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1391/07/26
گروه خونی نیز با علم طالع بینی ارتباط داره مثلا بیشتر متولدین شهریور گروه خونی A دارند و متولدین بهمن و مرداد گروه خونی O دارند و تیر ماه B هستند
تازه طالع بینی با کف بینی نیز ارتباط داره مثلا در شهریور ماه انگشت حلقه بزرگتر از انگشت اشاره است ولی در مرداد انگشت اشاره بزرگتر است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
همش خرافاته
e
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
من شهریورم گروه خونی o+!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1391/07/26
انعطاف ناپذیر یعنی چی؟؟
پاسخ ها
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
انعطاف ناپذیر به معنی اینکه از اهداف خود دست بر نمی دارند که از بعد مثبت با همت و سختکوش محسوب می شوند ولی از طرف دیگر خشک و ناسازگار هم هستند
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1391/08/01
من O هستم و فروردینی. هر 4 تا تیتری که واسه این 4 گروه زدن شامل حالم میشه. حالا چیکار کنم؟؟؟؟ البته بجز طنازیD:
پاسخ ها
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
سلام نادیا خانم مقاله بالا به طور کامل درست نبود مثلا گروه خونی A اتفقا خوب پس انداز می کنند. راستی سال تولد هم مهم است مثلا سال میمون مار اسب و ...
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1391/08/20
سلام
من +B هستم...
برای من یکی که کاملا درست بود
ولی مطمئن باشین همه چیز به خود آدم بر میگرده....
من تا چند وقت پیش اینجوری نبودم....
هر چقدر بیشتر از خدا شناخت داشته باشیم موفق تر هستیم ( این برا من جواب داده)

ممنون از سایت واقعا عالیه مطالبتون
من که همشو میخونم
موفق باشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
نمیدونم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
سلام ببخشید چون یه مدتیه به شدت اینکه گروه خونی باشخصیت آدم ارتباط داره رو فکرم مشغول کرده میشه بگین شما که گروه خونیتون Bهست چجوری تطابق داره یعنی از اول تطابق داشته یا خودتون اخلاقتون تغییردادین
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1392/04/16
سلام .منم o هستم ولی نمیدونستم میتونم ما فیای خوبی بشم!!
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1392/04/18
سلام باتشکر از مطالب خوبتون.
ی سوال داشتم.میخواستم بدونم گروه خونی من O+ ولی خاستگارم A+هنوزم خون ازمایش نرفتیم. تا شنبه آینده ب امید خدا. میخواستم بدونم بهم میخوریم. یا نمیخوریم. اصلا چی باچی همخونی نداره.؟چطو میشه ک میگن خونا بهم نخوردن؟ تورو خدا یکی راهنمایم کنه و ازین سر درگمی درم بیاره ؟مرسی ی دنیا
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1392/05/09
سلام.من گروه خونی A+ هستم و خواستگارم B+.آیا خونمان به هم میخورد؟
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1392/08/17
سلام.من گروه خونی B+ هستم و خواستگارم A-.آیا خونمان به هم میخورد؟
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1392/09/17
سلام.گروه خونی من o مثبت گروه خونی طرفم هم همینه آیا میتونیم با هم ازدواج کنیم؟واسه بچه دار شدن چی آیا مشکلی هست؟ئممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۷
مشکلی نداره منو همسرم هردو B+ هستیم.
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1392/11/27
Man B mosbat hastam va kasi ke dostesh daram a mosbat
Mikhastam bedonam ma vase ezdevaj dochare moshkel mishim ya na ?
Mamnon misham age javabamo bedin
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1393/01/13
سلام من گروه خونیمbمثبته نامزدم oمثبت آیاگروه خونیمون به هم میخوره واسه بچه دارشدن مشکلی نداره
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1393/04/04
سلام من گروه خونیم b مٹبته و کسی که دوسش دارمم b مٹبته میخواستم بدونم واسه ازدواج گروه خونیمون بهم میخوره یا نه؟ و اگه خورد واسه اینده بچمون ناقص نمیشه؟؟ تورا خدا ج بدین خیلی سردرگمم مرسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
هیچ مشکلی نداره . منو همسرم هم b+ هستیم هردو :)
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1393/06/01
سلامتی همه oمثبتی ها :D
پاسخ ها
erfan
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سلامتی همه a+
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1393/06/03
من گروه خونیم o+ هست...واقعا تمام چیزایی ک گقتند درسته در مورد این گروه.در کل خیلی رقابت میکنم و دنبال قدرتم و همیشه دنبال رقیبم ....اصن آروم نمیشینم :-))
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1394/02/03
سلام من گروه خونیمB-هس کس ک دوسش دارم به گروه خونی من نمیخوره درازدواج دچارمشکل میشیم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1394/02/08
شوهر من A+هستش مال منم A+هستش مشکلی ب وجود نمیاد
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1394/04/25
گروه خونی خانم b+باشه وآقاA+میتونن باهم ازدواج کنن ودرضمن خانم متولد دی وآقا متولد آذر.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
به ماه ربط نداره والا .. باز گروه خون یه چیزی
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1394/06/20
من گروه خونیم A مثبته و فرد مورد علاقم oمثبت واسه ازدواج مشکلی نداریم؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین
یکس از دوستانممoمثبته و خواستگارشم oهستش به هم میخوره؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1394/07/22
سلام دوستان
من دوست ندارم با پسر عموم ازدواج کنم،چکار کنم گروه خونیمون مثبت باشه؟خواهشا راهنمایی کنید
Ireland
10:13 - 1394/11/05
به نظرم از خيلى نظرا درسته گروه خونى فقط ادما خيلى پيچيده استن و حتى بعضى وقتا خودشونم راجب خودشون نميدونن، من قبلاً نميدونستم گروه خونى خودمو حس زده بودم ب باشم اما شك داشتم بعد ازمايش كه دادم فهميدم آب استم
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1394/11/28
سلام ببخشید بجز تعیین گروه خونی راه دیگه ای هم هست که بفهمیم راهی دیگه ای هم هست که بتونیم بفهمیم میشه باهم ازدواج کرد یا نه اخه من از خون حساسم ضعف دارم نمیخوام جلو خاناده همسرم یا خود همسرم کم بیارم
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1395/06/03
سلام...
گروه خونی منB+ و گروه خونی دختری ک میخوام باهاش ازدواج کنمo+هست...ایا میتونیم باهم ازدواج کنیم؟؟خواهشا جوابمو بدیدددددد با تشکر
United States
10:57 - 1395/06/21
گروه خونی من Aهست و اونی که دوستش دارم o هست ایا به هم میخوره گروه خونیمون یا نه
United Arab Emirates
20:36 - 1395/08/13
من فقط موندم گروه خونی بودا رو چه جوری پیدا کردن؟؟!!! جسدی ازش مونده مگه؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/09/06
سلام
گروه خونی من a+
واقعا درست بود. ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/09/25
مزخرف به تمام معنا! من b+ هستم و اکثر خصوصیاتی رو که گفت ندارم، اکثرا رک گو نیستم، و البته پایبند به مقررات و قوانین.. ضمن اینکه بیشتر از ورزشهای تمرکزی به ورزشهای قدرتی تمایل دارم. البته در مورد اهمیت بیش از حد به شکم درست گفته!
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1395/10/02
در مورد گروه خونی من که b بود کاملا اشتباه بود..
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1395/10/24
گروه خونی من +oوگروه خونی عشقم +Aمشکلی نداره باهم ازدواج کنیم
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1396/04/30
گروه خونی منo ولی خصوصیات مذکور کاملا برعکس خصوصیات اخلاقی منه.
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1396/07/01
گروه خونی من aمنفی ی چیزایی درس گفتن
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1396/09/07
گروه خونی من B+هس با چه کسی می توان ازدواج مرد
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/09/19
همینو کم داشتیم که آدمای عصبانی با گروه خونیa با ما که گروه خونیoداریم ازدواج کنند یا آدمایی که قهر میکنند و گروه خونیbدارند !
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1396/10/08
سلام من گروه خونی امBمثبت وکسی که میخواهم باهاش ازدواج کنمABمثبت است.آیا میتوانیم ازدواج کنیم؟مشکلی پیش نمی آید؟
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1396/11/05
گروه خونی منم oمنفیه....نگرانم خیلی اخه مثل پدر مادرم نیست اونا Aمثبتن
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1397/05/07
کاملا درست بود هم در مورد خودم و هم اطرافیانم.
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/06/09
من گروه خونی ام ب منفی و گروه خونی عشقم آ مثبت پسرخاله درختر خاله هستیم ازدواج مان یا بچه دار شدنمان مشکلی نداره
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/06/09
من گروه خونی ام ب منفی و گروه خونی عشقم آ مثبت پسرخاله درختر خاله هستیم ازدواج مان یا بچه دار شدنمان مشکلی نداره
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/10/11
برای اینکه گروه خونیت با گروه خونی دیگر منفی باشد چه باید کرد
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/10/30
آیاگروه خونی aمثبت باoمثبت بهم میخوردکه ازدواج کنن مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/11/11
منو عشقم دوتاییمون گروه خونیمون aمثبت هستش میتونیم ازدواج کنیم؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1398/03/22
من گروه خونیم a مثبت گروه خونی نامراد bمثبت برا ازدواج مشکل نداره
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
سلام ببخشید گروه خونی شما که aمثبته این چیزای که گفته براتون درست دراومده یانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو