شکایت ستاره‌های پاپ از انتشار تصاویرشان
۳۳۰۶۹۳
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
۸۱۸۱
انتشار و بازنشر یک مجموعه تصویری با حضور ستاره‌های پاپ، با اعتراض تند و تهدید به پیگیری قضایی هنرمندان این حوزه رو‌به‌رو شده است.
وب‌سایت موسیقی ما: انتشار و بازنشر یک مجموعه تصویری با حضور ستاره‌های پاپ، با اعتراض تند و تهدید به پیگیری قضایی هنرمندان این حوزه رو‌به‌رو شده است.

شکایت کرده‌ایم و متخلفین را به دادگاه می‌کشانیم

 انتشار یک مجموعه تصویری غیرمجاز که به شکلی غیرحرفه‌ای از موزیک ویدئوهای هنرمندان پاپ تشکیل شده، با اعتراض برخی چهره‌های سرشناس این حوزه مواجه شده است. موزیک ویدئوهایی که از خواننده‌های پاپ در فضای مجازی منتشر شده و تصاویری تدوین شده از کنسرت این خواننده‌ها -که احتمالاً با موبایل ضبط شده و کیفیت پائینی دارد- در این مجموعه گنجانده شده و با یک تدوین مبتدیانه و از سوی یکی از شرکت‌های معتبر حوزه پخش آثار موسیقی، بار دیگر در بازار بازنشر شده است.
 
پیگیری خبرنگار سایت ما از عامل تولیدی این اثر به نتیجه روشنی ختم نشد و تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه حاضر به گفتگو درباره این اتفاق نشد. او در صفحات شخصی‌اش درباره این اثر نوشته بود: «برای تولید این اثر دو ماه وقت صرف شد ولی دو سال برای مجوزهایش وقت صرف شد.»
 
وکیل یکی از خواننده‌های سرشناس حوزه موسیقی نیز ساعاتی قبل ضمن تأیید خبر این سوءاستفاده به ما  گفت: «از عوامل تولید و عرضه این مجموعه شکایت کرده‌ایم و آنها را به دادگاه می‌کشانیم و فعلاً با توجه به شرایط قضایی پرونده، نمی‌توانیم جزئیات بیشتری را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.»
 
ایرج و احسان خواجه‌امیری، سیروان خسروی، شهرام شکوهی، رضا صادقی و... از جمله هنرمندانی هستند که در این مجموعه، آثاری از آنها منتشر شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج