خداحافظی عاشقانه با پایان نامه! +عکس
۳۳۳۶۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
۱۱۸۸۵
همان طور که هر دانشجوی کارشناسی ارشد می داند، پایان نامه فقط یک مقاله نیست بلکه تجلی فیزیکی چندین ماه زندگی و تلاش یک دانشجوست و در این مدت پیوند نزدیکی بین دانشجو و پایان نامه اش برقرار می شود.
برترین ها: همان طور که هر دانشجوی کارشناسی ارشد می داند، پایان نامه فقط یک مقاله نیست بلکه تجلی فیزیکی چندین ماه زندگی و تلاش یک دانشجوست و در این مدت پیوند نزدیکی بین دانشجو و پایان نامه اش برقرار می شود. 

موریس وانگاس 26 ساله، دانشجوی کارشناسی ارشد هوا و فضا و مهندسی مکانیک دانشگاه MIT که دید نمی تواند بدون یک خداحافظی عاشقانه از پایان نامه اش جدا شود، تصمیم گرفت چند عکس عاشقانه با آن بگیرد. وانگاس در این باره می گوید: «تو من را فرد بهتری کردی، وقتی احساس ضعف می کردم من را از میان تمام موانع به جلو هل می دادی، خلق و خوی تو درست مثل من است، ما همیشه در یک صفحه بودیم، امیدوارم دوباره به زودی تو را ببینم، در قسمت منابع آثار آینده روی لباس های فضایی.» 

خداحافظی عاشقانه یک دانشجو با پایان نامه اش!

خداحافظی عاشقانه یک دانشجو با پایان نامه اش!

خداحافظی عاشقانه یک دانشجو با پایان نامه اش!

خداحافظی عاشقانه یک دانشجو با پایان نامه اش!
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1395/03/08
به لطف استادای بیخیال و لا ابالی ما و 8 ترمه شدن همه بچه های کلاسمون در مقطع ارشد!!!!(اونم دانشگاه ملی و مادر) و استرسی که طی این 4 سال کشیدم، شهریور که دفاع کنم هرچیزی رو که یادآور پایان نامه باشه برام، مستقیم میریزم تو (روم به دیوار) چاه دستشویی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج