احساس آرامش در اتاق نشیمن را تجربه کنید
۳۳۴۹۲۸
۱۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۳
۲۰۰۶۷
معمولا همه ما بیشترین ساعت های روز را در اتاق نشیمن می گذرانیم. ساعت ها روی کاناپه دراز می کشیم و ساعت ها به بازی های تخته ای مشغول می شویم. پس اتاق نشیمن باید مکانی گرم و نرم و راحت باشد. پیشنهاداتی بدین منظور به شما توصیه می کنم.
وب‌سایت بدونیم: معمولا همه ما بیشترین ساعت های روز را در اتاق نشیمن می گذرانیم. ساعت ها روی کاناپه دراز می کشیم و ساعت ها به بازی های تخته ای مشغول می شویم. پس اتاق نشیمن باید مکانی گرم و نرم و راحت باشد. پیشنهاداتی بدین منظور به شما توصیه می کنم.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

لامپ های رومیزی

اگر می خواهید به فضای اتاق جذابیت بیشتری بدهید علاوه بر لامپ های سقفی از لامپ های رومیزی نیز استفاده کنید. نور این لامپ ها به فضای اتاق آرامش خاصی می دهد.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

به اتاق های نشیمنی که در آن ها احساس راحتی می کردید فکر کنید. چه چیزی در آن ها این حس راحتی را به شما می داد به طوریکه انگار در خانه خودتان هستید.اولین مسئله ناهماهنگ بودن دکور آن می باشد.سعی کنید خودتان باشید و همه آن چیزهایی که خودتان دلتان می خواهد به آن اتاق اضافه کنید. مقرراتی نباشید و به اینکه حتما باید همه وسایل اتاق به هم بیایند پایبند نباشید.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمنمبلمان

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

مبلمان به نوعی نقش قلب اتاق نشیمن را بازی می کند.جایی که پس از یک روز خسته کننده می خواهید روی آن لم بدهید و یا راحت روی آن نشسته و بازی تخته ای انجام دهید.مبلی که هم راحت باشد و هم زیبا، باعث می شود که به هیچ وجه ممکن حاضر به ترک آن نباشید. پس ارزش آن را دارد که بابت چنین مبلی هزینه کنید.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

علاوه بر مبلمان چندین جای نشیمن دیگر هم به اتاق اضافه کنید. نشستن روی یک مبل می تواند بسیار کسل کننده باشد پس بهتر است که یک یا چند مبل متنوع دیگر هم داخل اتاق نشیمن بگذارید. با این کار به مهمانتان نیز حق انتخاب داده اید. سلیقه ها متفاوت است. بعضی ها روی صندلی راحتی جمع و جور راحت هستند ولی بعضی ها مبل جادار.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

در بحث آرامش، بافت پارچه های لوازم اتاق نقش بسزایی دارد.مطمئنا هیچ یک از شما دوست ندارید که بالش یا کوسن زمخت پلاستیکی زیر دستتان بگذارید. پس فرش های مخملی و پتوهای گل برجسته فضای اتاق را دلچسب تر می کند. برای جذابیت و آرامش بیشتر چند کتاب هم روی میز قرار دهید. در چنین اتاقی هیچوقت دلتان نمی خواهد آن را ترک کنید.بیش از حد اتاق را پر نکنید

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

پر کردن بیش از حد اتاق نشیمن از وسایل و دکوری ها باعث می وشد که در اتاق به جای آرامش احساس کمبود فضا و تنگی به شما دست دهد. برای اجتناب از چنین احساسی سعی کنید که در اتاق چندین فضای خالی باقی بگذارید.

ایجاد آرامش در اتاق نشیمناز رنگ های قوی استفاده کنید

ایجاد آرامش در اتاق نشیمن

به منظور ایجاد گرما در اتاق سعی کنید بسته به اندازه و سایز اتاقتان از رنگ های گرم استفاده کنید. ممکن است دوست نداشته باشید که دیوار اتاق را رنگ قرمز کنید پس به جای آن می توانید از این رنگ ها در دکوری ها و یا پتوها استفاده کنید. علاوه بر قرمز رنگ های زرد، نارنجی و آبی نیز از رنگهای گرمی هستند که می توانید در فضای اتاق از آن استفاده کنید.

اضافه کردن خرت و پرت به اتاق می تواند نقش بسزایی در اثربخشی دکوراسیون داشته باشید. دکوری های کوچک مثل عکس های خانوادگی. البته ناگفته نماند که نباید تمام فضا را با این تابلوها پر کنید چون جذابیت خود را از دست می دهد. چند تابلوی رومیزی یا چند تابلو روی دیوار بسیار مناسب است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج