دیروز و امروز ستاره ها +عکس
۳۳۱۸۸۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
۳۵۱۳۰
باید اعتراف كرد كه عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود كه اتفاقا برعكس درباره آقایان شرایط متفاوت است.
مجله زندگی ایده آل: روزها می‌آیند و می‌روند بدون اینكه دقیقا متوجه شویم زمان به چه سرعتی می‌گذرد. فقط یك روز به خودمان می‌آییم و می‌بینیم كه موهای شقیقه سفید شده، پوست صورت كمی افتاده، خط‌های روی پیشانی عمیق‌تر شده و خلاصه كه زمان ردپایش را روی صورت‌مان گذاشته است؛ البته باید اعتراف كرد كه این عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود كه اتفاقا برعكس درباره آقایان شرایط متفاوت است. قدیمی‌ترها همیشه می‌گفتند مردها هر چه سن‌شان بالاتر برود، قیافه‌شان هم بیشتر جا می‌افتد كه خب، پر بیراه نگفته‌اند.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

برای‌تان نمونه‌های عینی خواهیم آورد كه باورتان شود گذر روزها گاهی چهره‌ها را بهتر و البته جذاب‌تر هم خواهد كرد. این اتفاق را در صورت ستاره‌هایی كه قطعا جای محكمی در قلب‌تان دارند، مشاهده كنید. دیروز و امروزشان را ببینید و خودتان به قاضی بروید.

رضا كیانیان


موهای جوگندمی عجیب به رضا كیانیان می‌آید؛ البته باید گفت صورتش نسبت به گذشته پرتر شده كه خب، این هم از مزایای وزن اضافه كردن است ولی رضا كیانیان در حال حاضر اضافه وزن ندارد و اگر نسبت به گذشته وزنی روی وزن آورده قطعا به چهره‌اش نشسته و او را خیلی بهتر از قبل كرده است. خط و خطوط روی صورتش هم اتفاقا او را جاافتاده‌تر می‌كند. به زبان ساده‌تر جذبه بیشتری به چهره‌اش می‌دهد. خیلی‌ها معتقدند رضا كیانیان به لحاظ ظاهری شباهت‌های‌ ریزی به آل‌پاچینو دارد.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیمهران مدیری

او یك جوان تركه‌ای كاملا معمولی بود كه چهره‌ای كاملا عادی داشت. مهران مدیری اما هرچه جلوتر آمد، بیشتر تغییر كرد و این تغییر آنقدر خوب و مثبت بود كه روزگاری در همین نزدیكی‌ها او را روی بیلبوردهای تبلیغاتی نشاند كه جدا از حرفه خودش بابت استایل و قیافه‌اش بود. باز هم نباید نقش موهای جوگندمی و چند كیلویی اضافه‌تر را در این بین نادیده گرفت. مهران مدیری یكی از خوش‌قیافه‌های زمان خودش است. شاید هیچ‌كس یادش نرود روزی را كه در جشنواره فیلم روی صحنه رفت و پشت میكروفن گفت: خدا به بعضی‌ها هم قد می‌دهد و هم قیافه!

اتفاقا منظورش خودش بود و خب، حرف حق هم جواب ندارد.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینی
عباس كیارستمی

آنچه همیشه از عباس كیارستمی به یاد داریم، یعنی از همان سال‌های جوانی‌اش عینك بزرگی است با قاب و فریم تیره كه البته همچنان به همان قوت خودش باقی است. با این حال این روزها كجا و آن روزها كجا.

آنچه این روزها می‌بینیم نمونه خوش‌تیپ شده كارگردان كاربلد و البته محبوب سینماست. او تیپ خاصی دارد و خوب می‌داند با استایل‌های ویژه چطور این خوش‌تیپی را ارتقا دهد. عباس كیارستمی هم از جمله كسانی است كه گذر زمان به چهره‌اش ساخته و او را بهتر از دوران جوانی‌اش كرده است.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیهمایون ارشادی

آقای ارشادی این روزها مو سفید كرده و وقتی در جزییات صورتش دقیق می‌شوید، می‌توانید خیلی راحت رد میانسالی را در چهره‌اش پیدا كنید. به نظر می‌رسد تعقیب و گریز میانسالی در آقای همایون ارشادی خیلی ساده اتفاق افتاده است. او میانسال شده اما یك میانسال خوش‌تیپ كه قطعا به نسبت روزهای جوانی‌اش یك سیر صعودی ظاهری را تجربه كرده است. این مرد خوش‌تیپ در حال حاضر یكی از بازیگران بین‌المللی كشورمان هم است.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیفرامرز قریبیان

شما كدام دوران را می‌پسندید؟ فرامرز قریبیان جوان یا فرامرز قریبیان پا به سن گذاشته؟ تردیدی وجود ندارد كه گزینه دوم طرفداران بیشتری دارد؛ البته كه آقای قریبیان جوان برحسب زمان خودش استایل به‌روزی داشته اما این دلیل نمی شود كه روند رو به رشد چهره‌اش با بالا رفتن سن به چشم نیاید. چهره جدی و گاهی اخموی او حسابی از گذشته متفاوتش كرده است. باید اعتراف كرد جذبه صورتش او را ویژه می‌كند و در نهایت هم در میان خوش‌تیپ‌ترین بازیگران پا به سن گذاشته زمان فعلی قرارش می‌دهد.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیدانیال حكیمی

این روزها دیگر خبری از آن جوان لاغر‌اندام مو مشكی نیست كه نقش عاشق دلباخته كم‌سن و سال را برازنده‌اش می‌كرد. حالا محاسنی سفید كرده و استایلی متفاوت به هم زده است او  اخیرا در فیلم‌ها و سریال‌های پلیسی اكشن زیاد دیده شده كه این خودش می‌تواند نشان از بدن آماده اش  برای فعالیت‌های فیزیكی سنگین داشته باشد. در قامت یك بازیگر حرفه‌ای، به نظر می‌رسد دانیال حكیمی ورزش را از برنامه‌اش حذف  نمی‌كند و حسابی مراقبت سلامتی‌اش است. چهره این روزهای او قطعا و حتما جذاب‌تر از دورانی است كه حسابی جوان‌تر از اینها بود.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیمحمدرضا شجریان

استاد بی‌بدیل آواز ایران اگرچه این روزها در بستر بیماری است اما حتی محمدرضا شجریان با شرایط فعلی‌اش هم یك جای قطعی در فهرست هنرمندان خوش تیپ  میانسال ایرانی دارد. محمدرضا شجریان دوران جوانی، با محمدرضا شجریان میانسال چقدر تفاوت دارد؟ وقتی ملاك ظاهر باشد، شك كنید استاد این روزها بسیار خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر از روزهای جوانی است. خط و خطوطی كه بر چهره‌اش نشسته او را خوش‌تیپ‌تر از گذشته‌اش كرده است. خوش‌تیپی‌ای كه البته با استایل شیك‌پوش آقای شجریان به بهترین شكل ممكن نمود پیدا می‌كند.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینیمهدی هاشمی

چه كسی بازی بی‌نظیر او را در سلطان و شبان فراموش كرده؟ همان روزهای جوانی كه به اوج رسید. حالا چه كسی چهره آن زمانش را فراموش كرده است؟ وقتی پای مقایسه چهره جوانی و حال به میان می‌آید چه كسی می‌تواند منكر كفه سنگین ترازو در روزهای میانسالی شود؟ مهدی هاشمی كه این روزها هفتمین دهه زندگی‌اش را می‌گذراند، كاملا قبراق و سرحال است؛ آن هم با صورتی كه اثری از آثار پیری در آن دیده نمی‌شود. اینجاست كه می‌گویند سن فقط یك عدد است؛ البته بد نیست بدانید از گوشه و كنار خبر می‌رسد آقای هاشمی حسابی اهل ورزش است و چه بسا همین مساله رمز جوانی او در هفتمین دهه زندگی‌اش باشد.

همچو من در زندگی هرگز نبینی

همچو من در زندگی هرگز نبینی
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1395/03/17
همشون خوبن ولي من عاشق تيپ و خود مهران مديري و موهاي رضاكيانيانم كه عاليه
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1395/03/17
خیلی جالب بود
Finland
15:48 - 1395/03/17
مهران مدیری و دانیال حکیمی جذاب هستند خیلییی
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1395/03/17
فرامرز قریبیان خیلی صورت جذابی داره
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1395/03/17
مهدی هاشمی عالیهههه...
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1395/03/17
آقا مهدی هاشمی ی دونست
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/03/17
مهران مدیری و رضا کیانیان عالین
خیلی جذابن جفتشون
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1395/04/11
چه جالب،بعضیا آدم به یه چیزی فک میکنه و به نظرش میاد،بعد میبینه یکی دیگه هم فکر اونو داشته و در بازش مقاله نوشته! واقعا ازخ وندن مقاله لذت بردم.
به لیست بال این اسامی رو اضافه کنید:
کارلوش کی روش: واقعا عکس جوونی کیروش رو با الانش مقایسه کنید ببینید این اسپرسوی چشم آبی چند برابر با گذشت زمان و افزایش سن جذابتر شده!
محمدعلی فردین،جمشید مشایخی، ابراهیم حامدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج