برنامه گالری‌های تهران در روزهای بهاری
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۲۷۹۴۵
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
۱۰۰۵۹
هنردوستان و علاقه‌مندان می‌توانند در آخرین روزهای اردیبهشت‌ برای دیدن نمایشگاه‌های متنوع هنرهای تجسمی به مراکز هنری و گالری‌های تهران مراجعه کنند.
خبرگزاری ایسنا: هنردوستان و علاقه‌مندان می‌توانند در آخرین روزهای اردیبهشت‌ برای دیدن نمایشگاه‌های متنوع هنرهای تجسمی به مراکز هنری و گالری‌های تهران مراجعه کنند. نمایشگاهی از آثار نقاشی و تصویرسازی نکیسا دانایی با عنوان «امروز نیمی از خودت باش» برگزار می‌شود. دانایی در این نمایشگاه 19 اثر را که با تکنیک اکرلیک و روان‌نویس کار شده‌اند، به‌نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه از 24 تا 30 اردیبهشت‌ماه در گالری «سبحان» واقع در بزرگراه صدر شرق، خروجی کامرانیه، بعد از زیرگذر صدر، جنب دامپزشکی، خیابان عباسی، کوچه پیشتاز، بن‌بست بعثت، شماره 4 برپاست و علاقه‌مندان از ساعت 16 تا 20 می‌توانند به دیدن این نمایشگاه بروند. این گالری روزهای شنبه‌ تعطیل است.

گالری اثر

یک چیدمان و چهار مجسمه از محمدحسین عماد در گالری «اثر» به‌نمایش گذاشته می‌شود. عنوان این نمایشگاه «پذیرش» است که پانزدهمین نمایشگاه انفرادی عماد در آستانه‌ی ششمین دهه‌ی زندگی‌اش محسوب می‌شود. آثار نمایشگاه «پذیرش» چه از منظر فرم زیبایی‌شناسی و چه از نظر معنا، لحظه‌هایی متفاوت و تأمل‌برانگیز را برای مخاطبان ایجاد می‌کنند.

نمایشگاه «پذیرش» 24 اردیبهشت‌ماه در گالری «اثر» به نشانی خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبه‌روی خانه هنرمندان، شماره 16 گشایش می‌یابد.

نگارخانه سهراب

نگارخانه «سهراب» در ادامه‌ی برپایی نمایشگاه‌های اساتید هنر ایران این‌بار به‌سراغ رامیز شهوق که یکی از چهره‌های مطرح هنر معاصر است، رفته و آثار این هنرمند فقید را به‌نمایش می‌گذارد. در نمایشگاه آثار رامیز شهوق که به نقاش «رنگ‌های خاموش» مشهور است، 40 اثر از این هنرمند گردآوری شده است.

نمایشگاه آثار این هنرمند از 24 اردیبهشت تا چهارم خردادماه در گالری «سهراب» به نشانی خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه سوم، ضلع جنوب غربی فلکه سوم نیلوفر، پلاک 5، واحد 1 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

گالری شکوه

تازه‌ترین آثار نقاشی «شِیما خشخاشی» در نمایشگاهی با عنوان «خواب کهن» به‌نمایش گذاشته می‌شود. در این نمایشگاه 12 اثر سورئال که با تکنیک اکریلیک روی بوم خلق شده‌اند، به‌نمایش گذاشته می‌شوند.

این آثار که حاصل دو سال تلاش هنرمند است، حکایتی از کابوس‌ها، رویاها و تصویرهایی خیالی از قلعه‌های غرق‌شده و رازهایی از گذشته‌های دور و تاریک و بارقه‌های روشنایی امید را به تصویر کشیده است.

نمایشگاه آثار خشخاشی از 24 اردیبهشت تا پنجم خردادماه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 21 و جمعه‌ها 16 تا 21 در گالری «شکوه» به نشانی فرمانیه، بلواراندرزگو، خیابان امیر نوری، شماره 19 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نگارخانه لاله

پنجمین نمایشگاه شاهنامه‌نگاری به‌مناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی برگزار می‌شود. این نمایشگاه ضمن توجه به جایگاه شاهنامه در فرهنگ حماسی و ملی ایران و با هدف زنده نگه داشتن این اثر فارسی از منظر هنرهای تجسمی برنامه‌ریزی شده و سعی در بازخوانی تمثیل‌ها و قابلیت‌های بصری آن داشته است.

هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه فرح اصولی، رضا افسری، رضا بانگیز، مهدی حسینی، جمشید حقیقت‌شناس، سعید خضایی، فرشید داودی، پژمان رحیمی‌زاده، پیمان رحیمی‌زاده، عرب‌علی شروه، طاهر شیخ‌الحکمایی، بهزاد شیشه‌گران، ترانه صادقیان، کیوان عسگری، یعقوب عمامه‌پیچ، حمید فام، نیلوفر قادری‌نژاد، مرضیه قره‌داغی، بهنام کامرانی، ایرج محمدی، جعفر نجیبی، علی ندایی و رضا هدایت هستند.

پنجمین نمایشگاه شاهنامه‌نگاری 24 اردیبهشت 95 با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه لاله گشایش خواهد یافت و برای بازدید تا 5 خرداد از ساعت 9 تا 19 ادامه خواهد داشت. نگارخانه لاله در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله قرار دارد.

گالری مس‌نگار

گالری «مس‌نگار» به‌عنوان تنها نگارخانه‌ تهران که به‌طور اختصاصی بر هنرهای سنتی و صناعی ایران، بخصوص قلم‎زنی تمرکز دارد، میزبان یک نمایشگاه گروهی هفت روزه‌ از هنرمندان قلم‌زن معاصر خواهد بود.

در نمایشگاه «تاریخِ در قاب» بیش از 60 تابلو از هنرمندانی مانند منصور حافظ‌ پرست، مصطفی میرفخرایی، رضا قادران، مجید بهرامی‌پور، حبیب آروان، رضا عابدی، محسن براتی، شاپور اکبری، مهدی یزدانی، امیر مالک صالحی، سعید کرمی، محراب دامادی و محمدرضا بصیری ارائه خواهد شد.

نمایشگاه گروهی «تاریخِ در قاب» 24 اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۶:۳۰ در گالری «مس‌نگار» به نشانی خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، کوچه حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، واحد تجاری شماره 5 افتتاح می‌شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

خانه هنرمندان ایران

هادی اشرفی 42 اثر طراحی خود را به انتخاب کامبیز درمبخش در خانه هنرمندان به‌نمایش می‌گذارد. این آثار در فضایی تخیلی خلق شده‌اند و مخاطب باید آن‌ها را ببیند تا بتواند با این آثار ارتباط برقرار کند. اشرفی در طراحی‌هایش از عناصر مختلف برای بیان مفاهیم مورد نظرم بهره گرفته است.

نمایشگاه آثار این هنرمند از 23 تا 31 اردیبهشت‌ماه از ساعت 14 تا 21 در گالری «نامی» خانه هنرمندان به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

گالری نقش جهان

نمایشگاه نقاشی‌های هانیه نوری با عنوان «سمبل کشورها» 24 اردیبهشت‌ماه در گالری «نقش جهان» افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه 14 اثر اکریلیک روی بوم با سبک مدرن به‌نمایش گذاشته خواهد شد.

سه تابلوی این نمایشگاه با استفاده از نمادهای معماری ایران و بقیه با استفاده از نمادهای کشورهای اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، هندوستان، ژاپن، مالزی، آلمان، استرالیا، روسیه و سوییس طراحی شده است.

نمایشگاه نقاشی «سمبل کشورها» از 24 تا 29 اردیبهشت‌ماه در نگارخانه «نقش جهان» به نشانی نیاوران، میدان یاسر به سمت تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان محمودی 2، شماره 9 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

گالری گلستان

«چکش - نقاشی»های کاوه یاری که خودش عنوان «چقاشی» را برای آن‌ها ابداع کرده است، به‌نمایش درمی‌آیند. «چقاشی» هنری است که با استفاده از یک چکش ساده، به فلز بی‌جان زندگی می‌بخشد و آن را به یک کار هنری رازآمیز و روح‌افزا تبدیل می‌کند.

نمایشگاه چقاشی‌های این هنرمند جمعه، ٢٤ اردیبهشت از ساعت ١٦ در گالری «گلستان» به نشانی دروس، خیابان کماسایی، شماره ٣٤ افتتاح می‌شود و تا ٢٩ اردیبهشت ادامه دارد.

فرهنگسرای نیاوران

نمایشگاه پرتره‌نگاری از مشاهیر موسیقی ایران 16 اردیبهشت‌ماه در فضای باز مجموعه فرهنگسرای نیاوران گشایش یافته است. این نمایشگاه پاسداشتی است از هنرمندان بزرگ و برجسته موسیقی اصیل و کلاسیک ایرانی که سال‌ها نغمه‌ساز ترانه‌های ماندگار سرزمین‌مان بوده‌اند.

در این نمایشگاه، چهره‌ی 15 نفر از مشاهیر موسیقی ایران در ابعادی بزرگ در فضای باز فرهنگسرای نیاوران چیده شده است. چهره غلامحسین بنان، محمدرضا لطفی، جلال ذوالفنون، پرویز مشکاتیان، لوریس چکناواریان، محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، حسین علیزاده، بیژن کامکار، ارسلان کامکار، کیخسرو پورناظری، کیهان کلهر، مجید درخشانی، کیوان ساکت و شهرداد روحانی در این نمایشگاه دیده می‌شود.

نمایش عمومی آثار تا 26 اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای نیاوران ادامه خواهد داشت.

هنرستان هنرهای زیبای پسران

هنرجویان هنرستان «هنرهای زیبای پسران» به‌مناسبت پایان یافتن سال تحصیلی، آثار خود را در زمینه‌های مختلف هنری به‌نمایش می‌گذارند. این نمایشگاه با عنوان «برداشت 9» شامل بیش از 300 اثر در حوزه‌های نقاشی، طراحی، گرافیک، چاپ، عکاسی، حجم و مجسمه‌سازی است و 23 ادریبهشت‌ماه ساعت 16 افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه تا 30 اردیبهشت از ساعت 9 تا 17 به آدرس پیچ شمیران، کوچه نورمحمدی، هنرستان هنرهای زیبای پسران، میزبان علاقه‌مندان است.

گالری آرته

نمایشگاه گروهی نقاشی «اُورپینتینگ» با نگاهی متفاوت به عکس و نقاشی برگزار شده است. در این نمایشگاه که به کوشش آتنا فریدونی و امین فخارزاده برپا شده، تخریب تصویر عکاسانه منجر به ساخت تصویری جدید از دریچه‌ی نقاشی می‌شود. در این گذر، هدف استفاده از عکاسی برای نقاشی کردن نیست، بلکه از نقاشی برای راه یافتن به دل عکس استفاده شده است.

در این نمایشگاه آثاری از حجت اعظم‌پور، محسن انجم شعاع، شادی سعیدی، مصطفی سلطانی، سارا صابری، شیرین عربی، امین فخارزاده، آتنا فریدونی، کژال فخری و حسین کرمی به‌نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه گروهی نقاشی‌های «اُورپینتینگ» از 17 تا 26 اردیبهشت از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه «آرته» به نشانی بزرگراه کردستان، جنوب، شیراز جنوبی، بلوار علیخانی، خیابان گلستان، 12 متری دوم، شماره 3 میزبان علاقه‌مندان است.

فرهنگسرای ارسباران

نمایشگاه تصویرگر و نویسنده سوییسی، آلبرتین و ژرمانو زولو با عنوان «تصویرسازی کتاب‌های مصور از سوییس» از 17 تا 29 اردیبهشت‌ماه میزبان علاقه‌مندان است. در این نمایشگاه 70 اثر در ابعاد مختلف از شش کتاب به نویسندگی ژرمانو و تصویرگری آلبرتین زولو در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایشگاه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

گالری شمس

نمایشگاهی از آثار هنرمندان مربوط به دوره‌های قدیم تا امروز، در گالری «شمس» برپا می‌شود.

در این نمایشگاه آثاری از آیدین آغداشلو، قوللر آقاسی، نصرالله افجه‌ای، بیوک احمری، محمد احصایی، احمد اسفندیاری، ناصر اویسی، پروانه اعتمادی، امیرحسین امیرجلالی، صفورا اسماعیل‌نژاد، رضا بانگیز، صادق تبریزی، بهمن جلالی، علی جمشیدی، بهرام دبیری، علی دقیق، رضا درخشانی، مریم رحمانی، ابوالقاسم سعیدی، مریم سالور، سهراب سپهری، جلال شباهنگی، عربعلی شروه، علی‌اکبر صنعتی، ناصر عصار، مسعود عربشاهی، ناصر عزیزی، یحیی فیوضی، هراج کاراپتیان، سیاوش کسرایی، پرویز کلانتری، فرهاد گاوزن، فریده لاشایی، سیراک ملکنیان، رضا مافی، حسین محجوبی، فرامرز مختارپور، کیوان مکری، احمد نصراللهی و هاکوپیان به‌نمایش گذاشته می‌شود.

گشایش این نمایشگاه 24 اردیبهشت‌ماه ساعت 16 تا 20 در گالری «شمس» به نشانی نیاوران، ضلع غربی فرهنگسرای نیاوران، کوچه خان سفید، شماره 10 خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز (به‌جز پنجشنبه‌ها) از ساعت 15 تا 19 از آثار آن دیدن کنند.

موزه هنرهای معاصر

نمایشگاه آثار حجمی و تابلوهای نقاشی ویم دلووی (هنرمند بلژیکی) از دوم فروردین‌ در موزه‌ هنرهای معاصر تهران برای بازدید علاقه‌مندان برپاست.

این نمایشگاه و منتخبی از آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر از 17 اسفند در گالری‌های موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح شده و تا 24 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 10 تا 19 روزهای جمعه و از ساعت 15 تا 19 (به‌جز شنبه‌ها و تعطیلات رسمی) به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 (روابط عمومی) یا با شماره تلفن‌های 88963200 و 88965411 تماس بگیرند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر