جدیدترین دیوارپوش های سه بعدی و شیک
۳۳۴۹۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
۴۵۴۹۴
بدون شک یکی از عناصری که بسیار در آرامش فضای داخلی خانه و حتی خود طراحی دکوراسیون داخلی خانه تاثیر گذار است، دیوار پوش ها هستند. حضور دیوارپوش های جذاب به شما کمک می کند تا دکوراسیون داخلی خانه شما دقیقا همان چیزی از آب در بیاید که انتظارش را دارید.
وب‌سایت چیدانه: بدون شک یکی از عناصری که بسیار در آرامش فضای داخلی خانه و حتی خود طراحی دکوراسیون داخلی خانه تاثیر گذار است، دیوار پوش ها هستند. حضور دیوارپوش های جذاب به شما کمک می کند تا دکوراسیون داخلی خانه شما دقیقا همان چیزی از آب در بیاید که انتظارش را دارید. اما اگر انتخاب این دیوار پوش ها درست صورت نگیرد مطمئنا نتیجه عکس دارد. به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم در این مطلب راه های انتخاب دیوارپوش مناسب و همچنین انواع دیوارپوش های مدرن و جذاب را به شما معرفی کنیم، البته ناگفته نماند که در این مطلب از تجربیات گروه ایده آل پنل استفاده خواهیم کرد. پس تا انتهای این مطلب جذاب با ما همراه باشید.

انتظار شما از یک فضای مناسب چیست؟

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

انتظار شما از دکور یک فضای مسکونی، اداری، فروشگاهی چیست؟ چگونه مانند یک دکوراتور فکر کنیم؟ دکور زیبا و چشم نواز چقدر در روحیه و حال ما تاثیر دارد ؟ از مهم ترین نیازهای انسان در هنگام قرارگیری در یک محیط، حس آرامش روانی و جسمی است، و از جمله راه حل های پاسخگویی به این نیاز شناخت مصالحی است که اطراف ما را فرا گرفته اند، و همچنین شناخت و تاثیر رنگ ها بر روان انسان.

مقایسه رنگ با دیگر دیوارپوش ها

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

رنگ از قدیمی ترین دیوارپوش های موجود می باشد که استفاده از آن نیازمند صرف وقت زیاد، ریخت و پاش در محل و تحمل مدت مدیدی بوی نامطبوع می باشد و در نهایت دیوار ساده و یکنواخت شما تبدیل به یک دیوار رنگی ساده یکنواخت شده است و اگر دیوار شما نم داشته باشد بعد از مدتی ممکن است دوباره نم بدهد و همه هزینه ای که کرده اید از بین برود.

مقایسه کاغذ دیواری با دیگر دیوارپوش ها

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

کاغذ دیواری از رایج ترین دیوارپوش های مورد استفاده می باشد، اما نصب آن عیوب دیوار را نمی پوشاند و همچنین نسبت به خط و خش مقاوم نیست و در صورت نصب نادرست امکان اصلاح ندارد و و زیبایی و جلوه آن به شدت کاهش میابد و در برابر رطوبت مقاوت ندارد و امکان اعمال خلاقیت پایینی دارد به همین دلیل ممکن است شما بارها یک طرح کاغذ دیواری را در مکان های مختلفی ببینید و برایتان خسته کننده شود .

مقایسه دیوارپوش های MDF با دیگر دیوارپوش ها

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

این دیوارپوش ها که از جنس چوب فشرده می باشند نسبت به آب مقاومت کمی دارند و وزن آنها خیلی زیاد است و نکته مهم تر اینکه خود عاملی جهت آتش سوزی هستند و در هنگام آتش سوزی سبب گسترش آتش سوزی می شوند و اگر دیوار نم داشته باشد به تدریج باعث باد کردند دیوارپوش و از بین رفتن آن می شود.

مقایسه دیوارپوش های گچی با دیگر دیوارپوش ها

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

این دیوارپوش ها مقاومت بسیار ناچیزی در برابر ضربه دارند و به راحتی شکسته می شوند  و چون توده بزرگی از گچ هستند و فقط لایه بیرونی رنگ می شود اگر بر اثر برخورد شی سطح بیرونی آنها دچار پریدگی و یا شکستگی شوند لایه سفید نمایان می شود و شکل بدی به دکوراسیون می دهد و ضمن اینکه در برابر رطوبت مقاوم نیستند و بدلیل وزن زیاد نصب آنها مشکل است و اگر کنده بشود خسارت زیادی بر اثر برخود با اجسام زیر خود بجا خواهد گذاشت.

معرفی دیوار پوش های ایده آل پنل

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

بنا به گفته متخصصین گروه ایده آل پنل، دیوار پوش های این گروه ضمن داشتن خصوصیات مثبت تمام دیوارپوش های ذکر شده معایب آنها را نیز برطرف کرده و محصول خود را تبدبل به یک دیوارپوش تمام عیار کرده است. با محصولات ایده آل پنل منزل خود را که بعد از یک روز کاری با هدف آرامش و استراحت به آنجا باز می گردید تبدیل به مکانی رویایی کنید و از شر دیوارهای یکنواخت و خسته کننده راحت شوید شما می توانید با نورپردازی و بازی با سایه های تشکیل شده بر روی پنل ها نماهای شگفت انگیزی ایجاد کنید.

 این پنل ها کاملا ضد آب می باشند و وزن بسیار پایینی دارند که نصب آنها را بسیار راحت کرده بطوری که هرکس خود می تواند به راحتی این پنل ها را نصب کند و نیز لازم بذکر است این پنل ها باعث انتقال آتش سوزی نمی شوند و ضد حریق هستند و چون از قبل رنگ آمیزی و بسته بندی شده اند ، نیازی به درزگیری و رنگ کاری در محل نصب ندارند و سریع نصب می شوند. خصوصیات دیگری را نیز دارا می باشند که در ذیل به انها اشاره می کنیم :

  •     سبک و بادوام
  •     نصب سریع
  •     عایق سرما و گرما
  •      قابل شستشو بودن
  •     با ثبات رنگ

استفاده از رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

پنل های تیره به شما حس آرامش القا می کنند، اما از طرفی اتاق های بزرگ را کوچک نشان می دهند، طرح های سفید و یا تکراری می توانند فضا را روشن تر و فضاهای کوچک را بزرگ تر جلوه می دهند و فضا را منحصر به فرد کنند و ترکیب پنل های تیره و روشن در کنار زیبایی و حس بسیار خوب تمام این خصوصیات را به همراه می آورد.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

پنل هایی بارنگ های روشن و خنثی اتاق را روشن تر و بزرگ تر جلوه می دهند و مثل همیشه سفید جزء اولین گزینه ها است. از کاربردهای این تکنیک در دکوراسیون می توان به دکور فضاهای تجاری و مغازه ها اشاره کرد، که با ایجاد پس زمینه ای خنثی، محصولات بیشتر و بهتر به نظر می رسند و در عین حال زیبایی بصری دیوارها حفظ می شود.

نارنجی و قرمز خصوصیاتی شبیه نزدیک به هم دارد، قرمز باعث هیجان می شود و همچنین اشتها را زیاد می کند، نارنجی هم خصوصیات رنگ قرمز را داراست اما در عین حال حس گرما و صمیمت ایجاد می کند. از رنگ قرمز و نارنجی برای فست فود ها و همچنین از رنگ نارنجی در اتاق نشیمن و جایی که افراد خانواده دور هم جمع می شوند ، استفاده کنید.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

کسانی که طرفدار رنگ بنفش هستند می توانند از آن در اتاق مطالعه و غذا خوری استفاده کنند. والدین می توانند فضای بازی بچه هایی که این رنگ را دوست دارند استفاده کنند.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

اگرقصد دارید در مکانی به استراحت بپردازید توصیه کارشناسان گروه ایده آل پنل؛ استفاده از دیوار پوش های مدرن با طیف های ملایم و روشن آبی استفاده کنید، ترکیب آبی و سفید یک ترکیب بکر و کلاسیک است. طیف های مختلف آبی و سفید می توانند به خوبی کنار هم بنشینند و ترکیبی زیبا را خلق کنند آبی تیره در کنار سفید مات و کرم یا آبی روشن در کنار سفید براق. شما به راحتی می توانید به این ترکیب ها اعتماد کنید.

استفاده از سطوح مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی

با سطوح بازی کنید، اما چگونه؟ پنل های ایده آل به دلیل برآمدگی و فرورفتگی در سطح و همچنین ابعاد متنوع، امکان ایجاد فضاهایی با تنوع بصری بالا را به شما می دهند. طرح های شلوغ و تکراری می توانند عیوب دیوار مانند ترک ها و خرابی ها را بپوشانند و فضاهای کوچک را بزرگ تر جلوه می دهند.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

دیوارپوش های سه بعدی و پنل هایی که طرح های بزرگ و تک دارند فضا را دنج تر و صمیمی تر نشان می دهند، همچنین رنگ های روشن علاوه بر بزرگ نشان دادن فضا، آن را برای شما ملایم و دوستانه تر فراهم می آورند.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

بهتر است برای خانه هایی که سقف بلندی دارند از پنل هایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاه تر جلوه می دهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت را نیز به وجود می آورد.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید پنل هایی با رنگ های شاد و درخشان که طرح های هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بیننده ای را سر ذوق می آورد.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

و در نهایت اگر به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون محل زندگی و یا محل کار خود هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید ما به شما پیشنهاد یک شروع رویایی و قدرتمند را می دهیم چرا که وقتی دیوارهای زیبا و مدرن داشته باشید باقی مراحل کار چندان سختی نیست .

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

بیشتر مردم فکر می کنند برای داشتن یک خانه با دکوراسیون و طراحی زیبا نیاز به یک طراح دکوراسیون حرفه ای دارند اما اینطور نیست و این کار با محصولات گروه ایده آل پنل بسیار آسان است.

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

این دیوار پوش های مدرن و سه بعدی نمای چشمگیر و زیبایی دارند و به راحتی نصب می شوند و نیازی به رنکاری و درزگیری در محل نصب ندارند و از همه مهتر در بیش از ۲۰ طرح و اندازه موجود می باشند که هر نوع سلیقه ای را پاسخگو می باشند. محصولات ما در بسته بندی های شکیل و سه متر مربعی و همچنین در رنگ های متنوع آماده تحویل در تمام شهرهای ایران می باشند .

دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل

زمان آن فرا رسیده است که دست به کار شوید و خلاقیت خود را بکار بیندازید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج