اپلیکیشن های بچه محصل های قرن 21!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۲۹۰۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۱
۱۱۶۹۹
با ما همراه باشید تا با جالب ترین اپلیکیشن هایی که در طول سال تحصیلی به آن ها احتیاج پیدا خواهید کرد، آشنا شویم. فراموش نکنید که این اپلیکیشن ها قرار نیست جای ما درس بخوانند، بلکه می‌خواهند کمک کنند تا در درس‌‌های خود موفق تر ظاهر شویم.
نارنجی: با ما همراه باشید تا با جالب ترین اپلیکیشن هایی که در طول سال تحصیلی به آن ها احتیاج پیدا خواهید کرد، آشنا شویم. فراموش نکنید که این اپلیکیشن ها قرار نیست جای ما درس بخوانند، بلکه می‌خواهند به ما کمک کنند تا در درس‌‌های خود موفق تر ظاهر شویم.

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

 مجموعه Wolfram Alpha

Wolfam Calculus Course Assistand

حسابان شاید یکی از مهم ترین دروس رشته ریاضی – فیزیک باشد. درسی که پایه های ریاضیات شما را شکل داده و مواردی را بیان می کند که تا آخرین ترم دانشگاه نیز به آن ها نیاز مبرم خواهید داشت. توصیه میکنیم تا جایی که می توانید این درس را جدی بگیرید، در غیر این صورت در دانشگاه با مشکل مواجه خواهید شد. سنگین ترین مسائل، تمرین ها و امتحانات در این درس برقرار است.

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

اکنون شما این شانس را دارید تا یک معلم خصوصی درجه یک را در تلفن همراه خود داشته باشید. اپلیکیشن ویژه ولفرام آلفا برای حسابان به شما کمک می کند تا از پس مشتق، حد، سری، انتگرال های چند گانه و... به خوبی بر بیایید. این برنامه نه تنها جواب نهایی مساله را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه آموزش گام به گام حل کردن را نیز در اختیار شما می گذارد.

قیمت : 3.99 دلار /  iOSWolfram Algebra Courseجبر و احتمال شاید اندکی از حسابان آسان تر باشد، اما قطعا این مورد چیزی از اهمیت بالای آن کم نمی کند. به کمک اپلیکیشن ولفرام به ارزیابی عبارات عددی بپردازید یا ارزش یک متغیر جایگزین را پیدا کنید، چند جمله ای ها را گسترش دهید یا به تجزیه کسر ها بپردازید. این برنامه روال همیشگی ولفرام را دنبال کرده و علاوه بر جواب نهایی مساله، آموزش مرحله به مرحله حل آن را نیز در اختیارتان قرار می دهد .

قیمت : 1.99 دلار /  iOSWolfram Physics

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

قوانین فیزیکی را چه دوست داشته باشید، چه نداشته باشید، علاوه بر کتب درسی، در زندگی روزمره ما هم نقش دارند، پس توصیه می کنیم که صلح خود را با این درس شیرین هرچه زودتر برقرار کنید. اپلیکیشن ولفرام به شما کمک می کند که مسائل سینماتیک، دینامیک، حجم، انرژی، کار و... را به آن سپرده و خیالتان بابت حل آن ها راحت باشد. اگر معادلات پیچیده این درس را متوجه نمی شوید، به هیچ وجه نگران نباشید، چرا که ولفرام با شکل ها و توضیحات بسیار ساده، شما را متوجه قوانین فیزیکی خواهد کرد.

فیمت : 2.99 دلار /  iOSWolfram General Chemisty

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

شیمی درس عجیبی است. شاید هیچ ارتباطی بین آن و دروس مهندسی پیدا نشود، اما همچنان از اهمیت بالایی در دبیرستان و دانشگاه برخوردارد است. کسانی که آینده شغلی خود را در رشته هایی مانند متالورژی جستجو می کنند، قطعا شیفته این درس هستند، اما به همین نسبت تعداد بسیار زیادی از رشته ها، کوچکترین ارتباطی در آینده با شیمی نخواهند داشت و همین موضوع سبب می شود که خواندن این درس برای آن افراد کمی دشوار باشد. اپلیکیشن ولفرام به شما کمک می کند تا راه خود را در جدول عناصر مندلیف پیدا کنید، با عناصر آشنا شوید، در معادله ها تعادل برقرار کنید و مسائل مولاریته را به راحتی حل نمایید.

قیمت : 4.99 دلار /  iOSWolframAlphaلازم نیست حتما دانش آموز یا دانشجوی رشته ریاضیات و حوزه مهندسی باشید تا از امکانات ولفرام آلفا بهره ببرید . اپلیکیشن اصلی این برنامه علاوه بر اینکه موارد گفته شده دربالا را نیز تا حدی پوشش می دهد، بلکه منبع لایزالی از اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد . برای مثال اگر در درس جغرافی مشغول مطالعه باشید، با جستجوی عبارت زلزله در ایران، می توانید جامع ترین اطلاعت ممکن را بدست آورید، ولفرام نقشه ایران را همراه با نقاط زلزله خیز برای شما می آورد، میزان ریشتر زلزله ها را نمایش می دهد و نمودار های آماری متفاواتی را رسم می کند. در مجموع اپلیکیشن ولفرام آلفا را برای کلیه رشته های تحصیلی توصیه می کنیم.

قیمت : 1.99 دلار برای آی او اس – 3.99 دلار برای اندروید /  اندروید –  iOSPhysics Bites! – Lenses

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

مبحث بازتاب نور، عدسی های و آینه های محدب و معقر از بخش هایی هستند که توضیح دادن آن ها شاید در پای تخته برای معلم اندکی دشوار باشد. این در حالیست که دانش آموز اگر تجسم صحیحی از نحوه بازتاب نور داشته باشد، می تواند به راحتی به حل مسائل این قسمت بپردازد. در این اپلیکیشن می توانید نوع عدسی را انتخاب کنید و با جابه جا کردن کانون، درک مصور بالایی را از این مبحث به دست آورید.

قیمت : 0.99 دلار / iOS
World Atlasبرای دوست داران جغرافی لازم است که همیشه از نقشه جهان و موقعیت کشور ها آگاه باشند. به کمک این اپلیکیشن ها شما می توانید نقشه کره زمین را مشاهده کنید، کمی بزرگنمایی کنید و به سراغ قاره ها و کشور های درون آن ها بروید، با لمس کردن هر کشور ضمن مشاهده پرچم آن، از اطلاعاتی همچون تعداد جمعیت، پایتخت، وسعت و ... بهره مند شوید. نهاد معتبر National Geographic این برنامه را برای iOS تدارک دیده است، البته اندرویدی ها هم می توانند از نمونه مشابه که امکاناتی یکسان دارد و البته رایگان نیز هست، بهره ببرند.

قیمت : رایگان برای اندروید – 0.99 دلار برای آی او اس /  اندروید –  iOS
Human Body Anatomy

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

همه ما در آزمایشگاه مدارسمان حتما یک اسکلت سفید رنگ از بدن انسان داریم. اسکلتی که شاید هیچ وقت نقش چندانی در آموزش ما ایفا نکرد. اکنون برای دکتر های آینده کار بسیار راحت شده است. چرا که به کمک گجت های همراهشان می توانند نقشه سه بعدی بدن انسان را داشته باشند و لایه به لایه در آن به جستجو بپردازند. استخوان ها، عضلات و .. همگی در اختیار شما است و از این طریق کاملا از اسرار بدن انسان آگاه شوید. نسخه iOS این برنامه بسیار کامل و قدرتمند است و البته اندرویدی ها هم می توانند از یک برنامه مشابه رایگان استفاده کنند.

قیمت : رایگان برای اندروید – 14.99 دلار برای آی او اس / اندروید – iOSSketchBook


اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

لازم نیست حتما دانش آموز گرافیک باشید تا به طراحی کردن علاقه داشته باشید. اگر تبلت دارید، پیشنهاد می کنیم کمی خرج کنید و یک قلم برای آن تهیه کنید. اکنون ابزار نقاشی و طراحی شما تکمیل شده است، بوم و قلم مو و رنگ و... همگی در دستان شماست. اپلیکیشن SketchBook با گذاشتن قلم مو های مختلف در اختیار شما، فضای فوق العاده حرفه ای را برای شکوفایی استعدادتان فراهم می کند.

قیمت : رایگان / اندروید – iOS400 لغت تافل

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

زبان انگلیسی درسی است که در دبیرستان یاد میگیرد و در دانشگاه نیز به صورت تصصی تر آن را دنبال خواهید کرد، اما این درس شاید جدی ترین درسی باشد که در زندگی آینده شما تاثیر گذار خواهد بود و نقش نردبان ترقی را برایتان ایفا خواهد کرد. توصیه می کنیم به هیچ وجه به کتاب های درسی اکتفا نکنید و تا زمانی که درگیر مشغله های زندگی نشده اید، زبان خود را تقویت کنید. یکی از منابعی که بر روی تلفن و تبلت خود می توانید از آن بهره ببرید، اپلیکیشن 400 لغت تافل است. لغات موجود در این برنامه نه تنها در بهبود زبان انگلیسی شما مؤثر است، بلکه شما را برای آزمون تافل نیز آماده ی کند. این برنامه 40 درس کتاب 400 Must Have Words for the TOFEL را در خود گرد آورده کرده است و ترجمه فارسی کلیه لغات را نیز در خود جای داده است. به کمک این برنامه می توانید از تلفظ صحیح لغات، کلمات مشابه و چند ویژگی دیگر بهره مند شوید.

قیمت : رایگان /  اندرویدDictionary

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

یک دیکشنری خوب همیشه به کار می آید. بهتر است گزینه ای را انتخاب کنیم که در آن واحد توانایی ترجمه لغات فارسی به انگلیسی و بلعکس را داشته باشد. پیشنهاد ما دیکشنری رایگان FastDIC است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل تهیه است.

قیمت : رایگان / اندروید – iOSفرهنگ لغت دهخداادبیات فارسی درس شیرینی است. شعر و متون ادبی زیبا که اگر به آن ها دل بدهید، حرف های بسیاری برای گفتن دارند و نکات داخل آن ها به ما کمک می کند تا زندگی بهتری را برای خود تدارک ببینیم. شعر های قدیمی با واژه های سنگینی همراه شده اند که برای درک متن مورد نظر، باید به معانی آن ها تسلط داشت. بزرگترین منبع لغات فارسی، لغتنامه دهخدا است که نتیجه سالها تلاش بی دریغ مرحوم دهخدا است و گنجینه ای بی نظیر به شمار می رود. اکنون شما می توانید جلد های متعدد و سنگین این لغتنامه را در گجت خود به همراه داشته باشید و هر کجا که نیاز داشتید به آن رجوع کنید. اپلیکیشن رایگان اندروید این لغتنامه تنها شامل 205 هزار لغت است و برنامه ویژه iOS بالغ بر 220 هزار لغت را در ود جای داده است.

قیمت : رایگان برای اندروید – 4.99 دلار برای آی او اس /  اندروید –  iOSقرآن

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

شما اکنون می توانید در گجت همراه خود نسخه کامل قرآن کریم را در اختیار داشته باشید. معانی آیات را مورد مطالعه قرار دهید، صوت قاری را پخش کنید و به آن گوش دهید، در بین آیات به جستجو بپردازید و آن هایی را که مد نظرتان قرار دارد را در لیستی مجزا جای دهید.

قیمت : رایگان برای اندروید – 4.99 دلار برای آی او اس / اندروید – iOSEvernote


اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

یک دانش آموز خوب همیشه باید کارهای خود را دسته بندی نماید و در مدیریت امور تحصیلی موفق ظاهر شود. اپلیکیشن معروف Evernote به شما این امکان را می دهد تا به بهترین نحو ممکن کار های خود را مدیریت کنید. شما می توانید تکالیف تان را در این برنامه ثبت کنید، کارهای موجود را در قالب لیست های TO-DO در آورید و توضیحات هر یک را با عکس و یا صوت تکمیل نمایید. در نهایت به راحتی می توانید اطلاعات خود را از روی موبایل تان با کامپیوتر به اشتراک گذارید.

قیمت : رایگان / اندروید – iOSDropBox

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

احتمالا نام این سرویس ابری را تا به حال شنیده اید، اما چرا آن را در لیست اپلیکیشن های مدرسه قرار دادیم؟ چون که DropBox می تواند بهترین راه ممکن برای ارتباط با هم کلاسی هایتان باشد. از طریق دراپ باکس می توانید جزوات، تمرین ها و سایر موارد درسی و غیر درسی را با دوستان تان به آسان ترین شکل ممکن به اشتراک گذارید.

قیمت : رایگان / اندروید – iOSRemarks

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

اگر آیپد دارید، توصیه می کنیم جهت نوت برداشتن سر کلاس از اپلیکیشن Remarks استفاده کنید. این برنامه فوق العاده به شما اجازه می دهد یا با دست خط خودتان و یا به صورت تایپی جزوات را ثبت نمایید. قلم های مختلف را انتخاب کنید و با ماژیک قسمت های مهم را های لایت کنید. در جاهایی که لازم است تصاویر را به جزوه انتقال دهید و از دیاگرام ها و نمودار های آماده، استفاده نمایید. در نهایت می توانید جزوه خود را در قالب PDF از برنامه تحویل بگرید و آن را در سرویس های ابری مانند دراپ باکس و یا گوگل درایو به اشتراک گذارید.

قیمت : 4.99 دلار / iOS30/30

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

هنگام درس خواندن در مدیریت زمان خود مشکل دارید؟ نمی توانید تمرکز خود را بر روی درس بگذارید و مدام دلتان برای اینترنت و نارنجی تنگ می شود؟ اپلیکیشن 30/30 قرار است شما را جهت مدیریت زمان، کمک کند. شما در این برنامه فعالیت های خود را زمان بندی می کنید، برای مثال تعیین می کنید که 40 دقیقه درس خواهید خواند و بعد از آن 15 دقیقه را در اینترنت خواهید گذراند، اپلیکیشن کارهای شما را در قالب یک نمودار گرافیکی نمایش می دهد و با آغاز کار، زمان سنج برنامه هم فعال می شود و به محض اتمام 40 دقیقه به شما اعلام می کند که درس خواندن بس است و اکنون می توانید از اینترنت لذت ببرید. فاکتور های گرافیکی این برنامه فوق العاده جذاب هستند و بی شک انگیزه شما را جهت مدیریت زمان تقویت خواهند کرد.

قیمت : رایگان / iOSDoubleTwist Alarm Clock

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

یکی از سخت ترین قسمت های دانش آموزی می تواند صبح زود برخواستن برای مدرسه باشد. برای این موضوع پیشنهاد می کنیم که یک اپلیکیشن ساعت قدرتمند را برای خود انتخاب کنید تا با استفاده از امکانات آن صبح خود سرزنده و شاداب آغاز کنید. اپلیکیشن DoubleTwist بهترین گزینه موجود برای سیستم عامل اندروید است. این برنامه علاوه بر محیط گرافیکی زیبا، قابلیت های مختلفی را نیز در خود گنجانده است؛ برای مثال شما می توانید تعیین کنید که اپلیکیشن سیکل خواب شما را تشخیص دهد و شما را پس از کامل شدن چرخه و در بهینه ترین زمان از خواب بیدار کند.

قیمت : 1.99 دلار / اندرویدنسخه الکترونیک کتب درسی

اپلیکیشن هایی که باید در کیف خود داشته باشید

لذت خواندن PDF کتاب های درسی بر روی تبلت ها می تواند تجربه ای متفاوت باشد. های لایت کردن قسمت های مهم کتاب، ذخیره تصاویر مهم و ارسال آن ها به برنامه Evernote ، همگی از ویژگی کتاب خواندن بر روی تبلت است. شما می توانید با مراجعه به سایت رشد ( شبکه ملی مدارس ) ، نسبت به دانلود کتب درسی کلیه مقاطع آموزشی اقدام کنید.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
NETHERLANDS
10:28 - 1391/07/17
جالب بود ممنون

میشه بذارمش تو سایت www.npco.net

با تشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222