آخرین حرف های «نریمان» پیش از بیهوشی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۳۶۱۴
۱۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲
۲۸۹۲۹
بگو همه برایم دعا کنند ...
به لطف مدیر برنامه های این خواننده توانستیم دو ساعت قبل از اینکه «نریمان» وارد اتاق عمل شود، گپ و گفتی با او داشته باشیم. گپ و گفتی که حالا با دانستن اینکه او به دلایل نامعلوم پس از جراحی به کما رفته، عمیق تر و خواندنی تر به نظر می آید.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: هفت، هشت سالی هست که از ورود پدیده ای به نام «نریمان» در بازار موسیقی کشور می گذرد ولی این خواننده پس از انتشار تنها آلبوم رسمی اش (نریمان 86)، فعالیت رسمی اش قطع شد و نتوانست در دنیای موسیقی حضور داشته باشد.

پخش چند ویدئو از او در شبکه های ماهواره ای باعث شد که مهر ممنوع الکاری روی اسم او بخورد و بیش از هفت سال اجازه فعالیت در داخل کشور را نداشته باشد.

با اینکه این خواننده حدود سه سال است که دیگر هیچ حضوری در شبکه های ماهواره ای نداشته، اما حکم او همچنان پابرجاست. چهار روز پیش بود که خبر رسید نریمان حال و روز جسمی مناسبی ندارد و در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده.

پیگیری خبر باعث شد اطلاعات دست اولی درباره او و اوضاع اخیرش به دست بیاوریم. در همین اثنا بازار شایعات و صحبت های حاشیه ای در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها هم گرم و داغ بود و اخبار عجیبی نیز درباره دلایل بستری شدن این خواننده منتشر شد.

 به لطف مدیر برنامه های این خواننده توانستیم دو ساعت قبل از اینکه «نریمان» وارد اتاق عمل شود، گپ و گفتی با او داشته باشیم. گپ و گفتی که حالا با دانستن اینکه او به دلایل نامعلوم پس از جراحی به کما رفته، عمیق تر و خواندنی تر به نظر می آید.

آخرین حرف های «نریمان» پیش از رفتن به کما

دو ساعت بعد قرار است وارد اتاق عمل بشوی و زیر تیغ جراحی بروی. عملی که به قول دکترت شانس زنده ماندن تو 50-50 است. الان در دلت چه می گذرد؟

- ببین ماجرا را لطفا رومانس نکن! من از تو خواهش کردم که اینجا باشی تا مانع از به وجود آمدن برخی شایعه ها بشوی. شاید مضحک به نظر برسد ولی من الان به تنها چیزی که فکر می کنم امید به زندگی است و با تمام انرژی می خواهم روی آن تخت دراز بکشم. هنوز کارهای زیادی دارم و مطمئن باش دلم روشن است که از این مرحله زندگی هم رد می شوم و اتفاق بدی قرار نیست بیفتد.

خب اصل ماجرا چیست؟ تو اصلا چرا اینجایی؟ شایعات خیلی زیاد است. تو سکته مغزی کردی؟ تصادف کردی؟ افسردگی ات باعث تخریب روانی ات شده؟ تومور داری؟

- معمولا جامعه ما طوری است که خیلی زود به شایعه ها دامن زده می شود. اصل ماجرا این است که غده بزرگی در سر من تشکیل شده که باعث سرگیجه های شدید و در بعضی اوقات از هوش رفتن من می شد. من ماجرا را زیاد جدی نگرفتم ولی به مرور بعضی اتفاقات افتاد که باعث شد دیگر جدی تر نسبت به درمان این بیماری عمل کنم. حالا هم این جراحی همه چیز را مشخص خواهد کرد.

پس دغدغه تو این است که قبل از رفتنت به اتاق عمل خیالت درباره حرف هایی که در مورد تو زده خواهد شد، راحت شود.


- ببین در سال های گذشته بسیاری از قهرمان ها و ستاره های ما در معرض اتهام های فراوان اخلاقی قرار گرفتند. خیلی ها از این شایعه ها ضربه خوردند و مورد اتهام قرار گرفتند. صحبت هایی از قبیل زیاده روی در مصرف مشروبات و اوردوز و ... می دانی؟ مگر ناصر عبداللهی نبود؟ یا احمدرضا عابدزاده؟ آبروی آدم ها راحت جمع نشده که با یک اتفاق کوچک به باد برود.

مگر نمیگویی دلت روشن است که اتفاقی نخواهد افتاد؟


- به هر حال همین الانش هم کلی علیه من صحبت شده که واقعا ناراحت کننده بوده. دکتر من آن پشت است و تو می توانی در مورد همه چیز با او صحبت کنی.

ولی من می خواهم با خود تو صحبت کنم. گفته می شد تو دیگر قید کار در ایران را زده ای و مقیم خارج از کشور شده ای.

- نه، من همیشه دوست داشتم در مملکت خودم کار کنم ولی به قدری در این سال ها به من ظلم شد و اذیت شدم که واقعا دچار ناراحتی های روانی و اعصاب شدم.

چرا بعد از انتشار آلبوم «نریمان 86» از گود موسیقی بیرون آمدی و رفتی سراغ ویدئوهایت؟ کارهای تو که به خوبی مورد توجه قرار گرفته بود و خیلی زود اوج گرفته بودی. چه اتفاقی افتاد؟ چرا ادامه ندادی؟

- ببین کم لطفی و بی معرفتی برخی از دوستان نزدیک من بزرگترین دلیل این اتفاق بود چون من مرتکب اشتباه بزرگ و غیرقابل بخششی نشده بودم و فقط چند ویدئو تولید کرده بودم ولی همین دوستان دور و بر خودم برخی صحبت ها و گمانه زنی ها را سر زبان ها انداختند ومسئولان موسیقی کشور هم تحت تاثیر همین صحبت ها نزدیک به چهار سال است که مجوز آثار من را صادر نمی کنند.

خود مسئولان به من علنا گفتند برو و شش ماه دیگر بیا کارت را درست می کنیم. مسئولان بلندپایه دفتر موسیقی از من خواستند که هیچ فعالیت ماهواره ای نداشته باشم تا کارم درست شود. من نامه نگاری ها و دیدارهای زیادی را با دیگر مسئولان هم داشتم. قول های زیادی شنیدم و آخرین صحبتی هم که با من شد این بود که چند ماه بعد، مجوز آلبوم تو را هم مثل مجوز آلبوم «مهدی مقدم» صادر می کنیم. قول مساعد دادند.

واقعا هم در برخی مشکلات مساعدت و همکاری خوبی از سوی دوستان دفتر موسیقی دیدم ولی در مجموع کم لطفی عده ای از دوستان باعث شد من از این وادی دور بمانم و این مشکلات برایم پیش بیاید.

آلبوم جدیدت فقط مشکل حراست دارد؟

- سه سال است که همه مجوزهای آن صادر شده. مجوزهای شعر و ترانه و موسیقی آن صادرشده و فقط مجوز حراستش مانده. برای آن هم خیلی رایزنی شد ولی به نتیجه درستی نرسیدم. متاسفانه بعضا شاهد نگاه های گزینشی و سلیقه ای در این باره بودیم که من دلیلش را درک نمی کنم.

همزمان با من بسیاری از خواننده های دیگر هم در ماهواره ویدئوهای آنچنانی داشتند ولی مشغول اجرای تورکنسرت هایشان در تهران و شهرستان بودند. من واقعا به خاطر این موضوع و این ممنوعیت ها سال های سختی را سپری کردم.

مخصوصا سال های 87 و 88 که اوج کار من بود و نمی توانستم در ایران برنامه اجرا کنم. حالا هم چندین ماه است که همین فشارها باعث شده مریضی و اعصابم به هم بریزد و الان روی تخت بیمارستان با تو این صحبت ها را انجام دهم.

اگر همه چیز به خیر بگذرد و تو به سلامت از این مریضی خلاص شوی، باز هم سعی ات را برای ادامه فعالیت در ایران انجام خواهی داد؟

- شک نکن. اصلا برای همین بوده که من ریسک این عمل را به جان خریده ام. هیچ انگیزه ای به جز فعالیت رسمی در ایران ندارم و به امید آن زیر تیغ می روم.

وصیتنامه ات را نوشته ای نریمان؟


- قرار شد بحثمان را رومانس نکنی. هیچ اتفاقی قرار نیست بیفتد. من با انرژی و ایمان فراوان به اینجا آمده ام. انگیزه های زیادی برای ادامه مسیر هنری ام دارم. بگو همه برایم دعا کنند ... یادت می ماند؟

حرفی مانده؟


- با قدرت برمی گردم. قول می دهم ...
برچسب ها:
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:03 - 1391/07/17
ايشاالله كه سلامت برگرده و بازهم بخونه و ما هم لذت ببريم. آمين.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:15 - 1391/07/17
عجب خبرنگار بی ..... !!!!
با ی آدمه راهی اتاق عمل ابن طوری صحبت می کنن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:36 - 1391/07/17
انشالله زود به هوش می آن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:37 - 1391/07/17
انشاالله خدا شفایش بدهد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:30 - 1391/07/18
vast sare naaamazam doooa mikonam midonam ke bar migardi
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:54 - 1391/07/18
ایشالا زود خوب بشه.من براش دعا می کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:32 - 1391/07/18
تورو خدا خبر جدید ازش داشتین زودی بزنیدوماکلی نگرانشیم.کدوم بیمارستان بستری هستن؟
-
09:36 - 1391/07/18
بیچاره انشاله خدا شفاش بده
UNITED KINGDOM
08:48 - 1391/07/19
سلام.
امیدوارم نریمان عزیز هر چه سریعتر به عرصه هنری برگرده و شاهد کارهای زیباش باشیم. خیلی خوش استعداده و کارهاش رو با قدرت و کیفیت انجام میده. به امید روزی که روی صحنه باشه و تلاشش به نتیجه برسه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:54 - 1391/07/19
براش دعا می کنم امیدوارم خیلی زود به هوش بیاد
امیدوارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:41 - 1391/07/19
be nazaram mosahebe alakie, khastan ba ehsase taraftarash bazi konan ke ghazie bishtar hayjani beshe , ama age vaghaei bashe in khabarnegaro bayad tamam heykalesho gel gereftba in soala va harfaye maskharash ... hame ba ham 2a mikonim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:04 - 1391/07/19
خبرنگاره لنگار سر دعوا داشت عجنریمان حتما برمیگرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:56 - 1391/07/23
به نظرم نظر سارا خیلی مسخرست من خودم از نزدیک وضعیت بغرنج ایشون رو دیدم و از ته دل تاسف خوردم. بیاین باهم دعا کنیم خدامونو صدا کنیم که زودتر پیشمم برگرده....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:45 - 1391/07/23
hanuz az nariman khabare jadidi nadariiiiiiiiiiiiid bacheha ? man kheyki negaranam ... toro ghorane majid harki har khabari dare begeeeeeeee
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:56 - 1391/07/23
امروز چه خبر؟
چرا هیچ خبر تازه ای نمیزارید!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:06 - 1391/07/23
SIMA ? mayelam bedunam shoma khanome sima ba nariman che nesbati dari ? nazdik ya faghat tarafdareshi ? farghi nemikone ama motasefam ke enghad rahat mituni darmorede bad halie haonarmandan bi rahmane hsrf bezani , shoma ham mese hamoon khabar negar mimuni .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:33 - 1391/07/24
نگران نباشین..من زیر همین مصاحبش تو یه سایت دیگه دیدم زده بود به هوش اومده,حالش خوبه و تو بیمارستان تحت نظارته... ولی من نمیدونم این سایتا چرا آپدیت نمیشن تو این وضعیت نگرانی.حرص آدمو در میارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:18 - 1391/07/24
hamtaye azizam azat mamnun hastam , vaghan lotf mikoni age un saiti roke in matlab ro tush khundi be man begiii
UNITED KINGDOM
22:55 - 1391/08/20
از لحظه ای که شنیدم تو بیماری و با جراحی به کما رفتی برات دعا کردم و میکنم به امید سلامتی تو و دیدار دوباره تو د ر صحنه هنر ایرانی آمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:10 - 1391/10/16
میشه اولین خبری که اژ نریمان بدست تون اومد حتما بزارید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1391/10/29
ﺍﻧﺸﺎ ﺍﻟﻠﻪ ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ﻧﺮﯾﻤﺎﻥ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:01 - 1391/12/12
انشالله بهبودی کامل به دست آورد
UNITED KINGDOM
13:01 - 1391/12/13
توروخدا خبرای جدید بزاریدببینیم حالش چطوره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1391/12/16
خب یه خبر جدید بدین.من واقعا نگرانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:05 - 1391/12/20
خواهشا یه خبر جدید بزارین همه ی ما نگرانشیم انشاالله که حالش خوب شده باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1391/12/20
torokhoda rast migin??????????????/halesh khub shode??khodarashokr,kheili khoshhal shodam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:32 - 1391/12/20
همتون دعا كنين به بقيه هم خبر بدين كه دعا كنن.من ميدونم نريمان بر ميگرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:06 - 1392/01/15
برای همه بیماران ارزوی سلامتی . بهبودی کامل و بازگشت شادشون به جمع خانواده هاشون رو میکنم و از خدای بسیار مهربونمون هم میخوام که نریمان عزیز هرچه زودتر به هوش بیاد و سالم و سلامت به اموراتش رسیدگی کنه و همه ما خوشحال بشیم فقط از مسئول این لینک خواهش میکنم خبر جدیدی از حال ایشون برامون ارسال کنه واااااااااااااااااااااااااقعا نگرااااااااااااااااااااااااااااااانیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:10 - 1392/01/16
نریمان فقط نریمان پناهی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:30 - 1392/02/22
اره برمیگرده خدا نمی زاره یه هنر مند بدقولی کنه.بهش حق میدم عصبی بشه .خداکمکش خواهد کرد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:33 - 1392/04/04
نریمان جان از ته دل برات ارزوی سلامتی میکنم وامیدوارم که دوباره صدای قشنگتو بشنوم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:59 - 1393/08/28
ایشالا که به زودی به هوش بیاد::(
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر