افزایش 700 میلیارد تومانی درآمد مخابرات
۳۳۲۲۹۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
۴۱۱۳ 
به گفته‌ی عضو هیأت مدیره مخابرات ایران، از محل مصوبه جدید واگذاری امکانات مخابراتی و پیشنهاد افزایش هزینه ثبت نام تلفن ثابت به ۲۵۰ هزار تومان و افزایش آبونمان، در مجموع پیش بینی می‌شود درآمد سالانه مخابرات ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد.
فارس: به گفته‌ی عضو هیأت مدیره مخابرات ایران، از محل مصوبه جدید واگذاری امکانات مخابراتی و پیشنهاد افزایش هزینه ثبت نام تلفن ثابت به ۲۵۰ هزار تومان و افزایش آبونمان، در مجموع پیش بینی می‌شود درآمد سالانه مخابرات ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

لطیف وصلی با اشاره به پیشنهاد جدید مخابرات برای تغییر تعرفه تلفن ثابت، گفت: «این افزایش در دو بخش هزینه ثبت نام به ۲۵۰ هزار تومان رسید و افزایش آبونمان در ۴ سطح با ثبات تعرفه مکالمات بوده است. پیش بینی می‌شود با این تغییر سالانه ۶۰۰ میلیارد تومان به درآمد مخابرات اضافه شود.»

درآمد سالانه مخابرات ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد

این عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: «همچنین افزایش درآمد سالانه ۱۰۰ میلیارد تومانی نیز از محل مصوبه جدید کمیسیون تنظیم مقررات برای واگذاری امکانات مخابرات به اپراتورها پیش بینی می‌شود.»

وی همچنین اعلام کرد که بازار تلفن ثابت کشش مشترکان جدید را دارد؛ علاوه بر این در الحاقیه‌ای که سازمان تنظیم مقررات رادیویی به پروانه شرکت مخابرات ایران افزوده، دایری سالانه ۵۰۰ هزار مشترک جدید تلفن ثابت تکلیف شده است.

به گفته‌ی وصلی، علاوه بر این هم اکنون ۶ میلیون خط تلفن ثابت بدون کارکرد در کشور وجود دارد که باوجود سرمایه گذاری مخابرات برای دایری این خطوط، اما درآمدی از آنها ندارد. بر اساس گزارش وی، افزایش هزینه آبونمان شاید باعث شود مشترکانی که از خطوط خود استفاده نمی‌کنند آنها را به مخابرات بازگردانند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1395/03/04
چه دلیلی وجود دارد که دولت خدمات خود را گران میکند و باعث تورم در جامعه میشود مگر نباید مجلس بر رسی کند هر اداره ای خود سرانه قیمت را افزایش میدهد؟ چه جالب ادم میمونه چی بگه __ هرسال گرانی که مسبب ان خود دولت است و افسردگی مردم
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1395/03/04
واقعاجای تعجب بااین همه گرونی بازهم تورم پاهین میادتازه متوجه شدم که اگرقیمت بالا بره تورم پاهین میاد وبلعکس
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1395/03/04
مخابرات بدجوری افتاده به گدایی،میگین نه....همین پیامکهایی که درطول روز براتون میاد یه نمونشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج