شهری در آمریکا با انرژی کاملاً تجدیدپذیر
۳۲۹۳۹۶
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷
۸۵۷۳
سن دیگو با پیوستن به جنبش جهانی افزایش استفاده از منابع تجدیدپذیر طرحی بلندپروازانه منتشر کرده که تا سال 2035 تماما از انرژی های پاک استفاده کند و انتشار گازهای گلخانه را به 50 درصد کاهش دهد.
برترین ها: سن دیگو با پیوستن به جنبش جهانی افزایش استفاده از منابع تجدیدپذیر طرحی بلندپروازانه منتشر کرده که تا سال 2035 تماما از انرژی های پاک استفاده کند و انتشار گازهای گلخانه را به 50% کاهش دهد. تایید و امضای شهردار سن دیگو برای طرح این اقدام آب و هوایی به تصویب شورای شهر دموکراتیک رسید که اجازه شروع این فعالیت ها را می دهد. به لطف این طرح، آینده این شهر کالیفرنیایی سبزتر خواهد بود و تبدیل به بزرگترین شهر کشور می شود که تماما از انرژی های تجدیدپذیر استفاده خواهد کرد. 

برنامه شهری شامل اقداماتی از جمله افزایش درختان سایه دار در فضای شهری تا 35%، بازیافت و کمپوست سازی از عمده زباله های جامد تولید شده در شهر، سرمایه گذاری در بخش حمل و نقل عمومی و زیرساخت های دوچرخه سواری برای کاهش استفاده از اتومبیل های شخصی و... می شود. این طرح بر ترمیم اکوسیستم های طبیعی در سطح شهر تمرکز دارد و اجازه می دهد تالاب ها، جنگل ها و آب در شهر جریان داشته باشند تا کربن و اثرات گرمای جهانی کاهش یابد. 

سن دیگو بزرگترین شهر ایالت متحده با 100% انرژی تجدیدپذیر!

سن دیگو بزرگترین شهر ایالت متحده با 100% انرژی تجدیدپذیر!

سن دیگو بزرگترین شهر ایالت متحده با 100% انرژی تجدیدپذیر!
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج