اولین روبات وکیل استخدام شد
۳۳۰۵۴۷
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۹
۹۸۴۱ 
اولین وکیل روباتیک جهان که از فناوری ابررایانه واتسون آی‌بی‌ام بهره می‌برد، اولین پرونده خود را به تازگی در دست گرفته‌است، البته این به آن معنی نیست که به این زودی‌ها پای روبات‌ها به دادگاه‌های قضایی باز شود.
همشهری آنلاین: اولین وکیل روباتیک جهان که از فناوری ابررایانه واتسون آی‌بی‌ام بهره می‌برد، اولین پرونده خود را به تازگی در دست گرفته‌است، البته این به آن معنی نیست که به این زودی‌ها پای روبات‌ها به دادگاه‌های قضایی باز شود.

براساس گزارش گيزمودو، شركت حقوقي Baker & Hostetler مي‌گويد از وكيل هوش مصنوعي به نام راس به عنوان منبعي براي كمك به 50 وكيلش در بخش پرونده‌هاي مالي و ورشكستگي استفاده خواهد‌كرد.

راس در اصل يك ابزار تحقيقاتي پيشرفته‌است. مي‌تواند براي پاسخ دادن درباره پرونده‌هاي موجود يا راهنمايي كاربران قوانين موجود را خوانده و استنتاج كند. توانايي فراگيري ماشيني اين روبات به او در بهبود پاسخ‌هايش كمك مي‌كند و علاوه بر اين ديگر وكلا را درباره قوانين جديد به روز نگه‌ مي‌دارد.

راس مي‌تواند براي وكلايي كه براي انجام مسئوليت خود به دانش بالاي ادبيات نياز دارند، زمان بخرد تا به جاي خواندن دقيق جزئيات هر پرونده، اطلاعات مورد نيازشان را از راس بپرسند تا زمان بيشتري براي تحليل جزئيات پيچيده در پرونده‌ها و قوانين در اختيار داشته‌باشند.

Baker & Hostetler يكي از بزرگترين شركت‌هاي حقوقي در جهان به شمار مي‌رود كه بيش از 900 وكيل در آن مشغول به كارند. اندرو آرودا مدير اجرايي پروژه هوش راس مي‌گويد ديگر شركت‌هاي حقوقي نيز براي استفاده از اين روبات قرارداد‌هايي را به امضا رسانده‌اند.

آرود تصميم دارد قابليت‌هاي راس را به فراتر از پرونده‌هاي مالي و ورشكستگي بسط دهد تا اين روبات وكيل بتواند پرونده‌هاي استخدامي، جنايي، مالياتي و حقوق مالكيت معنوي را نيز پوشش دهد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج